Şimdi Ara

SİLİNSİN. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
23
Favori
52.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • up up up ya hadi anınız yokmu daha anlatın biraz daha gülelim
  • bende az önce Jentin' e : kız şiir defteri tutuyormuş hacı yazıcaktım .. Kıza : ne zamandır şiir defteri tutuyon hacı yazmışım
  • Bigün kızla buluşucaz birbirimizi ilk kez yüzyüze görücez , buluşacagımız yere gittim arabaya park yeri bulamıyorum deli oldum , kız arıyor hangi araba senin hani ben göremiyorum v.s diye telefonda yakınıyor, neyse yer buldum , bulduğum yerde kızın tam bekledigi yerin karşısı , araçtan indim kapıyı baş barmağıma kapadım bide kitleme tuşuna bastım tabii o panikle 5 saniye filan kapıda kaldı parmağım , kız gördü ay çok üzüldüm filan , diyo tabi ben erkekliğe ..ok sürmüyorum ama tırnak filan komple kan toplamış

Ailem sigara içtiğimi bilmediği zamanlar paketten malbora çalardım babamın , bigün babam biliyormuş içtiğimi , sigaranın ucunu paketten dışarı çıkartmış içinede çatapat koymuş ,bende onu çaldım , dedim giriyim tuvalette keyif yapayım derken o zıkkımı gizli ve sessizce tuvalette zıkkımlanırken patlama sesi gelmişti ve hayırdır oğlum ne oldu tuvalette diye annem koşmuştu itiraf etmek zorunda kalmıştım

• Yıllar önce bir ilaç mümessili arkadaş'a şirketi sıfır Şahin vermişti.Bu da geldi hastaneye,gel şahinle 2 gezelim dedi..Neyse çıktık bindik arabaya gidiyoruz 500 mt gitmedik,bu başladı Lan?! Benim teyp bu marka değildi,ananss lan vites topuzunda tesbih de yoktu dedi.İndik bi baktık,plaka başkaGeri koyduk arabayı.Bununkine binip gezdik.(Not:Tofaşın mükemmel politikası gereği Şahin Doğan Kartalların anahtarları 12-13 araçta bir birbirine uyar.Denemesi bedave.)

Bir seferinde de,İzmirdeki bir kongreden dönerken(İzmir-Isparta) , uyuyacağımı hissettim.Fakat öyle derin uyumuşum ki,aracı Antalya'da park eden muavin zar zor uyandırdı.Gece Antalya'da kalıp geri dönmüştüm Ispartaya.
  • upp yok mu baska dalgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 26 Mart 2010; 17:14:58 >
  • Elimde kola şişesi varken arkadaş bana cips uzatmıştı. Bende cips paketini alttan kavramak suretiyle, kola olan elimi ters düz etmiştim, arkadaşın bağırması ile yerimden sıçradım. Bide baktım ki kolanın yarısı arkadaşın çantaya ve yere boca olmuş. Çok dalga geçmişlerdi. Hiç unutmam.
  • DalgınlarHaber Forumu
  • Sol elimde telefon 10 dk artık söve söve telefonumu aradığımı hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti
    Sol elimde telefon 10 dk artık söve söve telefonumu aradığımı hatırlıyorum.

biraz once hemde telefondan bu konuya bakarken (bi yandan da kulaklik takili muzik dinliyorum) telefon nerde diye diger elimle ceplerimi aradim
  • bugün istiklal marşı okunacak diye tum sınıflar aşşağıda toplanmış bende engelliler için tekerlekli sandalye liler için daha doğrusu yapılan düz alandan iniyorum siyah gömlek filan (okulda herkez beyaz giyer) havalı havalı biraz durdum aşşağı bi adım attım ayağım kaymaz mı tam düşerken demiri tuttum son anda bazı kızlar kahkaha attı bende bozuntuya vermeden ii bi küfür çaktım .
  • Bende elimde telefon varken cebime bakıp telefonun olmadığını farkedince heyecan yapıyorum sürekli
  • Araba kullanırken araba anahtarını aramam.. 15 TL verilip ekmek ve sigara almamı isteyen komşuma 15 TL'lik ekmek almam. Devamlı olarak telefonda kurduğum alarm saatine bakmam.. Yazın şort yerine baksırla dışarı çıkmam gibi gibi..
  • bigün pc yi tamirciye verdim aradılar falan pc halloldu gelın alın bende gittim oraya parayı falan oderken bi heves hemen alıp kasayı gittim eve kabloları takıcam ulan bende boyle girisler varmı diyorum megersem baska kasayı almısım neyse taktım kabloları bakıyorum pc ye bi hatunun pc mis ıcınde super fotolar vardı hala saklarım benımkı yerınde bı dalgınlık olmus sonra gittim kasayı verdim benımkını aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: `PentAgrAm

quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

Orijinalden alıntı: MangekyouSharingan

İzmirde oturuyorum ancak istanbulda büyüdüm.İstanbulda en sevdiğim yemeklerden biri ıslak hamburgerdir.Babam bir gün sordu ne yiyelim diye.Islak hamburger yerine ıslak a**cik demiştim
    Dipnot:islaka**** bir ^^ sitesiydi kapatıldı sonra

sm=You_Rock_Emoticon.gif

en çok güldüğüm buydu ya

babanın tepkisi ne oldu?

Çok kötü baktı.Geçtiğimiz gün dersanenin yanında marmaris büfe açılmış orada da beraber yemiştik tam sonunda da izmire geldi dediğimde gülmeye başladı babam tabi ben anlamadım eve gelince jeton düştü

• Otobüse binip elimi cebime atarım cüzdan yok
    Markete giderim bir dünya alışveriş yaparım kasada elimi cebime atarım cüzdan yok
    Sakladığım şeylerin sürekli yerlerini unuturum,3 gün aradıktan sonra aklıma gelir
    Bi kerede asansör ile eve çıkacağım diye yanlış kata çıkmışım kilidi zorluyorum açılmıyor,kapıyı kendime çekiyorum kırarcasına açılmıyor.En sonunda annemin cebini aradım başırıyorum sen niye evde durmuyorsun felan diye evdeyim oğlum sen hangi kapıyı açmaya çalışıyorsun deyince jeton düştü.Bozuntuya vermeden bizim kata indim
    Birde arabayı yeni aldığımız sıralar,daha alışamadık arabaya yani.Araba ile markete alışverişe gittim.Sonrada alışverişi yapıp arabayıda unutum eve kadar zar zor o kadar yükle beraber çıktım(evden markete kadar 200-300 metre yokuş var).
    Neyse eve gittim annem kapıyı açtı ben yoruldum felan deyince araba ile niye gitmedin dedi.Geri gidip araba'yı aldım.

• Benim amcam araba mı alıcakmış işte o gün parayı yanına almış siyah bi poşete koymuş parayı da bide çöp var arabasıyla gidiyor çöpe çöp yerine parayı atıyor 5-10 dk sonra farkediyor geri dönüyor para yerinde bide benim var bi olay bende uyku bozukluğu uyurgezerlik var işte 10-12 yaşlarında annemlerin odasına gitmişim kalorifere işemişim ama bilincinde değilim sabah anlatmışlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

quote:

Orijinalden alıntı: UğurcaN24

quote:

Orijinalden alıntı: mr.cxb

Markete arabası ıle gıdıp servıs ıle donen varmı ıcınızde. Eve gelınce annemın neden gec kaldın sorusu uzerıne farkettım durumu.

Abi bu ne ya yemin ediyorum gülmekten öldüm ya allahm allahım al beni

en bomba bu olsa gerek yıkıldım...

bu süper harbiden

• 2 yıl önce 129K yı bekliyorum ali sami yen stadyumun yanındaki durakta

o zamanlar da o hat hep tıklım tıklım olurdu ve yeni model körüklü citaro lar çalışırdı

neyse otobüs geldi ben de yorgundum tabi 13 saat çalışmıştım

tabelada 129k yı gördüm bindim bomboş

Allah Allah dedim başımıza taş yağacak diye düşündüm ama yorgunluktan oturduğum yerde kaldım

otobüs köprü yoluna çıktı ama ileriden levent istikametine döndü dedim bu şoför ne yapıyor

başka bi yolcuya sordum meğer otobüs 122C ymiş ve fsm den tepeüstüne gidiyormuş

tabelada 129K gördüğüme yemin edebilirim

leventte inmedim üşendim ve son durağa uyuyarak gittim

orda bu kez 14 e bindim yanlış hatırlamıyorsam

boştu yine ve oturdum kısıklıda inecektim uyuyakalmışım gözleri bi açtım kadıköy rıhtımdayız

orda inip bizim mahalleye giden minibüse bindim en ön koltuğa oturdum

bi de orda uyumuşum ama bu kez ineceğim durağı kaçırmadım

eve gittiğimde kendimi dinç hissediyordum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsilat makbuzu -- 28 Mart 2010; 12:27:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: warlic

quote:

Orijinalden alıntı: nibur_n

quote:

Orijinalden alıntı: warlic

Annem evde yok.Yemek Sepeti'nden Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.Sonra işte adam gelmeden babam aha parayı dükkanda unuttum dedi.o anda babamın yanında ilk küfrümü etmiştim hass... lan diye.Benim o anki yüz ifadem şaşkınlık ve üzüntüydü.Emrah tarzı.Sonra bi koşu dedemlere gittim.(2 sokak arkada).Dükkana girer girmez, dede bana 50 Tl ver dedim.N'apcan lan 50 TL'Yi dedi.Bende babamla yemek söyledik babam parayı dükkanda unutmuş dedim oda verdi.Bi koşu gittim Dominos Pizza ile aynı geldi.Ödemeyi apartmanda yapıp pizzayı aldım.

Dalgınlık babamın dalgınlığı tam konuya uygun olmasada.

quote:

Dominos Pizza söyledik 50 Tl lik babamla.

Nasıl bir anlatım bozukluğudur bu. En çok buna güldüm

Sadece devrik yazmışım olay buKötü bir anlamı yoktur.

O nasıl oluyo ?
    Dominos Pizzadan babamla 50tllik pizza söyledik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: `PentAgrAm

quote:

Orijinalden alıntı: aQua~MaDooR`

quote:

İzmirde oturuyorum ancak istanbulda büyüdüm.İstanbulda en sevdiğim yemeklerden biri ıslak hamburgerdir.Babam bir gün sordu ne yiyelim diye.Islak hamburger yerine ıslak a**cik demiştim
    Dipnot:islaka**** bir ^^ sitesiydi kapatıldı sonra

sm=You_Rock_Emoticon.gif

en çok güldüğüm buydu ya

babanın tepkisi ne oldu?

Çok kötü baktı.Geçtiğimiz gün dersanenin yanında marmaris büfe açılmış orada da beraber yemiştik tam sonunda da izmire geldi dediğimde gülmeye başladı babam tabi ben anlamadım eve gelince jeton düştü

İstanbul'un neresinden bizim oradada dershanenin karşısında marmaris büfe varda.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.