Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyancı2 -- 4 Eylül 2020; 10:36:45 >

• Merhaba, arızanız ile ilgili teknik uzmanlarımız sizi aramıştır. Ancak ulaşamamıştır. Ben arızanız ile ilgili tekrar arama yapılması konusunda bildirimde bulundum. Gün içerisinde sizinle iletişime geçerek bilgi vereceğiz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Fax ve mail yolladım iptal için ekibiz beni hemen arayıp onay alsın hattını iptal etsin bu kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • isyancı2 İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iptal işleminiz için ilgili ekibimize bilgi verdim. Size dönüş sağlayacaklar.
  • Son açttığım konuyu oku, ana firmadan elemanlar gelip sallayıp kurcalayıp gidiyorlar sırf onlara geçmen için. Türknetin suçu yok.
  • zeki_ce kullanıcısına yanıt
    Türknetşn ağırlığı kalmadı demekki ttnete karşı bir eylem gücü yok biliyorum aynısını yaşadım ttnet ekibinden biri geldi kurcaladı yakalayim dedim 30 saniye de kaçtı bi geldim ki eve internet yok iki firma da suçlu türknet bir haftadır problemi çözemedi 4/5 gündür internetim kesildi ttnet şerefsizlik yapacağına 85 TL satsın 100 MB hızı kimse başka firmalara gitmez

Yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Bazı arızalar çözüm süresinin üzerine çıkabiliyor ama teknik ekiplerimiz bu durumlarda yerleşik operatör ile görüşerek takibini yapıyorlar.
    işte sıkıntı burada başlıyor tt kaynaklı arıza yok diyor binama kadar bir ekip yollamanız gerekirken 1 haftadan fazladır ekip yollayamadınız ttnete karşı ağırlığınızı kaybettiniz konuşun onlarla anlaşın bir arıza oldumu 1 gün içerisinde hemen bir ekip gelip baksın 1 haftadan uzun sürdü ekip gelmedi :S ben de istemezdim ama sıkıntı var aranızda düzeltin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Bazı arızalar çözüm süresinin üzerine çıkabiliyor ama teknik ekiplerimiz bu durumlarda yerleşik operatör ile görüşerek takibini yapıyorlar.
    ayrıca kullanmadığım internetin de parasını aldınız bari onu düzeltin
  • İşin en oktan yanı ise müşteri hizmetlerine buradan ulaşabilirliğin daha yüksek olması

• Burda yüzlerce insan okuyo hocam mecbur ilgileniyolar(ya da ilgilenir gibi yapıyolar)

• FunnyPerson F kullanıcısına yanıt
    Bunu seviyorum işte bir haksızlık olunca sosyal medya dayanışması , topluluğu , gücü bazı şeyleri daha kolay aşıyor

Merhaba, fatura için 35836595 numaralı kayıt ile ilgili ekibimize bilgi verdim. Kontrol ederek sizinle iletişime geçecekler.
    umarım teşekkürler
    Merhabalar yaşadığı sıkıntı nedeniyle geçiş ye yapamıyorum benden habersiz yapa hizmetine aldınız beni şimdi sürekli sorun yaşıyorum acilen yapa hizmetinden çıkarın beni ve Türk Telekom’un alt yapısına alınız. Ve ADSL hizmetinden çıkarıp vdsl hizmetine alınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyancı2 -- 24 Ağustos 2020; 17:55:4 >
  • kablonet tüm ülkeye yayılsa da rahatlasak
  • LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    100 MB limitsiz interneti 300/400 TL gördüm sanki 😱

Kampanyalar bölümünden bak hocam
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar
  • LoRdOfWeB kullanıcısına yanıt
    ah ah ne güzel kampanyaları var kerataların bide her yere yayılsalar :(
    Merhaba, adresinize aktif altyapımız geldiği zaman otomatik olarak geçişinizi yaparak bilgi veriyoruz. YAPA geçişiniz 03.10.2016' da yapılmış. VAE geçişi için destek kaydı oluşturmuşsunuz. İlgili ekibimiz kontrol ederek size bilgi verecek.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.