Şimdi Ara

silinebılır (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.543
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaslar yurt dısından telefon aldım kaıyt ettirdim pasapaort kaydı yaptım ancak mm6 hatası veriyor lütfen neden veriyor telefonum açılcakmı bi yardımcı olurmsunz ?
  • cevab veren yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom21

cevab veren yokmu ?

Farklı bir GSM operatörüne ait sim kart ile deneyin.
  • Son durum ne hacılar? Paranızı alabildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Son durum ne hacılar? Paranızı alabildiniz mi ?

Kimse kurusunu alamadi tahminimce hocam. Baksana o forumdaki kayitcilarin alayi kayboldu sirra kadem bastilar. Hepsinin cebi kapali yada iptal olmus.

banlandılar mı peki forumdan bu önemli ?
  • şuraya bak be adamlar resmen yeni bir pazar kurmuşlar paylarını yükseltmeye çalışıyorlar. aslında suç sizde biraderler hiç kızmayın adamlara neden güvendiniz ki az çok tahmin etmeniz gerekirdi durumun böyle olacağını neyse geçmiş olsun dikkat edin bundan sonra.
  • zx6r kullanıcısına yanıt
    büyük vurgun yaptı adamlar hocam yaptıkları da yanına kar kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alesta1818

büyük vurgun yaptı adamlar hocam yaptıkları da yanına kar kaldı

bilmezmiyim hocam bende buna tutuluyorum hak yemek bu kadar kolay mı bizim millet her şeyi ucuza getirmek için böyle şeyler başlarına geliyor. ben gittim bizzat kendi ellerimle california'dan aldım elmamı eğer öyle yapamayacaksanız hiç bulaşmayın böyle mevzu patlak verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorhead16

TCJUDAS rumuzlu Ömer Bilge Tekin aylar öncesi web siteleri olan kilitsiz.com ve anahtarbayi.com üzerinden kalıcı pasaport kaydı(!) 1 Yıllık pasaport kaydı(!) ve geçici kayıt ilanları açmış ve satışa sunmuştu.

Kendilerine iPhone Teknik Servis olarak kalıcı kayıt ve 1 yıllık kayıt yaptırmıştık.

Fakat yaptırdığımız yaklaşık 50 adet kayıt 1 ay sonra düştü ve kendilerini aradığımızda da sistem olmadığını, kayıt yapamadığını, ücret iadesinin söz konusu olmadığını pişkin bir tavırla bildirdi.

Üstelik web siteleri üzerindeki sipariş kayıtlarımızı da delil olabileceği düşüncesiyle sildi ve üyeliklerimizi kapattı.
    Oysaki bu vermiş olduğumuz siparişler hem ekran görüntüleri hem de mailler olarak bizde mevcut.

Kendi web siteleri üzerinden her fırsat bulduğunda rakip olarak gördüğü web sitelerini kötüleyen kendisini hayali bir Reseller olarak gören bu şahısı ve yaptığı dolandırıcılığı bu özgür platformdan tüm kamuoyuna duyuruyor, DonanımHaber üyelerini de herhangi bir yanlış adım atmamaları konusunda özellikle uyarıyoruz.

Önümüzdeki hafta 23 müşterimizle birlikte Türkiye'nin 23 farklı ilindeki Cumhuriyet başsavcılığına Ömer Bilge Tekin hakkında suç duyurusunda bulunacağız.
    Ayrıca tüm ilerigelen forum sitelerinde de bunu belgeleriyle birlikte duyuracağız.
    Saygılar, sevgiler...

Tcjudas kullanıcı adlı Ömer Bilge Tekin dolandırıcıdır, internet üzerinde bir kaç ticari sitesi bulunan şahısla yaptığınız hiç bir işlemin güvencesi yoktur, para iadesi vs yapmamaktadır. Yaptığı işlemlerin garantisi yoktur.

27.11.2013 tarihinde ankara savcılığına dilekçe verilmiştir. Kişi için dolandırıcılık ve kaçakçılık hakkında dava istemi ile verilen dilekçemin yanı sıra BTK ya dilekçe ile kişinin yaptığı işlemler de bildirilmiştir. Kişinin paramı hala ödememiş olduğundan dolayı kamu davasının ardından tazmin davası da açılacaktır. Konuyla ilgili avukatım kendisiyle daha sonra iletişime geçecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: memeti

Arkadaşlar bu forumda geçici kayıt yaptırıp ta mağdur olanlar bu konuda toplanalım. Herkes kayıt yaptırdığı kişinin nickinide yazsınki, kim ne kadar kişiyi mağdur etmiş görmüş oluruz.Lütfen sadece bu forumda kayıt yaptırıpta mağdur olanlar yazsın...

REKLAM İÇERİKLİ MESAJLARI ŞİKAYET EDİYORUM

bildiğim kadarıyla geçici kayıt yapan üyeler şunlardı;

@pasha23 mağdurları;

jamesdean0701 - brave1907 - kes123kin - cagrialtinisik06 - pocemonmutlu - ataman100 - yaki83 - cinematic - mindfreak - yeteryayeter - wNchstR - gokhanefc -engin9103 - kamb0 - canatakan - Alesta1818 - asafated - ysa1992 - fLaVa

@imuratk mağdurları;

Kuntiz07 - Xapheon - bugra_0793 - _SiN_ - Free WiLL - Emir - akolca - kain061 - kel_bakkal - Bordo_BERE - ömerözkan

@islambol mağdurları;

om3rr - Gri - Kerimd - Emir - mehmetemindinc -

@kayıteder mağdurları;

yasmin00

@imaismail mağdurları;

coolcool -

@hakangemici07 mağdurları;

lord__of_darkness - d4rk3ff3ct - omerceliker -

Tcjudas kullanıcı adlı Ömer Bilge Tekin dolandırıcıdır, internet üzerinde bir kaç ticari sitesi bulunan şahısla yaptığınız hiç bir işlemin güvencesi yoktur, para iadesi vs yapmamaktadır. Yaptığı işlemlerin garantisi yoktur.

27.11.2013 tarihinde ankara savcılığına dilekçe verilmiştir. Kişi için dolandırıcılık ve kaçakçılık hakkında dava istemi ile verilen dilekçemin yanı sıra BTK ya dilekçe ile kişinin yaptığı işlemler de bildirilmiştir. Kişinin paramı hala ödememiş olduğundan dolayı kamu davasının ardından tazmin davası da açılacaktır. Konuyla ilgili avukatım kendisiyle daha sonra iletişime geçecektir.
    Bu şahıs tarafından dolandırılan kişiler imarslan@mitear.com adresinden bana ulaşabilir.

• Bu konu ile ilgili son mesajımı yazdım, isteyen arkadaşlar linkteki dilekçeyi örnek alarak başvuru yapabilirler.
    Saygılar
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84482231

• quote:

Orijinalden alıntı: imarslan

Bu konu ile ilgili son mesajımı yazdım, isteyen arkadaşlar linkteki dilekçeyi örnek alarak başvuru yapabilirler.
    Saygılar
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=84482231

hocam o herif çok kişiyi çarptı forumda ama çoğu kişi böyle sizin gibi ilgilenmediği için adam daha çok yüz bulup çarpmaya devam ediyor
  • Sayın @Alesta1818, bir kaç kişi ulaştı bana, onları da yarın ilgili arkadaşlarıma ileteceğim, keşke herkese ulaşabilsem ama malesef herkes "Allah'ından bulsun" diyor ve @TCJUDAS kullanıcı adlı Ömer Bilge Tekin isimli şahıs, bu işten kurtuluyor. Bu mesele daha önce de dediğim gibi para meselesini çoktan geçti, onursuz bir adama karşı yaptığım onur mücadelesine döndü, şirketimin ve kendime ait kaynakları sonuna kadar kullanacağım. Tekrar buraya yazıyorum bu şahıs ile alışveriş yapan herkes, telefonu açılsın açılmasın, yaptığı iş illegaldir, sitedeki "yasal" ifadesi yalandır, telefonunuz açık olsa dahi illegal işlem yaptığından tazmin isteyebilirsiniz, telefonlarınız açıksa, mağdur siz olduğunuzdan telefonunuz kapanmaz. Bu şahıs bu saatten sonra bütün siteleri kapatsa, bütün telefonlarını kapatsa dahi avukat arkadaşlarımın elinde evraklar vardır, deliller savcılığa verilmiş, geçerliliği ispat edilmiştir. Bu davalarda süre aşımı siz mağduriyetinizi bildiğiniz anda başlarmış, parayı yatırdığınız anda değil, bilgilerinize...

• Telefonun aramalara kapandi ama internetin acik. Bu bile bana yeter bir pasaport bulana kadar.

• http://anahtarbayi.com/home.html

Bende magdurlar arasindayim 200 lira para yatirdim iphone kilidi kaldirmasi icin ama simlock kaldirilmadi paramda yandi ariyorum suan ulasilamiyor diyo

ne yapmak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiimac -- 16 Aralık 2013; 19:48:09 >

• Bu gibi şerefsizlere müsamaha sağlamayın arkadaşlar bakıyorumda nerdeyse 1000 lerce mağdur var bilinen bilinmeyen
    Aranızda kanunlarda ilgili bilgisi olan varsa bir dilekçe hazırlasın ve mağdur olan arkadaşlarda lütfen bulundukları yerlerdeki savcılıklara şikayette bulunsunlar
    Şikayet etmek okadar zor birşey deyil eminim savcılıkta bu Şeref fukarası gerizekalılarla işlem başlatacaktır
    Tüm mağdurlara geçmiş oldun

• quote:

Orijinalden alıntı: iphone teknik

Bu gibi şerefsizlere müsamaha sağlamayın arkadaşlar bakıyorumda nerdeyse 1000 lerce mağdur var bilinen bilinmeyen
    Aranızda kanunlarda ilgili bilgisi olan varsa bir dilekçe hazırlasın ve mağdur olan arkadaşlarda lütfen bulundukları yerlerdeki savcılıklara şikayette bulunsunlar
    Şikayet etmek okadar zor birşey deyil eminim savcılıkta bu Şeref fukarası gerizekalılarla işlem başlatacaktır
    Tüm mağdurlara geçmiş oldun
    Arkadaşlar bizzat imuratk ' nın facebook hesabının linkini paylaşıyorum.
    Nickiyle isim uyumundan zaten bu şahıs oldugunu anlayabilirsiniz.
    Eskişehirde cep kampüsün sahibi kendisi.
    Telefon numarası da 5323375110 belki bi faydası olur..

https://www.facebook.com/imuratk?ref=ts&fref=ts

• quote:

Orijinalden alıntı: wesleyx

Arkadaşlar bizzat imuratk ' nın facebook hesabının linkini paylaşıyorum.
    Nickiyle isim uyumundan zaten bu şahıs oldugunu anlayabilirsiniz.
    Eskişehirde cep kampüsün sahibi kendisi.
    Telefon numarası da 5323375110 belki bi faydası olur..

https://www.facebook.com/imuratk?ref=ts&fref=ts

Cep kampus forumda satis yapiyor aktif olarak

!!!

• sanki telefonum kapalı sanki kaçmışım gibi konuşmayın arkadaşlar face adresimde güncel bir sorun yaşadık kabul ediyorum bu işden diliniz de yandı elimden geldiğince de düzeltmeye çalıştım lakin ben hiç kaybolmadım numaram değişmedi kimliğimi saklamadım bu konuda elimden geleni de yaptım cep kampüs bir şirkettir ve devlete vergisini ödeyerek ticaret yapmaktadır şahış değildir sorununuz benledir benimle çözünüz cep kampüs benim sorunumu bağlamaz...

hiç değişmeyen telefonum

0 532 337 51 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: imuratk

sanki telefonum kapalı sanki kaçmışım gibi konuşmayın arkadaşlar face adresimde güncel bir sorun yaşadık kabul ediyorum bu işden diliniz de yandı elimden geldiğince de düzeltmeye çalıştım lakin ben hiç kaybolmadım numaram değişmedi kimliğimi saklamadım bu konuda elimden geleni de yaptım cep kampüs bir şirkettir ve devlete vergisini ödeyerek ticaret yapmaktadır şahış değildir sorununuz benledir benimle çözünüz cep kampüs benim sorunumu bağlamaz...

hiç değişmeyen telefonum

0 532 337 51 10

sen ne ilginç bir adamsın hem paramızı yedin hem de utanmadan telim kapalı değil diyorsun. sanırsın arayana cevap veriyor yada geri cevap veriyorsun. bu kadar gün geçti niye cevap veriyorum. öünkü facebookta tanıyor olabileceğin bölümünde adın çıktı. profili inceledim ve cep kampüs diye bir dükkan açmışsın. üstüne üstlük onaylı pasaport kaydı diye reklamlar da yapmışsın. sen dua et 100 tl için savcılığa gidilmez yoksa görürdüm ben seni

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.