Şimdi Ara

silinebılır (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.544
Cevap
25
Favori
68.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: jaroo1

IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır."

arkadaşlar bu demek tel kayıtlı mı gecici kayıt mı yoksa??

%99 geçici kayıt

Bana da oyle geldi ama bilemedim dostum eminsiniz dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cihazı yeni kayıt ettirdiniz, yoksa yeni mi satın aldınız?
  • Arkadaşlar dikkatli olun

!!!!HÂLÂ GEÇİCİ KAYIT YAPILABİLİYOR!!!!

Hatta bu sefer geçici kayıt diye 100TL değil artık geçici kayıt yapılamıyor diye en az 250TL istiyorlar.

AMAN DİYİM...
  • Gerçek anlamda geçici kayda ihtiyacım var (bir yabancı için). Bir kere kayıt yapılsa, 1-2 ay bile geçerli olsa iş görür. Mümkün olduğunca ucuz olsun tabi. Önereceğiniz birileri varsa PM gönderir misiniz ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kılpaçino

quote:

IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır."

Belli sure sonra o ibare degismezse gecici kayit olabilir

2-3 ay olmuş dostum okadar süre beklemez heralde evrak olayı dimi??

Bu ibare benimkinde 5 ay sonra degisti, 6 ayi da buldugu oluyor.

Aynen Kıbrıs giriş çıkış yapıp kayıt ettirmiştik 3 4 ay sonra değişti şimdi
    IMEI NUMARASI KAYITLI
    Kaynak : Yolcu beraberi kaydedilen cihaz diye yazıyor.

• zucchero kullanıcısına yanıt
    o islambol benim de telefonu az daha çöpe çıkaracaktı yeniden kayıt yaptırmak zorunda kaldım. herhalde şu an forumda takılmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

%99 geçici kayıt

Kayıt ne zaman yapıldı ?

Bende 05 Temmuzda kayıt yaptırdım 1 ay geçici kayıt yazdı daha sonra dün baktığımda KAYITLI ibaresine dönüşmüş.

• telefon benm degıldı satın alıcaktım alacagım kısı 3 ay falan oldu hala oyle yazıo falan dedi bnde kıllandım almadım
  • quote:

telefon benm degıldı satın alıcaktım alacagım kısı 3 ay falan oldu hala oyle yazıo falan dedi bnde kıllandım almadım

Gecen gun danisma hattini aradim sisteme yansimasi bazi zamanlar 4-5 ay suruyormus.

• Dogrudur hacım ne bilim ozaman güvenemedim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdxceed

quote:

Orijinalden alıntı: becidea

İMuratK dan kayıt yaptırmıştık. Orjinal demişti. bi kaç kez kapandı yeniden açtı. şimdi kapandı kaldık öyle.

ne yapacağız şimdi ?

ulaşamıyorum da. telefonu da kapalı. yazıklar olsun. şimdi kim helal eder parasını bunlara

saygılar

Bende aynı kişiden yaptırmıştım kaydım düştü. 2 haftadır kullanamıyorum telefonu, kendisine ancak ulaşabildim. Kar ederken bize ne kadar olduğunu söylemiyordu ama şimdi şu kadar zarar ettim diyor. Arabasını satmış ama o arabayı haram parayla aldığını düşünmüyor. Malesef 115 lira vergiyi yatırın, kendiniz halledin diyor. Ömür boyu garanti etmişti ama buda fos çıktı. Savcılığa suç duyurusunda bulunmalısınız.

evet arabasını sattı doğru ama yerine bmw 520d aldı bizlerin parası ile , açtığı cep dükkanı ile keyfini sürüyor bizim gibilerden tokatladığı para ile.....dükkanın adını ve iletişim numaralarını yakında yayınlıyacağım merak etmeyin...

• 1 adet kayıt hakkım var isteyene kalıcı kayıt yaptırabilirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_79376797/f_//tm.htm#79376797
  • Beni de ekleyebilirsiniz listeye, imuratk ve islambol kayıt yaptırdım. imuratk yaptırdıklarım hepsi gerçek kayıt adı altında yapıldı.

İmuratk; yapılan bütün kayıtlarım orjinal kayıt diye alınmıştı. O zaman geçici kayıt yoktu. Vergi zamanından önce. 100 tl üzere toplam 7 ile 10 adet cihaz kayıdı yapılmıştır. Bu paraya gerçek kayıtta yaptırabiliyorduk. Forumda o kadar insan yaptırınca ve refarans sağlayınca. Bu tuzağa düşenlerden oldum. Kendi cihazım hariç, arkadaşımlarıma ve akrabalarıma da yaptırdım. Onlarınkini de ekliyorum.

İslambol; tarafından rahat 10 ile 15 geçici kayıt yaptırdım. Geçici olduğu için fazla rahatsızlık vermedim. Kayıtları ilk ay patladı. Bir daha da yenileyemedi.

imuratk telefonlarını açmıyor. Whatsapp dan ise ukalaca Kıbrıs'a gidin gelin. Kıbrıs kayıdı yaptırın diyor. Oysa bundan 1 ile 2 yıl önce biz buradayız. Kaçmayız. Kimsenin parası kalmaz. Kul hakkı yemeyiz. 24 saat hizmet veriyoruz, diye faça atıyordu. Şimdi kendi ortalarda yok.

Benim kızdıgım nokta, bir halt yemişsiniz. O zaman gerçek kayıt diye aldıgın kişilere parasının yarısını iade et. Hepsini de istemiyoruz, yarısını.!

• kendsinin facebook adresihttps://www.facebook.com/imuratk?fref=ts
  • 7-24 acik olan telim 0 532 337 51 10 tek bir sey soyluyorum polimige girmeyecegim kacmadim sadece uygun zamani bekliyorum ve listem elimde ben ne dediysem o dur kilpacino ya pm attim durumu isteyen orneginide ondan okusun..

• quote:

Orijinalden alıntı: sertlav123

imuratknın yazdığı özel mesaj ,benim mesajımı niye şikayet edip sildirdi madem çok dürüstte , hiç bir şeyim yok diyor doğru muhakkak ya eşinin ya annnesinin yada babasının adınadır ,bu arada 2. dükkanıda açtı ,ama hesabını verecek
    ''arkadasim oraya yazmissin bizim paramizla diye gel varmisin erkekmisin senin paran ne kadar var bunlarda beni kacti gosteriyorsunuz ben kimseden kacmiyorum kimseninde parasi gecmedi sizden cok daha fazlasiyla dolandirildim simdi sana soruyorum istedigin yerde istedigin sekilde sana kacmadigimida telimde degismedi evimde adresimde degisen bir tek ne biliyormusun kardes yillarin birikimi yok arabasi 520 d mis yok bizden kazandigiymis falanmis filanmis ben hesabini verecegim herseyin sen boyle yazdin diye degil benim yapmam gerektigi icin bak telim belli show yapma kacan yok ustumede ne dukkan var ne araba 05323375110 da telim neymis dogrusunu telde sor anlatayim.. ''

• quote:

Orijinalden alıntı: imuratk

O ZAMAN SEN ERKEK OL KİMLİĞİNLE ÇIK HADİ YAZ NUMARANI KONUŞALIM ÇOK ERKEKSEN BAK BENİM TELEFONUM ORDA AÇIK SEN KİMSİN ?

zoruna gitti herhalde arkadaşın yöneticiler benim mesajlarımı gizliyor ama adamın mesajları açık net yazıyor, gönderdiği pm buyrun okuyun yorumsuz..
    .''bak kardes hatta sana yerden bitme mi diyeyim yada kisaca o.c mi diyeyim bak olum ne yaparsan yap ne edersen et benle ugrasma akilli ol cok yigitsen arkamdan konusma ERKEK ol yuzume soyle orda burda kari gibi sahte isimlerle sahte yazilarla beni alt edecegini sanma benim bu konuda neler yaptigimi nasil cabaladigimi ne kadar cok para harcadigimi bile bile millete yalan yanlis seyler anlatma milleti kimin kandirdigida bu isin bir bitecegini bile bile yuksek miktarlarda para alipda benim gosterilmesi bak bebe isine gucune bak benimle ugrasmayi birak aklini basina al bu sana hasber kader uyari benim senle derdim yok hesaplasacaksak yuz yuze yap tabi buna hazirsan...yerim yurdum belli buyur gel cayimi ic... ''

• İmuratk ve pasha23 güvenilir diye biliyodum vay bee

• Öyle bir mağduriyet yoktur

• son durum nedir arkadaşlar geçici kayıt olayı artık kesin olarak bittimi ??
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.