Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 6 Şubat 2014; 19:42:11 >

• Beslenmem çok dandik ancak 1 yıldır 3 günde bir 2 günde bir düzenli olarak sadece kol çalıştım biceps yani oda 2 hareketle sınırlıydı 1 adet dumbelim olduğndan sağ daha çok gelişti başladığımda kol 31 di şimdi sağ 38.5 sol 37 Beslenmem ise günde 4 tekli beyaz ekmek, ev yemeği çikolata cipsi Coca cola .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

Beslenmem çok dandik ancak 1 yıldır 3 günde bir 2 günde bir düzenli olarak sadece kol çalıştım biceps yani oda 2 hareketle sınırlıydı 1 adet dumbelim olduğndan sağ daha çok gelişti başladığımda kol 31 di şimdi sağ 38.5 sol 37 Beslenmem ise günde 4 tekli beyaz ekmek, ev yemeği çikolata cipsi Coca cola .
    !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 6 Şubat 2014; 19:46:32 >
  • 98 yılından beri salonlardayım o zamandan bu zamana vücutgeliştirmede çok şey değişti ama değişmeyen tek bir cümle var o da:"Bu sporda yeniysen sağdaki soldaki ağırlıkları da toplayarak gelişirsin ama artık sınıra geldiysen makinelerin yerini değiştirsen bile gelişemezsin" dir. İşte ancak o zaman antrenman şiddetini arttırın ve suppelement e yönelin; beslenmeniz düzgün olduktan sonra ilk bir yıl takır takır gelişirsiniz supplement e gerek yok; satıcılara ve satış yapan hocalara aldanmayın ha aldanırsanız ne olur pahalı ve çok kaliteli bir bo***nuz olur o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknwrx69

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtr57

Beslenmem çok dandik ancak 1 yıldır 3 günde bir 2 günde bir düzenli olarak sadece kol çalıştım biceps yani oda 2 hareketle sınırlıydı 1 adet dumbelim olduğndan sağ daha çok gelişti başladığımda kol 31 di şimdi sağ 38.5 sol 37 Beslenmem ise günde 4 tekli beyaz ekmek, ev yemeği çikolata cipsi Coca cola .

Evet beslenmen çok dandikmiş gerçekten :D Bak sana sadece sıradan bir günki beslenme programamımı söleyim mesela antraman yapmadığım günler:
    1-Yataktan kalkar kalkmaz 3 adet BCAA 4 adet amino acid 1 ölçek whey
    2-Kahvaltı:6 haşlanmış yumurta(3ü bütün) yanında 1 2 dilim ekmek beyaz peynir
    3-Kahvaltı ara öğünü 2 servis whey protein
    4-Öğle yemeği 150 gr tavuk göğüsü 200gr pirinç lapası
    5-Ara öğün 2 servis whey protein
    6-Akşam üzeri öğünü yaklaşık 400gr makarna
    7-200 gr tavuk göğüsü 300gr pirinç lapası yanında bol yeşillik ve brokoli özellikle bu öğünlerimde brokoliyi ihmal etmem!
    8-Yatmadan 1 saat önce 4 adet amino+4adet BCAA+1 tatlı kaşığı glutamin+2 servis whey protein yağsız sütle birlikte.
    9-Yatarken 1 golden elma+1 adet muz
    Bu benim sıradan bir günki beslenme düzenim antraman günleri tabi biraz daha yükleniyorum özelliklede yumurtaya ;)...

Beslenme programın gerçekten güzel ancak benim merak ettiğim 6 ve 7.maddelerin arasındaki zamanda bir insan nasıl acıkır ? Ben beceremedim usta hiç bi zaman onu
    Atıyorum akşam üzeri öğünü saat 5te olsa, akşam yemeği de 8de olsa. Ben bi paket makarnayı 5te yedikten sonra akşam 8de o kadar şeyi yiyemem, yiyemiyorum da zaten. Var mıdır bunun bir püf noktası ?

dipnot: 6. ve 7. maddeler arasında antreman yapmadığını varsayarak konuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

quote:

quote:

Evet beslenmen çok dandikmiş gerçekten :D Bak sana sadece sıradan bir günki beslenme programamımı söleyim mesela antraman yapmadığım günler:
    7-200 gr tavuk göğüsü 300gr pirinç lapası yanında bol yeşillik ve brokoli özellikle bu öğünlerimde brokoliyi ihmal etmem!
    8-Yatmadan 1 saat önce 4 adet amino+4adet BCAA+1 tatlı kaşığı glutamin+2 servis whey protein yağsız sütle birlikte.
    Bu benim sıradan bir günki beslenme düzenim antraman günleri tabi biraz daha yükleniyorum özelliklede yumurtaya ;)...

Beslenme programın gerçekten güzel ancak benim merak ettiğim 6 ve 7.maddelerin arasındaki zamanda bir insan nasıl acıkır ? Ben beceremedim usta hiç bi zaman onu
    Atıyorum akşam üzeri öğünü saat 5te olsa, akşam yemeği de 8de olsa. Ben bi paket makarnayı 5te yedikten sonra akşam 8de o kadar şeyi yiyemem, yiyemiyorum da zaten. Var mıdır bunun bir püf noktası ?

dipnot: 6. ve 7. maddeler arasında antreman yapmadığını varsayarak konuştum.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 7 Şubat 2014; 18:00:50 >

• quote:

quote:

Beslenme güzel. yalnız akşam 400gr makarna çok gibime geldi. Yağlanmayı minumuma tutmak için o fazla miktardaki makarnayı gündüze alabilirsin hocam. Sadece tavsiye.

• O beslenme cahillik ve satıcı gazı kokuyor kısaca sizi kekliyor uymayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 2 Kasım 2011; 18:11:04 >
  • Naptin sen nasil bir beslenmedir o hocam bcaa lar falan tamam da whey protein antremandan once ve sonra yeterli hem maddi acidan hem saglik acisindan ayrica aksamlarifazla yiyorsun gibime geldi benimde boy 1.74 kilo 71
  • eğer bu karbonhidratları pişmemişken tartıyor isen bravo 1000 gr a yaklaşık carb var ki buda yaklaşık 4500 kalori eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKING

O beslenme cahillik ve satıcı gazı kokuyor kısaca sizi kekliyor uymayın.

Beni çekememeni hissetmek beni çok eğlendiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 5 Kasım 2011; 13:44:25 >

• !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 6 Şubat 2014; 19:48:32 >
  • Steroid i önermem sana hattasakin girisme o ise ama aminoasit bca glutamin protein bunlari alabilirsin ben steroid i boy uzatmak icin kullandm 30 cm uzadim ama memeler sarkti simdi onu duzeltiyoruz :D
  • ayy şeker şey seni ne kadar da çok şey bilirmiş yarım kadar yoksun bide ahkam kesiyosun beslenme programını kafana göre sallamışsın 1000 gr karbonhidrat ı jay cutler gibi adamlar alıyor oda off seasonda bide steroid kullanıyomuş aferin genç aynen devam et
    uzun süredir senin gibiler yüzünden spor ile alakalı hiçbirşey yazmıyodum foruma ama şu yorumdan sonra dayanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

ayy şeker şey seni ne kadar da çok şey bilirmiş yarım kadar yoksun bide ahkam kesiyosun beslenme programını kafana göre sallamışsın 1000 gr karbonhidrat ı jay cutler gibi adamlar alıyor oda off seasonda bide steroid kullanıyomuş aferin genç aynen devam et
    uzun süredir senin gibiler yüzünden spor ile alakalı hiçbirşey yazmıyodum foruma ama şu yorumdan sonra dayanamadım

Arkadaşım yarım kadar yoksun demişsin fakat beslenmeme yazdığın yorumdan sonra eminim ki bu sporla ilgili hiçbirşey bildiğin yok bu beslenme programını kime söylesem senin için az diyor bide çıkmışsınız bilmiş bilmiş yorumlar yazıyorsunuz.Madem yarın kadar yokum ekle bi orjinal resimde görelim seninle yüz yüze tanışmak isterim haaa şuda var bu sporu ciddi ciddi yapıp yarışmaya hazırlanıpta ben steroid kullanmıyorum diyen adam adam değildir yalan söylemeye gerek yok madem yarın kadar yokum faceden ekle beni bide mümkünse kamera aç gözümle görmediğim hiçbirşeye inanmam facebook.com/srknwrx bekliyorum koca oğlan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 6 Kasım 2011; 10:37:34 >

• Ya bi git allahiniseven 5 aydir yapiyosun ve yarismaya katilcan hahaha adamlar 10 sene yapiyor bu isi bee kolaymi oyle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

Ya bi git allahiniseven 5 aydir yapiyosun ve yarismaya katilcan hahaha adamlar 10 sene yapiyor bu isi bee kolaymi oyle

Şuan 9cu ayımdayım sizin gibi tıfıllarla,yağ fıçılarıyla muhattap olmayacağım artık. Sen 5 ayda benim yarım kadar ol bakalım nasıl olacaksan adama gülerler En son eklediğim resim 7 aylıkken ortada göstermiş olduğum azim irade ve sabır var emek var dökülen ter var çıkmış bana ne diyorsunu. Benim antrönörüm abim kardeşim spor danışmanım patronum sponsorum Akın HONDOROĞLUhttp://www.facebook.com/profile.php?id=592298933 buyrun orjinal profili her türlü referansım olur kendileri sizin gibi spordan anlamayan kendini bişey biliyor sanıpta oysaki bi b.ktan anlamayan cahillere artık laf yetiştirmeyeceğim.

Akın HONDOROĞLU Mr.Universe Kainat 2. bu adamın tecrübesinemi güvenecem yoksa sizin gibi amatörlerin tecrübesinemi spor hayatında derece elde etmeyi bırakın herhangi bir yarışmaya katılmamış hadi onuda geçtim herhangi bir yarışmaya izleyici olarak gidememiş adamlar bile konuşmuş biride tutmuş karbonhidrat alımın fazla benim yarım kadar değilsin demiş senin yarın 85 kg ise tümün 170 kilo demekki sen sumo güreşçisi flnsın :D Herkesin hedefi farklıdır hepiniz fit bir vücuda sahip olmak istiyorsunuz ben zaten fitim fazlasını istiyorum hedefim 95kg ;).Neyse dediğim gibi burada ağzı olan konuşuyor size amatör hayatınızda başarılar

silinebilir

silinebilir

Sen boyle ol da goreyim kolaymi boyle olmak olursun anca steroidle ordada kendini kandirirsin

• hocam ben şuan 18 yaşımdayım boyum 1.76 kilom 59 bodye gitmeyi ve proteinle çalışarak geliştirmek istiyorum protein kullanarak kilo alabilirmiyim? Seneye askeri okullar mülakatlarına gireceğimde:)
  • quote:

quote:

quote:

Ya bi git allahiniseven 5 aydir yapiyosun ve yarismaya katilcan hahaha adamlar 10 sene yapiyor bu isi bee kolaymi oyle

Şuan 9cu ayımdayım sizin gibi tıfıllarla,yağ fıçılarıyla muhattap olmayacağım artık. Sen 5 ayda benim yarım kadar ol bakalım nasıl olacaksan adama gülerler En son eklediğim resim 7 aylıkken ortada göstermiş olduğum azim irade ve sabır var emek var dökülen ter var çıkmış bana ne diyorsunu. Benim antrönörüm abim kardeşim spor danışmanım patronum sponsorum Akın HONDOROĞLUhttp://www.facebook.com/profile.php?id=592298933 buyrun orjinal profili her türlü referansım olur kendileri sizin gibi spordan anlamayan kendini bişey biliyor sanıpta oysaki bi b.ktan anlamayan cahillere artık laf yetiştirmeyeceğim.

Akın HONDOROĞLU Mr.Universe Kainat 2. bu adamın tecrübesinemi güvenecem yoksa sizin gibi amatörlerin tecrübesinemi spor hayatında derece elde etmeyi bırakın herhangi bir yarışmaya katılmamış hadi onuda geçtim herhangi bir yarışmaya izleyici olarak gidememiş adamlar bile konuşmuş biride tutmuş karbonhidrat alımın fazla benim yarım kadar değilsin demiş senin yarın 85 kg ise tümün 170 kilo demekki sen sumo güreşçisi flnsın :D Herkesin hedefi farklıdır hepiniz fit bir vücuda sahip olmak istiyorsunuz ben zaten fitim fazlasını istiyorum hedefim 95kg ;).Neyse dediğim gibi burada ağzı olan konuşuyor size amatör hayatınızda başarılar

silinebilir

silinebilir

Sen boyle ol da goreyim kolaymi boyle olmak olursun anca steroidle ordada kendini kandirirsin

Sen bu sporla alakalı ne bildiğini sanıyorsun bence koca bir hiç.Akın ilk yarışmasına 6cı ayında girdi ve büyükler türkiye 2. Oldu aynı sene ekim ayında türkiye gençler şampiyonu oldu. Sen sanıyor musun ki bu insanlar doğal ? Adamlarin sadece steroid gideri aylık 2 bin küsür tl bide kalkmış bana ne diyor ya bence daha fazla konuşma gülünç duruma düşüyorsun anca steroidle olurmusum önce kendine sunu sor steroidsiz pro vücud yarışmacısi var mi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

silinebilir

silinebilir

Sen bu sporla alakalı ne bildiğini sanıyorsun bence koca bir hiç.Akın ilk yarışmasına 6cı ayında girdi ve büyükler türkiye 2. Oldu aynı sene ekim ayında türkiye gençler şampiyonu oldu. Sen sanıyor musun ki bu insanlar doğal ? Adamlarin sadece steroid gideri aylık 2 bin küsür tl bide kalkmış bana ne diyor ya bence daha fazla konuşma gülünç duruma düşüyorsun anca steroidle olurmusum önce kendine sunu sor steroidsiz pro vücud yarışmacısi var mi ?

Tamam kocum bekliyorum bakalim nolacsksin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.