Şimdi Ara

silinebilir (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
7.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yav vatandas olse nolacak zaten yeterınce surıyelı afgan vs calıstıracak kole var sıkıntı yok etı yıyıın geberın der gibi oldu
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    Hocam madem sık rastlanan ve normal bir şey neden açıklamasını yapmadılar da kurumlara yazı gönderdiler tüketilmesi uygun değil diye? Yanlış biliyor olabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Bugün yarın ucuz eti de bulamayacağız. Ekonomi iyi veya kötü olsa da insanlık artık kendini bitirecek. Doğal ürünler çok çok pahalı olacak. Nüfus artışı dünya düzenini bozdu zaten.

Şu 7 kız kardeş veya Blade runner 2047deki filmlerindeki gibi olacak. Fare eyi yiyeceğiz. Daha bu iyi günlerimiz..

Yavrularımıza, torunlarımıza hiç iyi bir gelecek bırakmıyoruz.

Ülkemizin yöneticileri yönetmeyi bilmedikleri, işinin uzmanı insanlar çalışmadığı sürece bu böyle olacak.
    Tarım ve hayvancılığa önlem alınmadı şu 10 yıllık süreçte.
    Sonucu da maalesef böyle oluyor.
    Hadi sen tarım ve hayvancılığı bitirdin de, dışardan ithal ettiğin hayvanı neden testten geçirmiyorsun. Bunların halen görevde kalmaları yanlış bir kere. Siz nasıl bu sorumsuzluk içine giriyorsunuz. Halen şu ülkede bunlar oluyorsa biz bir arpa yolu gidemedik anlaşılan

Çoğu kişi böyle düşünüyor niye bu adamlar bu ulkeyi hala yonetebiliyor anlamiyorum artik %100 bunlarin zamaninda kpss sorulari calanlar gibi oy sonuclarini degistirdiklerini dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normal bir sey oldugunu nerede yazmisim? Hastaligin ya da virusun normali olmaz ancak sirf birilerinin rant kapisina zarar geliyor diye camur atanlara lafim. Diyorum ki bu mikrop sanki cok nadir gorulen bir seymis gibi halki galeyana getirdiler. Halbuki kendi etlerindede yani yerli saticilarda da en az disaridan getirtilen etlerdeki oranda ayni virusler vardir. Cok mu saglik bakanligi denetime tabi tutuyor saniyorsunuz?

• Bosnada oldukca uzun sure yasadim zaten sirp asilliyim kisaca bizim memleketin yani eski yugoslavyada hayvancilik meshurdur. Hayvanlar gezer gezen hayvan yaglidir havasi suyu dagin tadini ette hisederseniz sucuk kulturu baharatli olarak bize turklerden gecmistir ki su an turkiyedeki sucuklardan misliyle kaliteli sucugun kangalini 5 lirata alirsiniz. Sucuk tavada yag salmaz saf et gibidir. Buzulmez kuculmez. Bunlari ovmek icin yazmadim demem o ki et boldur ve ucuzdur insani durusttur hele ki et gibi bol olan seylerde sahtecilik neredeyse sifirdir. Hastalik elbette olabilir kimden nereden aldigini bilemeyiz bu devletin ayibidir. Ancak bilindik bir ureticiden alsa zlatiborac pik gibi unlu ureticiler var bunlarin eti zaten kalite kontrolden gecmek zorunda cunku turkiyeden daha kiymetli olan daha isi elinde ciddiyetinde olan Avrupa ulkelerine bu etler ihrac ediliyor Almanyaya slovenyaya kisacasi avrupa birligine dagitimi olan firmalar var. Boyle bir sorunla karsilasma ihtimali hele ki ilk seferde imkansiza yakin olurdu.

Muhtemelen bir cakalin oglu bu ise el atti zaten ucuza satacaklari etten birde ne idugu belirsiz bir araci ve satici buldular en ucuzunda uckagitina kacarak hastalikli etleri kakaladilar. Turk halkini dusunen olmadigi icin sizde bu durumu yasadiniz.

• Buda bir şey mi,adam milletin anası s*kti tum kamu ihalelerini kaptı,öbürü çıktı dediki istersem istanbuldaki tum kadınları s*kerim dedi ,istanbuldaki tüm toki ihalelerini aldı. Ben de tarım bakanı olsam değil hastalıklı et bu millete pislik yediririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazemühendis -- 25 Haziran 2018; 19:56:23 >
  • Yalan haber olduğu çok belli çöp. Konu kapatılsın kullanıcı banlansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Bugün yarın ucuz eti de bulamayacağız. Ekonomi iyi veya kötü olsa da insanlık artık kendini bitirecek. Doğal ürünler çok çok pahalı olacak. Nüfus artışı dünya düzenini bozdu zaten.

Şu 7 kız kardeş veya Blade runner 2047deki filmlerindeki gibi olacak. Fare eyi yiyeceğiz. Daha bu iyi günlerimiz..

Yavrularımıza, torunlarımıza hiç iyi bir gelecek bırakmıyoruz.

Ülkemizin yöneticileri yönetmeyi bilmedikleri, işinin uzmanı insanlar çalışmadığı sürece bu böyle olacak.
    Tarım ve hayvancılığa önlem alınmadı şu 10 yıllık süreçte.
    Sonucu da maalesef böyle oluyor.
    Hadi sen tarım ve hayvancılığı bitirdin de, dışardan ithal ettiğin hayvanı neden testten geçirmiyorsun. Bunların halen görevde kalmaları yanlış bir kere. Siz nasıl bu sorumsuzluk içine giriyorsunuz. Halen şu ülkede bunlar oluyorsa biz bir arpa yolu gidemedik anlaşılan

Çoğu kişi böyle düşünüyor niye bu adamlar bu ulkeyi hala yonetebiliyor anlamiyorum artik %100 bunlarin zamaninda kpss sorulari calanlar gibi oy sonuclarini degistirdiklerini dusunuyorum

Kpss'ye müdahale eden bir zihniyetin , kendileri için bu kadar önemli olan seçime müdahale etmeyeceğini düşünmek ciddi zaten saflık olur.

Dışarıda etli yemek yiyemez oldum , pazartesi arkadaşa bana yemek al dedim etli ve patlıcanlı bir yemek almış , midem bulandı -kustum.Adamlar ete talebi düşürerek fiyatlarını düşürecek anlaşılan.

Bu arada odatv'ye yalancı diyenler siz bu adamları fetö ile içeri atarkende adamlar doğruları yazıyordu.
    Gta şifreleri , medal of honour der giderim

• bu haber de fıs çıktı 😄 bir mumunuz da yatsıdan sonraya yansın bee

• quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Bosnada oldukca uzun sure yasadim zaten sirp asilliyim kisaca bizim memleketin yani eski yugoslavyada hayvancilik meshurdur. Hayvanlar gezer gezen hayvan yaglidir havasi suyu dagin tadini ette hisederseniz sucuk kulturu baharatli olarak bize turklerden gecmistir ki su an turkiyedeki sucuklardan misliyle kaliteli sucugun kangalini 5 lirata alirsiniz. Sucuk tavada yag salmaz saf et gibidir. Buzulmez kuculmez. Bunlari ovmek icin yazmadim demem o ki et boldur ve ucuzdur insani durusttur hele ki et gibi bol olan seylerde sahtecilik neredeyse sifirdir. Hastalik elbette olabilir kimden nereden aldigini bilemeyiz bu devletin ayibidir. Ancak bilindik bir ureticiden alsa zlatiborac pik gibi unlu ureticiler var bunlarin eti zaten kalite kontrolden gecmek zorunda cunku turkiyeden daha kiymetli olan daha isi elinde ciddiyetinde olan Avrupa ulkelerine bu etler ihrac ediliyor Almanyaya slovenyaya kisacasi avrupa birligine dagitimi olan firmalar var. Boyle bir sorunla karsilasma ihtimali hele ki ilk seferde imkansiza yakin olurdu.

Muhtemelen bir cakalin oglu bu ise el atti zaten ucuza satacaklari etten birde ne idugu belirsiz bir araci ve satici buldular en ucuzunda uckagitina kacarak hastalikli etleri kakaladilar. Turk halkini dusunen olmadigi icin sizde bu durumu yasadiniz.

Benim de eşim Sırp zaten.Zlatibor etleri, kaymağı vs bence mükemmeldir.

Benim demeye çalıştığım şey ise birazcık daha siyasi kalıyor aslında, malesef Bosna dan başka bir durum gelse de sesini çıkarmayacak arkadaşlar, Sırbistan dan geldiği zaman hemen milliyetçi kesiliyor ona kızıyorum.

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    yani her helal kesimde sağlık açısından tüm şartlara uyuluyor bunun analizleri yapılıyor ondan sonra dağıtılıyor. güzelmiş.demek besmeleyle islami şartlara göre kesilen her hayvan sağlıklıymış etikete bak helal kesim yazıyorsa tamamdır. analize falan gerek yok. hele laboratuvar raporuna hiç gerek yok.olur da helal kesim yazan bir eti alır da yersen sonra da çeşitli hastalıklara sebep olursa, doktora gittiğinde ama helal kesim yemiştim, dinen sakıncası yoksa sağlıklı olmalı. nasıl oldu ki bu? dersin.ilk önce helal kesimin tanımına bak ondan sonra konuşuruz boş demagoji peşindesin.
  • BU ÜLKEDE FAKİRLERİN YAŞAM HAKKI YOK.

HANİ BİR TANE KAŞAR DİYORDU YA, FAKİRLER ÖLSÜN FERRARİDEN SELAMLAR DİYE. BU ÜLKENİN GERÇEĞİ BU İŞTE NE YAZIK Kİ.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik yalan haber geçiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben keçi kesip yiyorum

Atıyorum Derin dondurucuya ohh miss

Ne yediğimi biliyorum

Gelen etlerin besmelesiz olma ihtimali bile ürkütücü

Helal lokma yiyelim arkadaşlar

• akpliler ileride temsili.

tarihlere dikkat

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.