Şimdi Ara

SiLENT HiLL DOWNPOUR (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
1
Favori
27.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Eski oyunların grafikleri yenilerine taş çıkartır. Çıkacak oyunun grafiklerinden fazla beklentim yok.

abi iyice saçmaladın hee
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskinbalta

quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

Bu yeni SH buram buram AW kokuyor

aw nedir amerikan western mi?

Alan wake
  • gerçekten de öyle

SiLENT HiLL DOWNPOUR  (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonimm

quote:

Eski oyunların grafikleri yenilerine taş çıkartır. Çıkacak oyunun grafiklerinden fazla beklentim yok.

abi iyice saçmaladın hee

Bak bakalım alttaki iki resme. Nesil farkı bu mu? Grafik kalitesi atmosfere büyük katkı sağlar. Ben önemsiyorum. Yeni oyuna bu açıdan özen göstermeleri lazım.

• o arkadaşa sözüm Alan Wakemi daha eski yoksa silent hillmi? bu soruyu düşünsün ondan sonra cevap versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 20 Ocak 2011; 12:38:53 >
  • Olsa olsa Alan Wake eski Silent Hill serilerinden esinlenmisdir diyebiliriz, baska turlusu dusunulemez. Eger Silent Hill: Downpour bir oyunu ornek alicaksa sayet, Silent Hill 1,2,3 u ornek alsin yeter.
  • quote:

quote:

quote:

abi iyice saçmaladın hee

Bak bakalım alttaki iki resme. Nesil farkı bu mu? Grafik kalitesi atmosfere büyük katkı sağlar. Ben önemsiyorum. Yeni oyuna bu açıdan özen göstermeleri lazım.

ya orada haklısını garfiklerin atmosfere büyük etki ettiği doğru fakat downpour un grafikleri diğerlerine kıyasla (baya iyi olacak gibi) ayrıca kesin bir şey söyleyemeyiz daha oynamadık oyunu dışardan öle görünüyor olabilir. ön yargılı olmamak gerek bakarsın ben haklı çıkarım yada sen haklı çıkarsın belli olmaz bi gelsin de

• Oyun sonbaharda bizlerle. Yep yeni birbirinden guzel SS ler gelmis. Kim nederse desin HC den iyi olucak bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 24 Ocak 2011; 16:15:43 >
  • Yep yeni Muthis gorseller :

•  SiLENT HiLL DOWNPOUR  (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI

• Silent Hill Dowpour ile birlikte efsane kullerinden tekrardan dogacak gibi. Bugun gelen Yep yeni gorsellerde dikkatimi ceken en onemli oyun ici dinamiklerini etkileyicek unsur isiklandirmalar gibi geldi. Gayet basarili.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Silent Hill Dowpour ile birlikte efsane kullerinden tekrardan dogacak gibi. Bugun gelen Yep yeni gorsellerde dikkatimi ceken en onemli oyun ici dinamiklerini etkileyicek unsur isiklandirmalar gibi geldi. Gayet basarili.

silah tutan o eller pek bi manikürsüz olmuş

• grafik bakımından sslerden bakılırsa tatmin edecek gibi gözüküyor
    bende pcye çıkış haberini bekliyorum bu grafikler port edilse pcye öylede oynanır..göze batacağını sanmıyorum oyuniçi videolar geldiğinde daha kesin yorumlar yapabileceğiz..
  • @ keskinbalta okadar dikkat etmemisdim hakli olabilirsin kardesim :)
  • Grafikler çok iyi durmuyor. SS'lerde de ağzımı açık bırakan bir şey göremedim. Gayet sıradan gözüküyorlar.
  • kaçıncı yüzyıldan günümüze geldin grafikleri beğenmedğine göre bu oyundaki grafiklerden daha kaliteli grafikler görmüş olmalısın yanılıyormuyum günümüzde en iyi grafik kalitesi bu işte başka var mı ki
  • Silah tutan kadının parmaklarından detay fışkırıyor resmen. İnanılmaz bir poligon sayısı gerçekten.

Bunlar Wii grafikleri olabilir mi acaba?
  • aslında grafiler yeterli bence
    yeter ki atmosferi müzikleri senaryosu iyi olsun
  • quote:

kaçıncı yüzyıldan günümüze geldin grafikleri beğenmedğine göre bu oyundaki grafiklerden daha kaliteli grafikler görmüş olmalısın yanılıyormuyum günümüzde en iyi grafik kalitesi bu işte başka var mı ki
    Hangimiz hangi yüzyıldayız bilemem de daha iyilerini gördüm, evet. Artık karakterlerin değil sakalı/kılı, yüzlerindeki tüylere kadar detaylandırıyorlar uğraştıkları zaman. Buna rağmen promosyon olarak, oyunun reklamı yapılsın diye önümüze sunulan ve doğal olarak çok güzel ve albenili gözükmesi gereken fotolarda bile kalite buysa vah o oyunun haline. Kadının ellerinin manikürsüz olmasına şaşırmadım çünkü zahmet edip tırnak yapmamışlar zaten. "Daha bunlar geliştirilir, bekleyelim" diye antitez üreteceklere de peşinen iki kelimelik cevabım var: Bkz. Homecoming...

• Olucak olucak bu sefer maya tutacak. Yinede bekleyip gormek lazim tabiki pesin hukumlu olmamak gerekir, fakat HC den daha iyi olucagi asikar. Bu oyunda isiklandirmalar oyun ici dinamiklerinde etkin bir rol oynuyacak diye umud ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.