Şimdi Ara

SiLENT HiLL DOWNPOUR (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
1
Favori
27.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulmacaların azlığı demişsin sölesene SH3 te kaç tane bulmaca var ayrıca piramit kafa haklı her nölüme aynı yaratıklarımı koyacaklar eski silent hill atmosferinden şaşmamak için örnek 10 tane silent hill oynunun 10 unda da pyramid head var sıkıcı olmazmıydı.atmosfer diyosunuz ozman grafikler değişmesin atmosfer aynı kalsın örnek grafikler silent hill 2 ve 3 gibi olsun ve hiç değişmesin bölece eski silent hill atmosferide yerinde kalır. nasıl istediğiniz bu galiba çok güzel olurdu ozman dimi ?? kısacası anlayan anlar silent hill sandığınızdan da derin bir mevzu çıkan her oyunun da nazlanmadan ve kaprislenmeden oynarım babalar gibi gerisini beğenmeyenler düşünsün

• quote:

Orijinalden alıntı: anonimm
    bulmacaların azlığı demişsin sölesene SH3 te kaç tane bulmaca var ayrıca piramit kafa haklı her nölüme aynı yaratıklarımı koyacaklar eski silent hill atmosferinden şaşmamak için örnek 10 tane silent hill oynunun 10 unda da pyramid head var sıkıcı olmazmıydı.atmosfer diyosunuz ozman grafikler değişmesin atmosfer aynı kalsın örnek grafikler silent hill 2 ve 3 gibi olsun ve hiç değişmesin bölece eski silent hill atmosferide yerinde kalır. nasıl istediğiniz bu galiba çok güzel olurdu ozman dimi ?? kısacası anlayan anlar silent hill sandığınızdan da derin bir mevzu çıkan her oyunun da nazlanmadan ve kaprislenmeden oynarım babalar gibi gerisini beğenmeyenler düşünsün

Bence bu kişilerin Silent Hill TR'ye üye olup biraz bilgi edinmeleri gerekiyor ;). Bende onlar gibiydim. Biraz bilgi edinince insan farklılığı anlayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pyramid_Head

quote:

bulmacaların azlığı demişsin sölesene SH3 te kaç tane bulmaca var ayrıca piramit kafa haklı her nölüme aynı yaratıklarımı koyacaklar eski silent hill atmosferinden şaşmamak için örnek 10 tane silent hill oynunun 10 unda da pyramid head var sıkıcı olmazmıydı.atmosfer diyosunuz ozman grafikler değişmesin atmosfer aynı kalsın örnek grafikler silent hill 2 ve 3 gibi olsun ve hiç değişmesin bölece eski silent hill atmosferide yerinde kalır. nasıl istediğiniz bu galiba çok güzel olurdu ozman dimi ?? kısacası anlayan anlar silent hill sandığınızdan da derin bir mevzu çıkan her oyunun da nazlanmadan ve kaprislenmeden oynarım babalar gibi gerisini beğenmeyenler düşünsün

Bence bu kişilerin Silent Hill TR'ye üye olup biraz bilgi edinmeleri gerekiyor ;). Bende onlar gibiydim. Biraz bilgi edinince insan farklılığı anlayabiliyor.

aslına çok haklısını benimde silenthilltr ye üye olmadan önce hiçbir ama hiç bir bilgim yoktu oyun hakkında şu an bildiğim her şeyi SHtr nin eseri ayrıca seni buralarda görmek çok güzel pyramide_head

• Senide görmek güzel ;). Yeni üye oldum. Daha dün :D.
  • tebrikler solufine de buralardaydı ama tartışmaktan bıkıp kaçtı herhalde
  • quote:

tebrikler solufine de buralardaydı ama tartışmaktan bıkıp kaçtı herhalde

Evet biraz okudum :D . Herkes komedi bu günlerde yaw :).
  • quote:

quote:

tebrikler solufine de buralardaydı ama tartışmaktan bıkıp kaçtı herhalde

Evet biraz okudum :D . Herkes komedi bu günlerde yaw :).

Yok daha çok uzaktan izleme yönüne geçtim. Yeni çıkan bilgiler eşliğinde yapacağım yorumların fazla iyi olmayacağından yine olay çıkmaması için sessiz kalacağım oyun çıkana kadar :D Ama bir noktada mesajlara katılıyorum. 10 oyunda da Pyramid head olsa cidden korkunç olurdu. İkinci kez görmek bile kötüydü. Ama yapımcı firma değişimini göz önüne alırsak artık fazla "anlamlı" düşman görmeyebileceğimiz gerçeğini kabullenmiş durumdayım. Hatta bu sebepten Shattered Memories oyunundaki "tercihe göre değişen düşman tipleri" olayını çok beğenmiştim. (Bu arada bu özelliği bilmeyen SM oyuncusu çoktur. Oyunu bir kere oynamanın yan etkileri)

Silent Hill oyunlarında uzun zamandır en çok "Akira ile Mary Elizabeth şarkı çıkarsınlar" diye beklediğimi düşünürsek, bu oyunu bekleme derecem baya orta karar. Daniel Lich Dexter müzikleri kadar iyi bir iş çıkarırsa oyunun keyifli olabileceğini düşünüyorum. Hayırlısı artık :D

• quote:

Orijinalden alıntı: keskinbalta

şuraya akira yamaoka gelip başka bir nick ile yorum yapsa eminim onu da anlamıyor diye eleştirirsin

+1

Konami bile Hamkomink in ne kadar berbat bir şey olduğunu kabul etmişken... Bu kadar insan yanılıyor yani 6 sayfa boyunca yazılanlar ortada, Hamkamink Silent Hill adı altında çıkan oyunlar arasında en berbatı, en rezili en b.ktanıdır. Satış rakamları, tüm dünyada oynayanların yorumları bunun en açık örneğidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_cooler_king

quote:

şuraya akira yamaoka gelip başka bir nick ile yorum yapsa eminim onu da anlamıyor diye eleştirirsin

+1

Konami bile Hamkomink in ne kadar berbat bir şey olduğunu kabul etmişken... Bu kadar insan yanılıyor yani 6 sayfa boyunca yazılanlar ortada, Hamkamink Silent Hill adı altında çıkan oyunlar arasında en berbatı, en rezili en b.ktanıdır. Satış rakamları, tüm dünyada oynayanların yorumları bunun en açık örneğidir.

Hocam 2 mesajda adamin ne oldugunu, anlaman lazimdi .
    Diyorum ya daha ileri gitsen adam en aptal ozelligi bile O ONUN FARKI, O FARKINDALIKTAN ZEVK ALMAYI DENEDIN mi diycek kadar kafa icinde ki organ sulanmis :)
    Iyisi mi onlari biz yine SH turkiyede otlamaya birakalim :) (bu laflari etmezdim ama ordan gelip burdakileri kucumseyince bu tur laflarin gelmesini de kabullenmis oldular)

• quote:

Evet, SH3'te hiç bulmaca yoktu. Hatta Bulmaca seviyesini de laf olsun diye seçiyorduk.
    Neyse... Downpour'a dönüyorum artık tamamen. Umarım çok iyi çıkar da utanan ben olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: canned

quote:

Evet, SH3'te hiç bulmaca yoktu. Hatta Bulmaca seviyesini de laf olsun diye seçiyorduk.
    Neyse... Downpour'a dönüyorum artık tamamen. Umarım çok iyi çıkar da utanan ben olurum.

Yalniz su utanma olayina gelirsekde.
    Ne olursa olsun oynayacaz belki yine kizacaz cunki baska secimimiz yok (oynama o zaman i tercihden saymiyorum)
    Bu tur oyunu seven biri olarak nereye kimin kapisina gidelim, nereye basvuralim nerden medet umalim.
    Umsak umsak yine bu seriden medet umacaz baska caremiz mi var hemsom.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

quote:

quote:

+1

Diyorum ya daha ileri gitsen adam en aptal ozelligi bile O ONUN FARKI, O FARKINDALIKTAN ZEVK ALMAYI DENEDIN mi diycek kadar kafa icinde ki organ sulanmis :)
    Iyisi mi onlari biz yine SH turkiyede otlamaya birakalim :) (bu laflari etmezdim ama ordan gelip burdakileri kucumseyince bu tur laflarin gelmesini de kabullenmis oldular)

Bu oyunlar anlayanina...

• quote:

Yalniz su utanma olayina gelirsekde.
    Ne olursa olsun oynayacaz belki yine kizacaz cunki baska secimimiz yok (oynama o zaman i tercihden saymiyorum)
    Bu tur oyunu seven biri olarak nereye kimin kapisina gidelim, nereye basvuralim nerden medet umalim.
    Umsak umsak yine bu seriden medet umacaz baska caremiz mi var hemsom.
    Aynen öyle. Sevmesem bu kadar konuşmam zaten.
  • quote:

quote:

quote:

+1

Biz kimseyi küçümsemiyoruz. Sadece sen dahil bazı kişilerin bilgi sahibi olup bu tartışmalara katılmasını daha uygun görüyoruz.

Bilgi sahibi olmam diyorsan orası senin bileceğin işdir. Gerçi bu kafayla bilgi sahibi olmaya çalışsan da nafile.

Ben daha önce sizin gibi değerlendiriyordum Silent Hill oyunlarını. Bilgi sahibi olunca yanıldığımı anladım. Bunu dile getirdim. Ancak tabii ki de sende bunu anlayacak kapasite yok malesef. Anlayabilseydin, seninle ve diğer kişilerle dalga geçmediğimi, aksine senden daha insanca konuştuğumu anlardın. Ancak bu iyilikte bir çizgi sonrası değişir. Bu yüzden bu mesajda biraz çizgiyi geçmemi sağladığın için kaba konuştum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Biz kimseyi küçümsemiyoruz. Sadece sen dahil bazı kişilerin bilgi sahibi olup bu tartışmalara katılmasını daha uygun görüyoruz.

Bilgi sahibi olmam diyorsan orası senin bileceğin işdir. Gerçi bu kafayla bilgi sahibi olmaya çalışsan da nafile.

Ben daha önce sizin gibi değerlendiriyordum Silent Hill oyunlarını. Bilgi sahibi olunca yanıldığımı anladım. Bunu dile getirdim. Ancak tabii ki de sende bunu anlayacak kapasite yok malesef. Anlayabilseydin, seninle ve diğer kişilerle dalga geçmediğimi, aksine senden daha insanca konuştuğumu anlardın. Ancak bu iyilikte bir çizgi sonrası değişir. Bu yüzden bu mesajda biraz çizgiyi geçmemi sağladığın için kaba konuştum.

Vahhh canim,,
    Terbiyeni bozma sen hic bana uyma :) degmezim ben :) Gorende silenh hill i bilen obur dunyada sirattan sorgusuz gececek sanir.
    Amma ciddiye almisiniz bu durumu,
    Oyna gec, bu arada da az bisey anla.Bu kafi.
    Sizin gibi isin icinde ne var ne yok diye iyicene bokunu cikaran tipler oldugu surece yapimcilar cok dalga gecer sizle.
    Ornek atiyorum Silent Hill 2 de basinda karakter Ana mekana cikmak icin kucuk bir patikatan baya bi yuruyordu.
    Yapmci sizin bunun isinde bi is var bu uzun yurudugune gore vardir bisey gibi bir cikarim cikaracaginizi bildigi icin hemen 40 YIL DUSUNSENIZ DE JAMES in neden o kadar yurudugunu anlayamayacaksiniz !!!! diye aciklama yapiyor. ustune nedir denincede DUSUNUN bakalim diyor.

Ulan geri zeka neyini dusunucez iste. Bazen basit bakmak en dogru bakis acisidir. Yuruduk geldik. Iyice olayi sis perdesine burume reklamindan baska bir denyoluk degil./
    O yuzden okudum, ufledim yok bende eskiden boyleydim de simdi pistim falan geyiklerine gulerim ben.
    Ne yani, Canima gerek imanima direk mi ?
    Okudun da ne oldu ? Ancak merakli olan insanlara iki caka satmadan baska ne isine yaradi.

Gereksiz sey. (seni kast ettim haa oyunu degil :) )

• quote:

Silent Hill seven biri olarak çıkıp HomeComing'i eleştirenlere karşı savunuyorsan, kusura bakma ama senin SH hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadığın anlamına gelir bu olay! Hani SH oynamaya sadece Homecoming ile başlamış biri olsa ve şu yorumları yapsa tamam diyeceğim, eski oyunları oynamış bir insanın bu yorumları yapması pek sağlıklı değil, bilmiyorum yazdıklarını göndermeden önce okuyor musun? Yorumlarını okurken HC'den önce çıkan SH oyunlarını oynadığından şüphe duymaya başladım açıkçası.

Konami ve Capcom'un para adına Resident Evil ve Silent Hill serilerini hayranlarının gözü önünde batırdığını bugün az çok herkes biliyor, bilmeyenlerin de yorumları örnekte olduğu gibi ortada. RE5 hadi neyse yeterli ilgiyi gördü ve çoğu yerden olumlu eleştiriler aldı, Takeuchi bile bu kadaranı beklemiyordu. Gerilim adına bir şey veremese'de, eski karakterler ve aksiyon unsurlarıyla defalarca oynanacak bir oyun, zevkli bir oyun. HC için aynı şeyleri söylemek mümkün değil, çünkü resmen seriye hakaret eden, ilk dört oyun ile alıştığımız SH atmosferinin içine eden bir oyundan başka bir şey değil. Bunun savunulacak bir tarafını göstermeye çalışmayın.

Silent Hill'in en iyilerden biri olmasının sebebi yıllardır saf korkuyu çok başarılı yansıtmasından ve atmosferinden kaynaklıyor. Tabii sadece ilk dört oyunu baz alırsak. Eski oyunlarda bir koridoru yarım saatte tamamlarsın, 50 küsür odaya girersin, bir şey bulamazsın ama o odanın kapısını açarken afedersin ödün bokuna karışır. İşte bu SH ruhu demektir ve ne yazık ki Homecoming bu ruhu asla yansıtan bir oyun değil, dolayısıyla gerçekten SH oyunu olduğu tartışılır, hatta tartışılması bile gereksiz. SH'nin ilk dört oyununda karakterler her zaman karşılaştıkları durumlarda çaresiz kalırlar ve panik yaparlar, bunu yüz ifadelerinden tut, o anki hareketlerinden anlarsın. Gelin görün ki HC'de yönettiğimiz Alex ne olursa olsun aynı tepkiyi veren, her yaratığa karşı göğüs geren bir karakter! Dolayısıyla karakterin üzerindeki o gerilimi hissetmek mümkün değil. James'in Piramit kafayı ilk gördüğü sahneyi tekrar bir izleyin bakalım.

Akira Yamaoka faktörünün'de HC denen oyun sayesinde artık olmayacağını ve bunun gerçek SH hayranları için ne demek olduğunu söylememe de gerek yok herhalde! Tartıştığımız şeyin en güzel cevabı ve özeti Yamaoka kaybıdır benim için...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Vahhh canim,,
    Terbiyeni bozma sen hic bana uyma :) degmezim ben :) Gorende silenh hill i bilen obur dunyada sirattan sorgusuz gececek sanir.
    Amma ciddiye almisiniz bu durumu,
    Oyna gec, bu arada da az bisey anla.Bu kafi.
    Sizin gibi isin icinde ne var ne yok diye iyicene bokunu cikaran tipler oldugu surece yapimcilar cok dalga gecer sizle.
    Ornek atiyorum Silent Hill 2 de basinda karakter Ana mekana cikmak icin kucuk bir patikatan baya bi yuruyordu.
    Yapmci sizin bunun isinde bi is var bu uzun yurudugune gore vardir bisey gibi bir cikarim cikaracaginizi bildigi icin hemen 40 YIL DUSUNSENIZ DE JAMES in neden o kadar yurudugunu anlayamayacaksiniz !!!! diye aciklama yapiyor. ustune nedir denincede DUSUNUN bakalim diyor.

Ulan geri zeka neyini dusunucez iste. Bazen basit bakmak en dogru bakis acisidir. Yuruduk geldik. Iyice olayi sis perdesine burume reklamindan baska bir denyoluk degil./
    O yuzden okudum, ufledim yok bende eskiden boyleydim de simdi pistim falan geyiklerine gulerim ben.
    Ne yani, Canima gerek imanima direk mi ?
    Okudun da ne oldu ? Ancak merakli olan insanlara iki caka satmadan baska ne isine yaradi.

Gereksiz sey. (seni kast ettim haa oyunu degil :) )

Madem senin için olaya basit bakmak var. O zaman sana büyük gelen konulara girmeyeceksin! Bu senin anlattığın gibi sadece bir oyun olsa da, benim için Silent Hill gibi bir hikayenin sunulan tüm ayrıntılarla bilinmesi gerekiyor. Çünkü hikaye daha derinden etkiliyor, oyundan da daha fazla zevk alınıyor.

Senin denyoluk dediğin bakış açısına da bir nevi cahillik ve ya kıroluk deniyor. 'Sizin gibiler' diye hitab ettiğin bizlerin en azından bir bakış açısı var. Ayrıca bizler Silent Hill serisinden böyle daha zevk alıyoruz. Sen buna laf ediyorsan, kafanın içinde bir saman taşımana veriyorum bu durumu.

Sonuç olarak tabii kardeşim sen de haklısın, evet, hı-hı :).

@ICOSolidEye;

Bu da senin düşüncen, bir çok kişiden daha iyi bir şekilde açıklamışsın. Diğer kişiler "Silent Hill ruhunu alamadım." diyorlar ancak nedenini asla bu kadar açık söylemediler.

Evet, haklısın eski oyunlarla bir tutmak imkânsız. Ancak Homecoming'e 'berbat' kelimesini bırak, 'kötü' de demek imkânsız. Elbette eski korku ruhunu yansıtamıyor. Bu konuda sana katılıyorum.

RE5'e kim ne dedi bilmem.

Özünden Resident Evil'da koptu mu?
    Evet.
    Kötü oyunmuydu?
    Hayır.

Aynı şey Homecoming içinde hemen hemen söylenebilir.
    Özünden koptu mu?
    Özünden hiçbir zaman kopmadı. Ancak tam olarak seriye tam oturmadı.
    Kötü müydü?
    Hayır.

Level dergisinde de inceleme de kötü değil dediler. Kötü yanları vardı, ve dergide saydı. Ancak oyunun iyi yanlarına bakıp onları da saymayı bildi. Birçok SH fanının da oyuna iyi dediğini çok kez gördüm. Muhteşem diyenleri de gördüm. Kötü diyenleri de gördüm.

Sonuçta herkesin kendi fikri. Ben sadece bazı kişilere değerlendirme yaparken, daha doğru, mantıklı bir şekilde önerdim. Amacım yaygara çıkarmak değil. Senin mantıklı bir açıklaman var. Ben halâ oyunun güzel olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Elbette eski korku ruhunu yansıtamıyor. Bu konuda sana katılıyorum.
    Homecoming Özünden koptu mu? Özünden hiçbir zaman kopmadı. Ancak tam olarak seriye tam oturmadı..

HC eski korku ruhunu yansıtamıyor lafıma katılıyorsunuz, sonra özünden kopmadı diyorsunuz?! Açıkçası bu yorumdan sonra gerçekten Silent Hill hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınızı görmüş olduk. Çünkü Silent Hill'in özü ''korku ruhudur'' ve daha bunu bilmeden başka insanlara gidin SH hakkında bir şeyler öğrenin deme hakkınızın olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca rakiplerinden geri kalmamak için 5 dakikada inceleme yazıp sitesinden yayınlayan bir DERGİ'nin bünyesinde yapılan yorumları, eleştirileri örnek almak ne kadar doğurudur bilemeyeceğim.

Hâlâ Homecoming'i SH sıfatı altına alarak, savunulacak taraflarını göstermeye çalışıyorsunuz... Önceki yorumda yazdıklarımı içinde bulundurmayan bir oyuna Silent Hill denmez. Bu kişisel görüş değil; genel düşüncedir, tabii Silent Hill hayranları için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 17 Ocak 2011; 20:36:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye
    quote:

Elbette eski korku ruhunu yansıtamıyor. Bu konuda sana katılıyorum.
    Homecoming Özünden koptu mu? Özünden hiçbir zaman kopmadı. Ancak tam olarak seriye tam oturmadı..

HC eski korku ruhunu yansıtamıyor lafıma katılıyorsunuz, sonra özünden kopmadı diyorsunuz?! Açıkçası bu yorumdan sonra gerçekten Silent Hill hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığınızı görmüş olduk. Çünkü Silent Hill'in özü ''korku ruhudur'' ve daha bunu bilmeden başka insanlara gidin SH hakkında bir şeyler öğrenin deme hakkınızın olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca rakiplerinden geri kalmamak için 5 dakikada inceleme yazıp sitesinden yayınlayan bir DERGİ'nin bünyesinde yapılan yorumları, eleştirileri örnek almak ne kadar doğurudur bilemeyeceğim.

Hâlâ Homecoming'i SH sıfatı altına alarak, savunulacak taraflarını göstermeye çalışıyorsunuz... Önceki yorumda yazdıklarımı içinde bulundurmayan bir oyuna Silent Hill denmez. Bu kişisel görüş değil; genel düşüncedir, tabii Silent Hill hayranları için.

Hikâye olmadan, korku ruhu hiçbirşeydir. Özünden tam olarak kopmadı çünkü hikâyesi seriye uygundu, atmosferi gayet güzeldi.

Silent Hill'i gayet iyi biliyorum ;) .

• Bu konu hakkında daha bir şey yazmayacağım. Silent Hill ruhu ne demek bilmeyen, Homecoming gibi son derece kötü, seriye hakaret sıfatında olan bir oyunu savunan insanlara sayfalarca bir şeyler anlatmanın gereği yok...

Son detaylar gerçekten çok entersan, açıklananları tek yazıda birleştirdim. Homecoming'in yarattığı hayal kırıklığı sonrası, Downpour bekleneni verecek gibi. Şimdilik kimse kesin konuşamaz ama aşağıda yazdığım detaylar cidden insanı heyecanlandırmaya yeter, bilhassa ikinci madde;

-Oyunun en önemli özelliklerinden biri, yaptığımız kararların ana senaryo'ya büyük etki ederek, farklı olayları karşımıza çıkartacak olması. Yani oyun sırasında verdiğimiz bütün kararlar ve seçeceğimiz tüm yollar her defasında karşımıza farklı olaylar sunacak.

-Eski Silent Hill oyunlarından aşina olduğumuz şahane kamera açıları, Silent Hill: Downpour ile geri dönüş yapacak. Biliyorsunuz Homecoming oyununda sürekli aynı kamera açısı vardı ve eski oyunlar ile alakası yoktu, kamera açısı Silent Hill atmosferini bayağı bir baltalıyordu. Artık yeni oyunla beraber hayran kaldığımız kamera açısı yeniden bizlerle olacak ve yürümek, koşmak gibi detaylar tamamen bize bırakılıyor. Yalnız sürekli aynı kamera yerine, biraz da film dozunda olması için açıların zaman zaman omuz üstü, zaman zaman'da eski oyunlar gibi koridor bakışı tarzında olacağı söyleniyor.

-Bulmacaların zorluğu tamamen oyuncuların eline bıraklışmış bir seçenek haline gelecek. Yani oyuna başlamadan önce tercih yapacağımız zorluk seviyelerine göre bulmaca seviyeleri ayarlanabilecek. Ayrıca bol bol bulmacanın karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

-Ana karakterimiz Murphy Pendleton, ilk başta üzerinde mahkum kıyafeti taşıyacak. Fakat Downpour'da dolanırken çeşitli kıyafetler bularak Murphy'nin görünümünü değiştirebileceğiz. Tabii yaratıklar karşımıza çıktığında kıyafetimizi haşat edebilecekler, deformasyon ve karakterimizin kan içinde kalacağı söyleniyor.

-Açıklanan son detay, dövüş sisteminin son derece gerçekçi olacağı yönünde. Hatta kullandığımız silahlar bir zaman sonra hasar alarak, kırılabilecek. Oyun boyunca çeşitli silahlı çatışmalara gireceğimiz de söyleniyor. Muhtemelen diğer mahkumlar veya peşimizde olan polisler ile çatışmaya girebiliriz.

Tüm bunların arasında özlenen Silent Hill ruhu ve atmosferi de eklenirse Downpour ile yeniden geçmişe dönebiliriz. En kötü ihtimal bu sefer SH'ye sadık bir oyun olacağı biliniyor. Yakın zamanda yapılacak olan fualarda oyun hakkında daha fazla detay, Gameplay videoları gelmeye başlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 17 Ocak 2011; 20:46:14 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.