Şimdi Ara

SiLENT HiLL DOWNPOUR (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
1
Favori
27.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  SiLENT HiLL DOWNPOUR  (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI

Konami ye göre oyun eski köklerine dönecek! Silahlar tahta parçaları, balta gibi sizi daha savunmasız kılacak araçlar olacak. Öte yandan Silent Hill in daha önce pek ziyaret edemediğimiz güney bölgelerine gidebileceğiz. Müzikler ise Dexter dizisinin bestecisi Daniel Licht tarafından yapılacak ve Akira Yamaoka yı aratmayacak, ürkütücü ve tekinsiz ancak hüzünlü bir tını yakalanacak. Ayrıca oyunun, oyuncunun oynanış stiline göre şekilleneceği ve özel bir quest sisteminin dahi olabileceği söyleniyor

http://www.merlininkazani.com/Silent_Hill_Downpour_nasil_olacak-haber-39251p1.html

SiLENT HiLL DOWNPOUR  (PS3 ANA KONU) EFSANE GERi DONDU OYUN CIKTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 18 Mart 2012; 9:08:34 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 14 Ekim 2010; 7:47:58 >

• Özüne geri dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Özüne geri dönüyor

SH ve SH 2'nin atmosferini yine versinler yeter hocam.
  • eskiye geri dönüş silent hill in ölüsü yeter
  • Oyunculuk hayatimda Silent Hill ilk 3 serisinin onemi cok buyuktur. ilk 3 seriden sonra Silent Hill severlerin cogunun ortak fikri oyunun eski atmosferini kaybettigi yonundedir ve genel yapisi itibariyle buna katilmamak mumkun degil. Silent Hill 8 vidyosunda ilk 3 serinin havasini birazda olsa yakaladigi hissini bende uyandirdigini soylemeden gecemiyecegim. Fakat Vatra Games daha onceleri onemli derecede projeleri olmuyan siradan bir oyun sutudyosu. Ama yinede ummadik tas bas yapar diyerek iyi bir Silent Hill sever olarak eski ilk 3 seriyi yakalamasini butun kalbimle temenli ediyorum.
  • Hadi inşallah, silent hill türünün en iyi örneğidir. Hele 2. oyun yokmuuu, defalarca bitirmişliğim var
  • serinin ikinci oyunundan ve xbox'taki alan wake'ten biraz örnek alsalar iyi olur. bizim de süper ve yepisyeni bir silent hill oyunumuz olur böylece.

yıllar sonra denizin buz gibi sularından gelen edit: olm ben diyorum antartika.. alan wake tabiki yeni nesil bir oyun. silent hill çıkıp gönüllerimizi fethettiğinde daha kısa paçalı don bile giymiyordu. ancak son dönem silent hill oyunlarındaki odun kontrollerden ve idare eder grafiklerden baydığım ve alan wake'i bir çok alanda başarılı bulduğum için biraz örnek almalarını salık verdim. çoluk çocuğa maskara olmayı sevmediğim için de böyle çarşaf gibi bir edit girdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebani666 -- 3 Haziran 2011; 18:07:11 >
  • SH nin en kotusu bile Alan dan 10 gomlek ustundur,.
    Sh ye Alan dan ilham al demek abestle istigal.
  • Her seri yavaş yavaş özüne dönüyor sanki ne dersiniz? :)
    Bir de RE'den böyle bir haber gelse de sağlam bi tırssak şu aralar.
  • Çöp Hill Team Silent yoksa bu iş olmaz. En azından eski tadı asla vermez.
  • Re serisinden sonra en sevdiğim seri. SSlere de bakaraktan da özüne dönüyor olması da süper olmuş. Re seriside böyle bir adım atarsa gene eskisi gibi korku dolu geceler bizi bekliyor.
  • Eski Silent Hill serisini seven biri olarak aynı tadı Fatal Frame de bulduğumu söyleyebilirim. Fatal Fram3 oynamıştım ps2 de. Acaba ps2 yada ps3 için Fatal Frame 4 yaptılarmı? Yalnızca wii için yapıldığını duymuştum.
    Konuya dönersek, umarım eski tadı verecek bir silent hill çıkar karşımıza... GERİLİM ve BULMACA
  • Vatra Games Czech Republic asilli bir sutudyo, daha once cok onemli herangi bir projeleri olmamis, ama bu olmuyacagi anlaminada gelmez. Ummadigimiz tas bas yarabilir. Ben E3 2010 fuarinda verilen vidyo ve SS ler sonrasinda o ilk 3 serideki havayi, atmosferi hissettim. Tabiki SS ler ve vidyolara bakarak kesin demek yanilticida olabilir. Bu baglamda sadece bu oyuna verdigim degerden dolayi eski arzulanan beklenen ilk serilere donmesini umud ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 20 Ağustos 2010; 15:08:30 >
  • şu başlıktaki mi'yi ayrı yazsanız, edebiyatçı çocuğu olunca çok gözüne batıyor insanın
  • @ tezocan duzelttim kardesim uyarin icin tesekkurler. PS3'den yazdigim icin sorun oluyor bagzen. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 20 Ağustos 2010; 16:42:47 >

• dönerse iyi oolur
  • cok guzel olur bence. trailer'i de begendim film tadinda olmus. PS tabaninin bu tarz oyunlara ihtiyaci var.

ufak tefek FEAR esintileri olsa da basarili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erudemu

xbox'taki alan wake'ten biraz örnek alsalar iyi olur.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.