Şimdi Ara

Sigortam.net'e güvenmeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
8.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi fiyat garantisi falan diyorlar ya hikaye hepsi.

Anadolu sigorta, allianz ve groupama şirketlerinden kasko teklifi çıkarttı ve fiyatları yaklaşık 2300 TL. Geçen seneki kasko şirketim aksigorta olduğu için onlardan da teklif almak istediğimi belirttim ve aksigorta şuan sizin için teklif vermiyor cevabı aldım.

Daha sonra aksigorta'nın kendi sitesi üzerinden teklif aldım ve fiyat 1633 TL. Eğer inanıp sigortam.net'den yaptırsaydım şuan 700 TL zarardaydım. Kapsadıkları şeyler de hemen hemen aynı. Sigortam.net'den sigorta yaptıracakken dikkatli ve uyanık olun.

• Bende arabama kasko yapmak istedim fiyat çok çıkınca dalga geçer gibi Pert kaydı mı var demişlerdi çıkardıkları fiyatın yüzde 40 indirimli halini bayiden teklif almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılırım, normal fiyat çıkarıyorlar,, semtinizdeki herhangi bir sigortacı daha ucuz teklif vemektedir,, ama generalli ucuzdu şimdi oda normalleşti,, bellki ileide hükümetten damtlar , çocuklar bu işe internet üzerinden girmek isterse fiyatlar düşebilir,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum.En iyi fiyat diyorlar bence piyasadaki en kazık fiyat garantisini veriyorlar.
  • Mahallemdeki sigortacıyı aradım 1200 TL'ye axa sigortadan teklif verdi. Biraz daha zorlasam bedavaya yaptırıcam galiba :)
  • Bu hayatta, araba/ev/sağlık vs işi için bir sigortacı tanıdık olması şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 20 Aralık 2017; 15:20:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sigortam netin 24 saat hızlı hizmetinden gayet memnunum

• Ben netten sigorta satin alirken sadece sigortayeri.com diye bi site var orayi kullandim.

Sadece trafik sigortasini ordan satin aldim 2 yil

Zaten tek tip police nerden kessen ayni 50₺ yakit kampanyasi vardi bir sene shell bir sene lukoil.

Fakat kaskoyu asla bu tür sitelerden yaptirmam. Kasko şakaya gelmez. Elimle tutup gozumle görmem gerek.

6. Policem Anadolu Sigortadan adamlar sözünün eri ).800 liralik hasari cebimden ödeyip tamir ettirdim aracimi son kurusuna kadar geri ödediler. Bunun disinda 0 km ikâme arac vs..

• bu site ne zaman açıldı hatırlamıyorum bile 4-5 sene önce ilk açıldığında bende bütün bilgileri girip teklif aldım, hay almaz olaydım adamlar 5 yıldır itinayla arıyorlar mail atıyorlar hiç boş bırakmıyorlar
  • Ben 3 yıldır sigortam net'e yaptırıyorum.

3 yıldır sigortam net dışında iki farklı yerel sigortacıdan teklif alıyorum. En iyi rakam sigortam net üzerinden geliyor.

Birde telefonla teklifleri almak, işlem yaptırmak işi kolaylaştırıyor. Kart bilgilerini veriyorum, adresime kargolanıyor, pratik geliyor.

• çakal çukkal sigortacıyla muhattap etmediği için ben de sigortam.net'çiyim, memnunum gayet.
  • Ben 5 yıldır sigortam.net ten yaptırıyorum. Hem memnunum. 700tl full kasko + orijinal cam muafiyeti yok.

• sırf reklamındaki gıcık keçi yüzünden işim olmaz.
  • 1205 ak sigorta yaptırdım 1 hafta önce. Araç 2015 3008
  • araçlarımı hep burada yaptırdım. Çok net. uğraşmıyorum etmiyorum.

mahalledeki bir sigortacıyı aradım aynı fiyatı verdi. her dini günde toplu mesaja ekleyip mesaj atıyor.

aramaksa, mesaj atmaksa her sigortacı yapar zatan :(
  • İyi reklam kötü malı çabuk batırır diye bir reklamcı sözü var. Ama bu kadar reklama ve bu kadar kötü hizmete rağmen sigortam.net nasıl batmıyor anlamış değilim?

En iyi fiyat garantisi diyorlar, ama şurası sizden şu kadar düşük fiyat verdi deyince çok aptalca cevap veriyorlar.
  • Ben çok memnunum hizmetlerinden.... Çekici lazım oluyor onları arıyorum, arabamı satıyorum, sigorta pirimimin iadesi için onları arıyorum... Her isteğime cevap verdiği sürece değiştirmeyi düşünmüyorum. 7. Kademedeyim hasarsizlikta... Bu yüzden teklifler de gayet güzel geliyor bana

• Sigortam.net her zaman yüksek fiyat vermiyor ben defalarca sigortam.netten acentalardan daha düşük fiyat verdikleri için yaptırdım. Hem acentalardan hem de internetten teklif almakta fayda var hangisi daha uygun verirse ondan yaptırırsınız. Bir defasında zurich sigortadan kasko yaptırdım acenta 950 tl gibi bir fiyat vermişken sigortam.net 870-880 tl gibi bir fiyat vermişti. 2-3 defa daha aynı durumu yaşamıştım ama bazen de acentanın daha düşük fiyat verdiği olmuştu o zamanlarda sigortam.net yerine acentaları tercih etmiştim.

• 2 senedir sigortam.net'i kullanıyorum. Aşırı derecede memnunum. Sigortamı yaptırıp poliçeyi mail olarak istiyorum.
  • SıradanBirKullanıcı S kullanıcısına yanıt
    teminatlarına iyi bak
    muafiyet ve imm limitleri önemli
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.