R

Binbaşı
15 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar bu uygulama ile Ghost Screen den kurtuldum. Ayarları da, ekran alıntılarında gördüğünüz şekilde yaptım... Ne bildirim alıyorum ne de uyarı... İki gündür test ediyorum. Programın kurulu olduğunu bile unuttum... Deneyin, tavsiye ederim. Kullandığım cihaz v10

Bildirim ve uyarı almamanız için Cihazınızın AYARLAR bölümüne girerek, Erişilebilirlik menüsünden, Gece Modu AÇIK seçilmeli...

Forumu çok takip edemiyorum... Daha önce bu yöntem verilmiş olabilir... Görmeyen ve yeni haberdar olan arkadaşlar faydalansın...
Telefonunuzu tekrar sevdirecek bir uygulama. Kısaca uygulamayı özetliyorum. Bütün uygulamalarınızdaki reklamlar dahil, reklam adına ne varsa herşeyi engelliyor. Başkaca hiçbir reklam engelleme filtresine ihtiyacınız kalmıyor. Sadece bu uygulama ile telefonunuzu çok steril bir ortamda kullanacaksınız. Reklam saldırılarına karşı korunacak sınız. Internete girmekten keyif alacaksınız. Uygulamayı bu kadar övmemin sebebi şu: Uygulamaya bayıldım arkadaşlar. Geliştiricisi falan değilim keşke olsaydım. GALAXY APPS dan indirebilirsiniz. Konuyu telefondan açtım, imla hataları için şimdiden kusuruma bakmayın

2 saatlik kullanım sonucunda neler olduğuna dair bir ekran görüntüsü.
Evet arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlardan fikir almam Son derece önemli. Cebinizde 2500 tl olsaydı, yarın gidip bir ürün almak isteseydiniz, hangi marka ve hangi modeli tercih ederdiniz. Değerli fikirlerinizi esirgemeyin şimdiden teşekkür ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.068
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.075 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 722 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.