Şimdi Ara

Sıfır civic ve işçilik... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
33.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marka karalayayım da ne olursa olsun kafasındasınız. Aynı durumlar 2015 polo aracımda da vardı. Özellikle de bagaj havuzunun orada. Kapı kollarının içerisinde de sonradan boyanmış gibi boya kalıntıları vardı. Yine boş bir konu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polo B, Civic ise C segmenti. Elma ile armudu karşılaştıracağına Golfle Civici karşılaştır da gör kalite farkını.
  • Honda Civic gerçekten işcilik malzeme kalitesi açısından rezil bir araç. Showroomda bagajını açınca şok olmuştum, adamlar bildiğin halıfleksi makasla kesip koymuşlar. Diğer kısımlara değinmiyorum bile her yeri kaynak hatası
  • Bu araçlara Türkiye'de 150-200 bin TL veriliyor olması, özlerinde C sınıfı, 16-17 bin dolarlık, her markanın giriş seviyesinin bir tık üstü modelleri olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Başlık ve konu içeriği, C sınıfı araçlara bu paraları vermeye mahkum edilmek hakkında olsa daha isabetli olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan abartmayın ya. Egea kullanan herifler geliyor burda civici kötülüyor

• Hondayı oldum olası sevmemişimdir bi nedenide yok aslında ama içime sinmiyordu bir türlü elimdeki parayla bi ara acaba fd56 alsam mı dıye dusundum ama sonrasında hep vazgectim araba değil bunlar

son zamanlarda bakınca ülkemizde bi ton para veripte aldığımız araba ile başka ülkelerde çok daha iyisini alabiliyosun parayı bi kenarda köşede tutayım diyosun yine değer kaybediyor etmiycek fiyatlarda araba alıp biraz binip beş 10 kar la satsan belki piyasayı yakalıyosun

60 bine alınan leonu 95 bine satıp üstüne kredi çekip rs alan arkadaşım var arkadaş 60 binde 95 bine nasıl çıkar bir araba

Sıfır civic ve işçilik...

velasıl coğrafya kaderdir

• " ARABA DEĞİL BUNLAR" ??? BU İFADE ŞIK OLMAMIŞ - fazla ağır- klasi WV ci üstten ve kibirli bakışı...

bi kere bi arabanın kalitesi sadece yumuşak plastiği- kapı fitilleri ve kumaş kaplamaları ile ÖLÇÜLEMEZ..

ha o konularda WV üstün olabilir honda yı gömebilirsiniz; ancaaaaak MEKANİK _ MOTOR _ ELEKTRONİK-ŞANZIMAN anlamında honda WV içinden geçer; tur bindirir..

ayrıca honda sadece civic ten ibaret değildir; civic haricinde Türkiye ye gelmeyenler ve ACURa markası adı altında yumuşak plastiklisi-bol kapı fitillisi modelleri de mevcuttur...

PARA konuşur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Ulan abartmayın ya. Egea kullanan herifler geliyor burda civici kötülüyor
    Hocam iyide Egea alıp burada kaliteli olduğunu iyi olduğunu iddia eden yok ki. Egea parasının arabası onu kabullenip alıyor millet.
  • https://www.cars.com/research/compare/?acodes=USD00HOC011A0,USD00VWC041A0
    https://www.cars.com/research/compare/?acodes=USC90HOC021A0,USC90VWC033A0

WV abd de honda dan ucuza satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 26 Aralık 2019; 12:25:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Önceki kasa da iddialı değildi aslında

Bana göre de en iyisi fd6 kasa, dönemine göre tabi. 2006 yılına o araç fazlaydı bence.

Şu an 2010 modelinin 90 bine satılması trajikomik tabi

Alıntıları Göster

Piyasada Passat'a çeyrek altın deniyor ama Civic denen meret Reşat altını. 2002 modelinin Passat'tan pahalı olması daha trajikomik. 2. Eli bu kadar sağlam olan başka bir model yok

• Demek bir arpa yol almamis honda.Yillar oncede boyle kaynak hatalari vardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Piyasada Passat'a çeyrek altın deniyor ama Civic denen meret Reşat altını. 2002 modelinin Passat'tan pahalı olması daha trajikomik. 2. Eli bu kadar sağlam olan başka bir model yok

Alıntıları Göster
    Civic ve jazz piyasası değişik, mantık aramamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

İyi de ben yıllardır Honda alırım, Honda binerim şu anki arabamda Honda, burda Honda karşıtlığı yapmıyorum ki... Demem odur ki sen bu arabaya yaptığın zamlardaki özeni, biraz da işçiliğe yansıt..

Yani bunun fanlıkla ilgisi yok, bak yıllarca ve şu an dahi Honda kullanan ben, başlığı açan gene ben...

Bu fotolarını çektiğim araç arkadaşın arabası ve faiziyle beraber 200000 e geldi...

Sonuçta bugünkü asgari ücret üzeri 100 asgari ücret maliyetle alınmış bir araba da, insan bu kadar mı özensiz olur...

Mesele Honda, Toyota, vag, o bu şu meselesi değil bu toplum olarak bizlere ne kadar sayılarının olduğunun göstergesidir

Alıntıları Göster
    Hocam abartmayın o kadar 15 bin dolarlık Euro'luk araba maybach işçiliği olacak hali yokya.Altı üstü 15 bin

• 2 ilanı da üşenmedim buldum;bi kere Passat YIKIK zaten görüntü olarak kendini belli ediyor..civic yaşına rağmen gayet diri ve temiz;

Passat km. 260 bin de (o da orjinalse..)--- civic 140 bin km civarında ;

passat DÜZ vites ---civic OTOMATİK vites...

passat ankara sincan da tramer belirsiz? --- civic 1300 tramer paylaşmış...

sırf algı yapmak için bulabileceğiniz - yılının - en temiz-en pahalı civic i ile-yıkık bir passatı kıyaslama yapmışsınız..

2. elde fazlaca rağbet görüyor ona bir sözüm yok tabi...

rağbet görüyorsa da vardır bir hikmeti..
  • Japon tofaşından ne bekliyorsunuz ben de onu anlamıyorum.
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam,
    ara sıra takıl fırsat bulursan. vakit geçirmek stres atmak için iyi ama çok ciddiye almamak kaydıyla tabi ki.
  • Bagaj tavanının kaplama olayı aşırı saçma olmuş. O bölge S-class'a falan çıkmadığınız sürece istisnasız her araçta kaplamasızdır zaten, metal sacı olduğu gibi görürsünüz.
    Kaynak yerleri daha iyi yapılabilirdi ama ekonomik c sınıfı bir araç, daha ne bekliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Kapı dediğin Ford Mondeo kapısı gibi olacak .
    https://forum.donanimhaber.com/yeni-mondeo-kapi-giydirme-kalibresi--105428977
    Üstad selam. Böyle bir başlık actigimi ben bile unutmuşum. 5 sene sonra nereden buldun da getirdin allasen

• EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    Aynen corolla ve chr da benimde dikkatimi çekti. Resmen kalitesiz bir sert döşemeyle tutturmuşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.