Şimdi Ara

Sıfır Belderia 26 Jant Bİm Aktüel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
18.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata yetişkinlere özel sıfır bisiklet bulamadım.
    Sanırım piyasada en ucuz sıfır bisiklet bu arkadaşlar. Yarın satışa çıkıyor.
    Sıfır Belderia 26 Jant Bİm Aktüel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyrito -- 20 Haziran 2019; 15:31:1 >

• 25 sene evvel bianchi marka piskiletim ile yokuş aşşa gaptırmış son sürat giderken yokuşun sonundaki telefon direğine bindirdim
    piskiletin sadece gidonu kırıldı tekerlerinde birşey yoktu
    benim her iki kolum boydan boya soyuldu elbiselerim parçalandı

o halde mahalleye dönersem alay konusu olacağımı bildiğimden tam 8 saat havanın kararması için kaldırımda oturup bekledim
    halime acıyan birkaç kişi önüme bozuk para bile atmıştı
    hava kararınca eve döndüm
    az buçuk marka komponentleri olan 25 30 km/saat akış verebilecek olan bisikletler 1000 tlyi çoktan aştı. 2 gün önce arkadaşa tourney set v fren biskleti 1500e aldık. bisikletten pek beklentiniz yoksa 5 10 km sürüp eve dönecekseniz fiyat performans diyebiliriz buna

edit:yıllar önce bimden 175e fanatik marka bir bisiklet almıştım. fena birşey değildi bu da en kötü onun gibidir diyip önerdim. ama arkadaşlaruüın yazdığı gibi tel maşaysa 2. el bir salcano alın geçin bulaşmayın
  • Tecrübeli arkadaşlar yorumlayabilir mi?
  • Reserve

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat çok iyi gerçekten.
  • yerimizi alalım, takip edelim bilgilenelim
  • az buçuk marka komponentleri olan 25 30 km/saat akış verebilecek olan bisikletler 1000 tlyi çoktan aştı. 2 gün önce arkadaşa tourney set v fren biskleti 1500e aldık. bisikletten pek beklentiniz yoksa 5 10 km sürüp eve dönecekseniz fiyat performans diyebiliriz buna

edit:yıllar önce bimden 175e fanatik marka bir bisiklet almıştım. fena birşey değildi bu da en kötü onun gibidir diyip önerdim. ama arkadaşlaruüın yazdığı gibi tel maşaysa 2. el bir salcano alın geçin bulaşmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikarateci -- 21 Haziran 2019; 12:44:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

Tecrübeli arkadaşlar yorumlayabilir mi?
    https://forum.donanimhaber.com/belderia-kings-amortisorlu-26-jant-21-vites-bisiklet-199tl-yuzde-50-indirim-carrefoursa--128368614

2 yıl önce gene konusu açılmış fakat kimse memnun kalmamış.
  • Hem amortisör hem çelik kadro, çok ağır olmaz mı?

• Hem çelik kadro hem süspansiyon ile baya ağırdır muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Hem amortisör hem çelik kadro, çok ağır olmaz mı?
    almaktan vazgeçtim.
  • fiyat sıcak gibi, yerinde bakalım yarın kalırsa
  • Alacaksak haber edin, nobete başlayayım:)

Yukaridaki linkten az biraz okudum ;bisikletin bir fabrika sahibi kalmis cop denilmeyen, her seyi copmus. Servise giderken yolda eriyormus vb.
    Yorumlari okuyun oyle nobete baslayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzAras -- 20 Haziran 2019; 18:28:46 >
  • sağa sola bakkala markete gitmeye 2-3km ye gitmeye alınabilir ama alayım başımı 20-30km süreyim demeye gelmez.
    1-2 aya illa birşeyleri bozulur, servis diye birşey zaten yok.
    Uzun süreli birşey arıyorsanız üzerinde shimano,sram parçalar olan bisikletlere bakın.
  • Bisiklet alırken vites sistemine de dikkat etmek lazım. Avuç içi ile tutup döndürerek vites değiştiren sistemlerden uzak durun. Shimano markasına ait üstten parmakla ittirilerek kullanılan sistem en iyisi bence.

• Almayın beyler 4 sene kadar önce aldım bu belderialardan bimden berbat ötesi kalitesiz bir bisiklet üzerine para koyup kaliteli bir şeyler alın .

• Bisiklet çift amartisörlü olsaydı alma diyecektim ama tek amartisör ve piyasanın en iyi fiyatı. Bende çift amartisörlü var biraz ağır 15 km yol gidip döndüğümde anam ağlıyor. Eski bisikletimde amartisör yoktu kuş gibiydi sattım bilemedim böyle aldım pişman oldum şimdi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz.haha -- 21 Haziran 2019; 2:21:17 >
  • Bisiklet tamirden anlayanlar alsın, sonra başıma bela aldım demesin.

• Zamanında dandik bir bisikletim vardı. Ön maşanın kırılması ile kafa üstü yere çakılmıştım. Ölümden dönmüştüm. Siz siz olun malzeme kalitesine dikkat edin.

• 2 yıl önce Carrefour'dan bir hevesle 199TL'ye almıştım. 2 kere sürebildim, iki denememde de beni yola bırakınca direk sattım. Görüntüsü hoş ama malzeme kalitesi felaket kötü.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.