Şimdi Ara

PEGASUS %20 DOĞUMGÜNÜ İNDİRİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
13.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önceden verildimi bilmiyorum. Bugün doğumgünüm olduğundan özellikle bankalardan eft,havale bedava mesajları gelip durdu. Yalnız en işe yarar olanı pegasustan 2 gün geçerli olan %20 indirimdi. Kontrol ettim yurtdışı uçuşlarda dahil. Pegasus plus üyeliği olanlara diyor. Yakında uçuşu olan arkadaşlar hesap açıp deneyebilirler. Uzun süreli üyeliklere mi yoksa herkese mi gönderiyorlar bilmiyorum.

PEGASUS %20 DOĞUMGÜNÜ İNDİRİMİ

• Pgs uyeligi olanlara. Hatta bende kullandim gecen ay bunu. Yarin yola cikiyorum sayesinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel keşke daha önce bilseydik bilet i aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1saat önce aldık biz de. Ama yanlış tarih verme sıkıntı oluşturabilir sanki

• iKD44 İ kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen doğru diyorsunuz. Benden bu kadar. Usta ölücü arkadaşlarda o olayı çözmeyi düşünsünler:)
  • Yanlış tarih verme gibi bir yanlış yapmayın. Kontuardaki yolcu hizmetleri görevlisi bu bilgi uyuşmazlığını fark ederse sizi uçağa almaz.
  • Uaçktaki görevli nitye doğum günüme baksın ki anlamadım
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    defalarca pegasusla seyahat ettim. önemli olan kısım ad soyad kısmı. kimse doğum tarihinize bakmıyor bakmazda.

• doğum tarihine baktığını düşünün, bakma ihtimali z da olsa var.. böyle bir durumda uçağa alınmazsanız ne olacak? 3-5 kuruşluk indirim uğruna tüm biletiniz yanacak..

Ayrıca yanlış doğum tarihi vererek de firmayı aldatmış ve bu iyi niyetini suistimal etmiş olursunuz
  • doğum gününden bir gün önce mi geliyor tam doğum günü mü indirim maili?
  • Yarin dogum gunum. Ucuz bisey olursa alicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine bir eski konu hortlatılmış
    Bugün benim doğum günüm ama herhangi birşey gelmedi. Umutlanmayın

• Hala var doğum günü kampanyası. Bilet almayı denerseniz görürsünüz. Kampanya maili geç geliyor bazen.

• indirim bitmiş galiba, ben deneme yaptım, tam doğum günü alaya çalışıyorum, ödeme kısmında kampanya, indirim vs birşey çıkmıyor.
  • herkes bugün doğmuş :D
  • kampanya devam ediyor mu? var mı son zamanlarda faydalanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölühaber Donanımcısı

kampanya devam ediyor mu? var mı son zamanlarda faydalanan?
    evet devam ediyor.
  • Arkadaşlar ben cok seyahat ettim uçakla doğum tarihine bakmadı bakılmaz da foto ve isim soy isim olarak bakılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar ne güzel jest yapıp %20 indirim sunuyorlar müşterilerine, siz de gidip bu iyi niyeti suistimal ediyorsunuz. Ortadoğu zihniyeti bu işte, yazıklar olsun size ve sizin gibi düşünenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD34D4651 -- 22 Aralık 2019; 23:49:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.