Şimdi Ara

Belderia Kings Amortisörlü 26 Jant 21 Vites Bisiklet 199TL!! Yüzde 50 indirim Carrefoursa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
3
Favori
16.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Carrefoursada hafta sonu kampanyası olarak şu 2 bisiklet yüzde 50 indirime girmiş. Piyasada En yakın fiyat 350 tl ve üzeri. İhtiyacı olan düşünebilir

https://www.carrefoursa.com/tr/belderia-kings-amortisorlu-26-jant-21-vites-bisiklet-p-30102805

https://www.carrefoursa.com/belderia-26-speed-onden-amortisorlu-21-vitesli-bisiklet-p-30167529

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• SAKIN ALMAYIN ALDIRMAYIN.BU YAZIYI OKUYUNUZ.

Geçen sene migrosgan indirimle 180e aldım servisi var diye güvendim. Servise gittim adam sisirdi tekerleri başka bir iş için gelmeyin bakmayız çünkü bu çöp dedi. Neyse dedim eve gittim bisikletle iyi hoş dedim ertesi gün çantayı taktım yola çıktım. Pense bisiklet tamir kitini de yanıma aldım. İçerenköyden Ataşehir'e vardım tak diye bir ses vites fırladı sıkmaya kalktım çelik değil eriyen ve yamulan bir metalmis elimde kaliyorken ucundan tutturdum. Zar zor eve döneyim dedim tak takbi ses bi baktım pedalın vida bağlantısı erimiş ve yalama olmuş. Bant yoldan poşet vb. sıkıştırdım tak diger pedal da fırladı. Tek pedalla 6km sıcak ta gittim etmedik küfür kalmadı. Eve az kalmıştı ki vites gene fırladı aldım elime vitesi elle sürerek eve geldim. Netten 25 TL'ye bi vites 20 TL'ye bi pedal aldım 125 TLye ilk gelene verdim gittim 2. El bir Salcano aldım 300 liraya. Dağa taşa vurdum hala taş gibi.

SİZE TAVSİYEM SAKIN ALMAYIN ALDIRMAYIN YOLDA KALMAYIN GİDİN 2. EL SALCANO ALIN EMİN OLUN DAHA ÇOK BİNERSİNİZ.
  • Bana da böyle uygun fiyatlı bisiklet lazımdı ama şehir bisikleti alayım diyodum almışken.gerçi bu fiyatlara zor ama geçen sene hbdeki oxford cloud butler gibi uygun fiyatlı denk gelir mi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz gerçketne alsam mı ya. kayıyor mudur tekerlekleri?

alırsam

Belderia 26 Speed Önden Amortisörlü 21 Vitesli Bisiklet

bunu alırım. daha şekil duruyor tekerlekleri :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyid Battal Gazi -- 13 Ağustos 2017; 14:44:51 >
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    Tekerlekler kayıyor mu ne demek hocam

• 2.el fiyatına sıfır.
    Marketten eppek almaya birebir.
    Hiç hesapta yokken alasım geldi.

• bisiklet alasım vardı hatta sabah 2.ellere bakınıyordum, tek amortisörlü olan çok iyi duruyor ama carrefour yok civarda. 2 vasıta değiştirmem gerekecek ki gidip bulabileceğim de muamma. keşke eve getiriyor olsalardı.

• Her carrefoursa magazasinda var mı acaba suan yoksa sadece nete özel mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

bisiklet alasım vardı hatta sabah 2.ellere bakınıyordum, tek amortisörlü olan çok iyi duruyor ama carrefour yok civarda. 2 vasıta değiştirmem gerekecek ki gidip bulabileceğim de muamma. keşke eve getiriyor olsalardı.

Eve getiriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

bisiklet alasım vardı hatta sabah 2.ellere bakınıyordum, tek amortisörlü olan çok iyi duruyor ama carrefour yok civarda. 2 vasıta değiştirmem gerekecek ki gidip bulabileceğim de muamma. keşke eve getiriyor olsalardı.

Eve getiriyorlar?

Ankara, Bursa, İstanbul ya da Kocaelinde oturmuyorum hocam.

• Hangisi alınır öneri alabilirim, avantajix unutmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kararsız kaldım yaw. Elimde sağlık bakanlığının sıfır bisikleti var onu 100e satsam yüz liraya gelir. Hangisini almak mantıklı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 13 Ağustos 2017; 16:10:12 >
  • İstanbulun da her semtinde eyok kapasita. kadıköy beylikdüzü mecidiyeköydfe bulamadım.
  • Bitti

• İçerenköy den sipariş verdim yarın teslim için ama iptal edicem sanırım boşuna heves gibi

• Kadroları çeliktir %99 ve işe yaramaz. En az 25-30kg ağırlığı vardır.

Ayrıca çift amortisörleri tam çöp, sakın tipine bakıp almayın tüm pedal enerjisini yer ve süremezsiniz.

https://www.carrefoursa.com/belderia-26-speed-onden-amortisorlu-21-vitesli-bisiklet-p-30167529?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Şu model hafifse 20kg altıysa almak daha mantıklı. En azından sürmeye değer biraz daha.

ÇELİK KADRO bisiklet almayın aldırmayın, vücudunuza yazık.

• beylikdüzünde var hala.
  • ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Sağlık bakanlığı bisikleti de güzel aslında.
  •  Belderia Kings Amortisörlü 26 Jant 21 Vites Bisiklet 199TL!! Yüzde 50 indirim Carrefoursa

• Burası neresi hangi mağaza

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.