Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4865. sayfa)

5 sn
288.860
Cevap
4.622
Favori
47.006.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 48634864486548664867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam benim isteğim şuydu bayilerden 360.000 sıfır faizsiz aracınızı bana 330.000 verin nakit te ama bunu yapmıyorlar hatta 350.000 bile nakite vermediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Faize karşıyım demekle olmuyor onu söylemeye çalıştım yanlış iktisadi ve siyasi hırslarla ülkenin bu sene nereye geldiği ortada zaten şuanki ekonomi ekibi geleneksel sağ duyulu bir politika izleyerek düzeltmeye çalışıyorlar bu siyasi ortamda ve zihniyetle başarılı olmaları zor ama naci beyde lütfü bey de istikrarlı şekilde gerekeni yapıyorlar.
  • dumanlı84 D kullanıcısına yanıt
    Aslında aynı şeyi söylüyor gibiyiz Bazı bayiler bunu yapıyor anladığım kadarıyla diyorum İsterseniz Ankara göral ile bir görüşün Nakit ve kredide farklı fiyat veriyor Belki telefonda farklı söyler mi bilmiyorum ama bir arkadaşım için gitmişken kendime alacaktım neredeyse Sorduğum aracın birisi 3008 eski kasa 1.5 dizel otomatik prime donanım ve fiyat 350k idi Bu araca bu fiyattan 0 faiz alayım dedim maalesef dedi Ellerinde de bayağı bir renk seçeneği vardı Diğer araç ise makyajlı kasa 1.2 idi

Hocam 360-365 dizel oto 3008 e hangi bayi rakam verdi? Eski kasa mı bir de?

• Ben makyajsız kasa 3008 1.5 otomatik prime donanım modeline 350k fiyat aldım Renk seçenekleri de vardı Araçlar teslime hazır durumda Ankara göral Ama dediğim gibi faizsiz kredi vermediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 23 Ocak 2021; 0:45:18 >
  • ozay06 kullanıcısına yanıt

Hocam sıfır faiz olayı lazım eğer kullandıracaklarsa 360 makul rakamlar 24 ay 120.000 için

• Benzinli hocam dizel değil

Hocam makyajsız kredi verip vermediklerini açıkçası bilmiyorum. Ama benim bahsettim makyajlı 1,6 allure. Buna nakit te maalesef indirim ile vermiyorlar halbuki 330,000 bayileri kurtarıyor çünkü muafiyetli engellilere vermişlerdi.

Önceki mesajda dediğim gibi aynı yerdeyiz ve aynı şeyi düşünüyoruz aslında 360k olan araç zaten 330k 340k ama faizsiz kredi ayağına 360 yapıp adına faizsiz kredi diyorlar Sıfır faiz kullanılan kredi de TEB Adı geçen banka durup dururken 120k 24 ay faizsiz kredi vermez Bu mutlaka araç fiyatında aslında
  • alahaddin kullanıcısına yanıt

Bence bunların yerine c5 aircross un dizelini al. Shine paket nekit 380 bin tl ye bırakıyorlar, sarı sitede 370 bin tl ye bile bulunuyor biraz pazarlıkla.

• 310 nedir ya, hakikaten bu fiyata civic alan var mı ki?

Varsa da sözün bittiği yer...

• Yanlis anlamayin ama, hondacilarin buyuk kismi bana gore yeni nesil tofasci tayfa, araba kotu mu degil, sorun yaratir mi hayir japon arabasi sonucta, ama bildigin performansi kotu, malzeme kalitesi vasat bir arac, 310 etmesi imkansiz, bu paralari verenlerin vizyon konusunda sorun yasadiklarini düşünüyorum. Yapmayın arkadaslar, arabaya 310 verebiliyorsan, lpg olayini bu kadar kafaya takma, aslinda yakita ayda 300 lira fazla para verebilecek paran var, keyfini sur turbo benzinli al.

Hocam eski kasa olan araçlar eski girişi olduğu için kredi kullandırmak istemiyorlar banada eski kasa benzinli araçta kredide katılım payı istediler sonra bu şekilde anlattılar ancak güncel 3008 lerde nakit ve kredili alımda fiyat farkı yok diye biliyorum

• edebiyatci82 E kullanıcısına yanıt

o paraya çok seçenek var . Fabrika executive göndermiyormuş maliyet sebebiyle . Elegance yine %50 ÖTV ile aksesuar çakmaya devam .

• edebiyatci82 E kullanıcısına yanıt
    310'a mis gibi temiz 2.el A3 veya sıfır T-Roc alınır geçilir.
  • Arkadaşlar. Egea'nın yeni makyajlı kasasını bilginize sunarım. Videoyu bugün çektim model için yazan fiyat günceldir. Bu piyasada bu rakamlar ne kadar alternatif olabilir soru işareti ama yine de bu da bir seçenek olsun. İyi seyirler.

• Max_Payne M kullanıcısına yanıt
    Bu tartışma ömür boyu sürecek. Günümüzde 300 etmez. İleride 500 etmez muhabbetleri geçecek. Bence kendinizi yormayın:)
  • Eşim için SUV araç aldık arkadaşlar fikir verme açısından detayları yazıyorum;

Araç: Peugeot 3008 Makyajlı 1.6 180HP Benzin
    Donanım/renk: Allure / Ada Mavi
    Ödeme şekli: 200.000/12 ay 0 faiz kredi +155.000 nakit.
    Kampanya: Sağlıkçı indirimi
    Kullanıcı Tipi: 2 yetişkin 1 çocuk

Tüm Türkiye’de bu aracın kırmızısı aradık bulamadık;
    Doğu ve güneydoğu’da 1.6 benzinli araç kalmamıştı.
    İstanbul,Ankara ve Ege-Akdeniz bayilerinde araçlar mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: foramencanalis

Eşim için SUV araç aldık arkadaşlar fikir verme açısından detayları yazıyorum;

Araç: Peugeot 3008 Makyajlı 1.6 180HP Benzin
    Donanım/renk: Allure / Ada Mavi
    Ödeme şekli: 200.000/12 ay 0 faiz kredi +155.000 nakit.
    Kampanya: Sağlıkçı indirimi
    Kullanıcı Tipi: 2 yetişkin 1 çocuk

Tüm Türkiye’de bu aracın kırmızısı aradık bulamadık;
    Doğu ve güneydoğu’da 1.6 benzinli araç kalmamıştı.
    İstanbul,Ankara ve Ege-Akdeniz bayilerinde araçlar mevcut.

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanılsın. 200 bin krediden 20 bin civarı getiri düşünülse araç maliyeti 335 gibi olur ki bu piyasada iyi fiyat diyebiliriz 

• Bu ne arkadaş konu 3008in sıfır faiz muhabbeti ve leonu acaba 231e verirler mi muhabbeti çöplüğüne dönmüş. Kaç defa uyardı adminler teklif vb dışı yazmayın diye takan yok. Sayfalarca boş muhabbet okuyorum..

• 
Sayfa: önceki 48634864486548664867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.