M

Yüzbaşı
06 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Arkadaşlar THY'nin yaptığı terbiyesizliği size anlatıyorum,

Trabzon-Ankara uçuşunda bavulumu teslim aldığımda farkettiğim üzere bavulumu kırmışlardı, sonrasında kayıp bagaj kısmına gittim dışarı çıkmadan ve tutanak tuttular, başta bana MCS marka bavul vereceklerini söylediler, ben ise Bavulum "American Tourister" marka ve verecekleri bavulun işimi görmeyeceğini belirttim. sonrasında elimdeki belge ile birlikte samsonite mağazasına gidip güncel fiyatları ve tamir göremeyeceği hakkında rapor almamı istediler. Raporu aldım ve raporda 967 TL bedelinde olduğu yazıyordu. neyse asıl hikaye bundan sonra başladı, benden ilk olarak bavulun faturasını ve kırılmış halinin fotoğrafını istediler, kim bavulun faturasını saklar ki, allahtan internetten almıştım ve 2015 senesinde bana özel indirim ve hopi puan kullanarak 284.90 TL ye almıştım bavulu. Bu avantajlarım olmasaydı 359 tl fiyatı vardı. Neyse faturayı gönderdim ve cevap ne geldi dersiniz. Size 256 TL geri ödeme yapabiliriz, kabul ediyorsanız formu doldurun dediler. Kabul etmedim tabiki ve bunu neye göre belirlediniz dedim, gelen cevap ise fatura bedeleinizden %10 kullanım payı düşülerek teklif ettik. 2015 senesindeki fatura bedelimden hesaplamışlar ve daha fazla veremezlermiş, olaya bakar mısınız. O zaman bana 2015 fiyatlarından bilet satın.... diyecek çok söz var ama uluslararası çapta klas bir firmanın bu yaptığı nedir. bütün belgeleri ekliyorum aşağıya, ekşi sözlüğe taşıyabilecek birisi de varsa cidden çok ama çok yardımcı olur. sırf bu sene uçuş tutarım 6-7k TL arası tutmuştur.

sizden ricam lütfen bu konuyu yukarılara taşıyalım.

Arkadaşlar selamlar,

bu televizyonun fiyatı uygun, ama hiç bir bilgi yok internette, fikirlerinizi paylaşır mısınız.
https://urun.n11.com/led-tv/hitachi-65ht1700ud-65-165-ekran-4k-smart-led-tv-P278612093
Arkadaşlar merhaba,

iki aracı da biliyorsunuz, Opel dynamic paketi donanım olarak oldukça iyi, motor 136 beygir dizel çok başarılı, AUDI a3 ise marka farkı ile öne çıkıyor

-astra dynamic artı park paketri 84000
-audi a3 hb:84(bulabilirsen) sedan 92
-astra yakıt tüketimi karma 4.4
-0-100 ikisindede çok yakın
-audi 50 bin için 3 sene 0.59 dan kredi kullandıyıor ama kasko ve garanti uzatma şartı ile
-opel 20 bin krediyi 20 ay 0 faiz veriyor.

siz olsanız ne alırdınız?
Arkadaşlar bu 3 araçtan hangisi alınır? Hepsi 50 bin civarında. Ya da 50 bine başka ne araç alınır?
merhaba arkadaslar

miix2 tabletim var, windows acikken sarj ediyorm ama pil seviyesi artmiyor, kapaliyken pil full doluyor, birde yari sarjda olsun ama standby dayken pil 2 ggunde tukeniyor? sizce normal mi?

tesekkurler.
Arkadaslar androidden ios a gecişimi yaptım,6 plus aldım, androidde birisi facebook da youtube veya instagram linki paylaşınca basıyordum direkt youtube uygulamasınya da instagram uygulaması çıkıyordu, iphone da ise browserdan mobil açıyor, bu hoşuma gitmedi uygulamalar yüklü oldugu hala browserdan giriyor.
Var mı çözümü?

Teşekkürler.
Arkadaslar 2011 senesinde alinma ariston (nmbl 1911 kombi) buzdolabi var, gecen sene eylulde motor arizalandi ve motor degistirdiler, uzerinden 5 ay gecmeden motor yine bozuldu, bu sefer 400 tl degisim ucreti istiyorlar ve garanti suresi doldu. Param yok ama yine bozulacaksa anlami yok. Ne dersiniz yeni buzdolabi mi? Yoksa tamir mi? Ben seneye tekrar bozulacagini dusunuyorum tamir olursa.sikayet sitelerinde okudugum o yonde.
arkadaşlar mehraba,

iş yüzünden izmire taşındım ve size sorum şudur, körfezkent te oturuyorum ve body building ve fitness için salon arıyorum, önerebileceğiniz yerler var mı? sports international'a da gidebilirdim ama fiyatları duyunca tabiki vazgeçtim :@

tavsiyeleriniz için teşekkürler:)
arkadaşlar merhaba,

oyunu aldım ve sadece single oynadım, TR'den alınma 89 liraya aldım, ama beceremedim barcelona gelip gidip 5 atıyor, sinirim bozuldu, hiç internet kaydı falan da yapmadım, herşeyi ile birlikte çiziksiz, online kayıtsız vs. satıyorum,

satış fiyatım 55 TL

alacak arkadaşa hayırlı olsun.
merhaba arkadaşlar benim değişik bir sorunum war navigasyon ile ilgili, telefon v31 ken denemedim gps sonra v40 ı indirdikten sonra ovi maps'i açtım, ilk açtığımda çat diye evimi gösterdi edge den bağlanarak sonra nerede açarsam açayim telefonu gps evimdeki noktada kalıyor, neyse hard reset mi format mı ondan attım açtım mapsi olduğum yeri gösterdi ikinci kez başka yerde açtım orada sabit kaldı yeni gittiğim yeri göstermedi sorun yine aynı yani, sevise verdim yükledik dedilerbir link verdiler oraya telefon numaramı yazdım mesaj geldi telefona link ve yeni ovi mapsi yükleidm, menüsü falan çok güzel lisans sorunu da yok galiaba ama o da aynı sorunu yaşatıyor bende, haritaları açar açmaz nerede olduğumu gösteren kırmızı nokta sabit yerde kalıyor hani ilk taramada o nokta çıkmıyor normal tellerde bende öyle değil.

sizce sorun ne olabilir? sonuçta gps hiç çalışmasa her formattan sonra doğru yeri göstermez?
Hakkında
Forum İmzası:
Biri intelmi dedi böö (AMD Rullaz)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.481
İkinci El Bölümü Mesajları: 449
Konularının görüntülenme sayısı: 87.441 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 156 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.