Yüzbaşı
09 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar muhabbet kusumun ayagi top gibi duruyor ve onun ustunde hareket ediyor. Dolayisiyla zar zor hareket ediyor. Ne olmus olabilir daha yeni yuvadan cikti 1 aylik bir kus acaba dogustan bir sakatlik mi?
Tesekkurler

Merhaba arkadaşlar 55 inch televizyon almayı düşünüyorum. Hangi markaları önerirsiniz. Samsung lg yada sony arasında kaldım.

Teşekkürler.
Merhaba,

Iphone 5s ne zaman İtalya da satışa çıkar.
Turkcell platinum ile iphone 5 e başvuran, aranan, eline telefon ulaşan var mı?
Merhabalar,

Windows 7 64 bit bilgisayar kullanıyorum. Nadiren ve rastgele olarak bilgisayar bazen donuyor ekran simsiyah oluyor ve öylece kalıyor ne bir uyarı ne bir hata. Memory dump da oluşturmuyor. Bilgisayarı test ettim fakat yüzde yüz ile geçti. Saatlerce oyun oynamama rağmen bu hatayı almıyorum fakat en basitinden internette gezerken alıyorum. Bazen oyun oynarken de alıyorum.

EventViewer da diyorki
"The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly."
- System

- Provider

[ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power
[ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}

EventID 41

Version 2

Level 1

Task 63

Opcode 0

Keywords 0x8000000000000002

- TimeCreated

[ SystemTime] 2012-01-08T16:32:38.017615000Z

EventRecordID 45089

Correlation

- Execution

[ ProcessID] 4
[ ThreadID] 8

Channel System

Computer Tekin-PC

- Security

[ UserID] S-1-5-18

- EventData

BugcheckCode 0
BugcheckParameter1 0x0
BugcheckParameter2 0x0
BugcheckParameter3 0x0
BugcheckParameter4 0x0
SleepInProgress false
PowerButtonTimestamp 0

herhangi bir fikri çözümü olan var mı acaba?

Teşekkürler.
Merhaba benim merak ettigim yurt disinda var olan iphone batarya degisimi programi tarzi bir olay Turkiyede var mi bu konuda bilgisi olan arkadaslar...
Merhaba,
elimizdeki telefonu satarken sattığımız telefonun imei nosunu alan kişiye nasıl aktarabiliriz. Bilgisi olan var mı? Karşılıklı bir sözleşme yapsak olur mu?
Teşekkürler.
Merhaba,
iphone 4 aldıktan sonra elimde bulunan iphone 3gs i teleservice garantisine vermeyi düşünüyorum. Şikayetlerim açma kapama tuşu içeride duruyor ve bataryası hızlı bitiyor. hemde baya bir hızlı. Burda okuduklarımdan sonra biraz içimde korku var telefonun başka bir sorunu yok. Ama batarya olayı sinir bozucu. Garantide telefona birşey yapmazlar dimi bazı arkadaşlar telefon daha kötü halde geldi falan diye yazmış. Bunun önüne geçme şansımız var mı herhangi bir şekilde . Yani teleservice ben telefonumu size böyle teslim ettim hiçbirşey yapmayacaksınız bu şekilde alırım gibisinden.
Teşekkürler.
Merhabalar, iPhone 3GS sahibiyim bazen telefonun şarjı birden yüzde 10 düşüyor birde bana çok hızlı bitiyor gibi geliyor. Sizce ne yapmalıyım. Tesekkurler
Merhaba,
Vodafone kampanyasından iphone 3gs aldım. Telefonu modem olarak kullanmamızın bir yolu var mı? İnternet paylaşımını açınca o sekme kayboluyor. Ağ ayarlarını sıfırlayınca geri geliyor açınca tekrar gidiyor. Bilgisayara bağlanınca hiçbir şekilde görmüyor. Bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Ne mutlu Türk'üm diyene.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 491
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 17.689 (Bu ay: 340)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.