Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3281. sayfa)

291.239
Cevap
4.666
Favori
47.354.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1049 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 32793280328132823283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Suralizer

Evet ben metalik gri rengini istedim. Kol dayama ve sis farı da var araçta dediler. Yarın detaylıca konuşup anlayacağım bu durumu. Buraya da yazarım belki karşılaşan arkadaşlar olur. Teşekkürler cevabınız için
    Hocam artık Joy paket satılmıyor. Aldığınız fiyatı bir tık daha indirebilirseniz çok iyi sis farı 1400 lira renk farkı 1400 lira ayrıca kol dayama da var. Ve touch+ olduğundan fiyatı 119 dan yukarı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ümit2018

Merhaba herkese iyi pazarlar. Dün İstanbul Beylikdüzünde birkaç bayiye gittim teklifleri atıyorum. İşine yarayan olursa ilgilenir.

Mitsubishi :Bekar veya henüz çocuğu olmayan yeni evliler için space star biraz daha pazarlıkla iyi bir seçenek. Çok az araç kalmış.önumuzeki ay zamlanacak dedi.

Vw: t-roc 1 adet mevcuttu bana teklif verirken bile müşteri vardı. Teklif aldım çıktım.

Peugeot: Rifterın ilk defa içini inceledim. Araç dışarıdan çok kaslı ama içeriden koltukları 73 kilo 1.73 olmama rağmen yolcu ve arka koltukları çok dar hele arka rezalet 7 koltuklu araçlardaki arka koltuk gibi. Bildiğin çocuk koltuğu. Yine de fiyat aldım.

Skoda: scala ve kamiq vardı scala elit 1.0 dsg yarış mavisi için 212.000 fiyat verdi.

Hyundai: kalabalıktı i10 için 167.500 fiyat verip uğurladı.

Honda: gelenler ancak civiclere bakıp fiyat sorup gidiyor. Önümüzdeki ayın ortasında gel ki aralığa yerini ayırt dedi. H-rv yi inceledim çok güzel ama o da yok.

Opel: Corsa ultimatein bir alt donanımına 198.000 dediler. Showroom da sadece combo ve Astra vardı

astra manuel değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ümit2018

Rica ederim hocam onu atmayı unutmuşum. Doğuş oto Esenyurt. Satış temsilcisi srarla arada az fark var diye premium önerdi listesini kontrol etti premium bulamadı. O yüzden elit için teklif verdi. Çok hızlı pratik samimi bir çocuk. En beğendiğim araç scala. Satış temsilcisi olarakta fena değildi.
    araç var mı idii?

• Sirioncum S kullanıcısına yanıt
    Selam araç hiç bi yerde yok siz ne zaman aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s00f87a

A4 hiç 1.5 tfsi motor ile gelmedi diye aklımda kalmış. Yanılıyor muyum?
    1.5 olarak yanlis yazmis olabilirim. 150 beygirdi ona eminim. 192 ye kumas koltuklular kapis kaois gitti. Birkac hafta sonra 187-189 arasina indi, 192 ye bu sefer deri koltuklulari sattilar. Hic unutmuyorum 2 kisi gittik almaya. Yok baska bayiden 3 lira dusuk bulurmuyuz, yok xtrailmi alsak, armutun sapi uzumun copu derken kalmadi. Ayni sekilde xtrailde kalmadi. Bir arkadasim 192 ye xtrailden aldi hala icim.gider kacirdik diye. Oturdugum apartmanda yine ayni donem alinan a4 u gordukcede yaraya tuz oluyor. O gun ders oldu ince elememek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokselelkn -- 21 Eylül 2020; 2:15:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

aracımın ilanını verdim. satılırsa 1. tercihim A4 2. tercihim 318. Bayide A4 design'a baktım çok güzeldi. Bunlar olmazsa xtrail. bu 3 araç için forumda takipte olacağım. En sonra A4 kumaş koltuklu 189'a satıldığı yazılmıştı. xtraili bir tanıdığım 192'ye aldı.
    Vayde 2018 aralikta yazmisim bu mesaji. Buldum simdi. Nereden nereye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

110bin tl.

Kasım teslim fiyat garantisi yok 1.4 easy Egea

1000 TL kpora alıyorlar
    110 a manuel en boş paketi easy var. otomatik 1,6 dizel 187.900 tl. otomatik dediğiniz fiyat olsaydı fiat bayilerinin önünde kuyruk olurdu :)
  • xgitarx kullanıcısına yanıt
    Emisyondan dolayı fiatın 1.6 motoru bırakması kötü oldu gerçekten, 1.6 etorq motor ve tam otomatik 6 ileri tork konvertörlü şanzıman çok iyi bir kombinasyondu Türkiye için. Şimdi makyaj sonrası yılbaşından itibaren 1.0 ve 1.3 turbo firefly motor olacak egea'da, dizel tarafında 1.3 gidiyor sadece 1.6 multijet kalacak.

Yeni makyajlı egea 1.0, 1.3 firefly manuel ve otomatik olarak rekabetçi fiyatlarını sürdürürse oldukça talep görecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 21 Eylül 2020; 4:6:49 >

• Polo teklifi alanlar var mı ? Polo ne durumda ne zaman gelecek ? Dsg comfort 1.0

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Önü hiç değişmemiş gibi . Arkaya da keşke LED sinyaller olsaydı. Hadi kayar falan geçtim ondan da...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    Merhaba aracınızı alabilirim

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    1.0 turbo benzin mi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin moralini bozmak istemem ancak merkez bankası bile yıl sonu döviz beklentisini dolarda 7,60 olarak açıkladı bugün ortalamaya bakarsak euro için bu 9 ve üzeri demek. Ve tahminden yukarısı olma ihtimalide bir hayli fazla. Bayilerde fiyat garantisi alabiliyorsanız veya direkt araç bulabiliyorsanız burada alayım mı almayayım mı diyene kadar bütçenize uyuyorsa hiç durmayın.

• Aracım var

• quote:

Orijinalden alıntı: Senior.Planner

Kimsenin moralini bozmak istemem ancak merkez bankası bile yıl sonu döviz beklentisini dolarda 7,60 olarak açıkladı bugün ortalamaya bakarsak euro için bu 9 ve üzeri demek. Ve tahminden yukarısı olma ihtimalide bir hayli fazla. Bayilerde fiyat garantisi alabiliyorsanız veya direkt araç bulabiliyorsanız burada alayım mı almayayım mı diyene kadar bütçenize uyuyorsa hiç durmayın.
    O tahminler, piyasaya iyimserlik ve rahatlatma amaçlı.
    Onlarda biliyor daha şimdiden kurların o seviyede olduğunu.
    Yıl sonuna ne dolar 7.60da kalır, ne de Euro 9da

• Yeni makyajlı kona kaç bin seviyelerinde olur acaba.fullü 300 ü bulurda orta paket 260 larda olsa güzel olur

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Kumaş koltukluları 190’a verdiklerini hatırlıyorum ben kaçırmıştım ama deri koltuklular 210 gibiydi, 190’a düştüklerini hatırlamıyorum. Deri koltuklu da istememiştim yanıyor yazın. 110’a benzinli, 130’a dizel manuel A3 vermişlerdi. Ama o zaman da ucuz değildi, 200bin de o günün şartlarında iyi paraydı. Seneye de bugün çok dediğimiz fiyatları arayacağız.

• Evet dediğiniz güncel durum için geçerli hatta kar ederek satılıyor önceden sıfır araç her türlü zarar ederdi
    Sonuçta adam vergisini ödeyip alıp diğer yerden düşüyor illegal bir durum yok sanırım

• Yuro 9. Ekim zammı şimdiden H.o

• Feint-TR kullanıcısına yanıt
    Ankaradan alacak olursanız benim gittiğim yerin adı Birmot galiba. Orda Muhsin beyle görüşürseniz çok yardımcı oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 32793280328132823283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.