Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metalok

301 2017 1,6 dizel active 62,5 trafik kasko hariç

Hangi bayi Ankara Abc 64 diyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

Superb Passat için iyi bir alternatif. Aracın her tarafı kalite. Bizzat kullanıyorum. Tam f/p aracı.

Aklıma gelmedi doğru bir de Süperb var o segmentte. Ben o araç ile 2009-2010 civarında tanıştım, o zamanlar fiyatı çok daha uygundu. Kim aldı ise o dönemlerde inanılmaz kazandı. Hala f/p anlamında D segmenti aracı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 1.5 tdci otomatik Kuga titanium için 161.000 Tl fiyat aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: Belash

Vw passat 1.6 tdi highline dsg + dış rline ve 1-2 ufak iphone donanımı ekli halde 220.500 tl ye alındı. Geçen hafta ki fiyattı.

Hayırlı olsun.Ancak benim tercihim A4 quattro olurdu.Arada donanım farkı var elbet ama 190bg motor + 4 çeker + 70bin sıfır faiz + Audi olması azımsanacak farklar değil.

Bahsettiğiniz aracı kaça bırakıyorlar?

Geçen sene 70 bin sıfır faiz ile 223-226 arasına sattılar.Hala 2017 model bulunabilirse bu rakamların biraz üzerine bulunabilir sanıyorum.2.ele bakarsanız da baya var.LED farlı kayan sinyalli ancak manuel klimalı.

• quote:

Vw passat 1.6 tdi highline dsg + dış rline ve 1-2 ufak iphone donanımı ekli halde 220.500 tl ye alındı. Geçen hafta ki fiyattı.

Niye?

Yani niye böyle bir şey yaptınız sebebi özel değilse?

• Kampanya: FIRSATLAR BITMIYOR. 208 adet Peugeot 208 Active Otom. vites 16.000 TL indirimle 69.900 TL, ustelik 2018 Model. Bu inanilmaz kampanyayi ve takas desteklerini kacirma, sadece harekete gec. ANKARA Goral Tel: 03122074507 .

Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi fırsat mıdır bilmiyorum ama forum arkadaşlarımızla paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz_86 -- 9 Mart 2018; 14:10:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: 210507

Honda hb 118 liste fiyatı var bu araç bu fiyatı edermi?

Tasarımı begenıyorsanız kesınlıkle eder, yalnız cok yakıyormus uzebılır o bakımdan.. Ayda 6-7 adet satıyor, 2017 bulma ıhtımalınız var.

90 sabit 4.5 yakıyor. 1450 kg ve 182 beygir benzinli olduğunu heaaba katarsak yakıtı bence yüksek değil hatta makul denilebilir

Hep 90 sabitle gidersen ancak o zaman doğruyu verir, sürekli o durum sağlanmayacağına göre o değere bakmak ve hesaba girmek adamı üzer; Şehiriçi 25km ortalama ile uzun dönem önemli.

ek.
    Şehiriçi 7.9lt ymiş, tüm farklı şartlar altında olacağı 9-10lt eder.

Benim benzinli otomatik 6.4lt yazan araç, sakin kullanım27km ort. 8lt yakıyor(sadece şehiriçi)

Oradan hesapla bana oluru 9.5lt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 9 Mart 2018; 14:49:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Kampanya: FIRSATLAR BITMIYOR. 208 adet Peugeot 208 Active Otom. vites 16.000 TL indirimle 69.900 TL, ustelik 2018 Model. Bu inanilmaz kampanyayi ve takas desteklerini kacirma, sadece harekete gec. ANKARA Goral Tel: 03122074507 .

Arkadaşlar böyle bir mesaj geldi fırsat mıdır bilmiyorum ama forum arkadaşlarımızla paylaşmak istedim.

Etg 5 içindir o fiyat eat6 yapsalar satabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

quote:

Hayırlı olsun.Ancak benim tercihim A4 quattro olurdu.Arada donanım farkı var elbet ama 190bg motor + 4 çeker + 70bin sıfır faiz + Audi olması azımsanacak farklar değil.

Bahsettiğiniz aracı kaça bırakıyorlar?

Geçen sene 70 bin sıfır faiz ile 223-226 arasına sattılar.Hala 2017 model bulunabilirse bu rakamların biraz üzerine bulunabilir sanıyorum.2.ele bakarsanız da baya var.LED farlı kayan sinyalli ancak manuel klimalı.

Maalesef bayilerde 2017 kalmamış. İlginiz için teşekkürler. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fr4m3

Honda Civic elegance Eco için fiyat alan varmı.Ellerinde 2017 kalmış mıdır acaba.

Ankara ve İstanbul bayileri 2018 için 102000-104000 arası fiyat veriyorlar.
    Ellerinde 2017 kaldığını zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat_old_sun -- 9 Mart 2018; 15:23:24 >
  • sizce 2017 VW Tiguan 2.0 DSG 234.000'i 200.000 e bırakırlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

quote:

Orijinalden alıntı: deniz_86

Kampanya: FIRSATLAR BITMIYOR. 208 adet Peugeot 208 Active Otom. vites 16.000 TL indirimle 69.900 TL, ustelik 2018 Model. Bu inanilmaz kampanyayi ve takas desteklerini kacirma, sadece harekete gec. ANKARA Goral Tel: 03122074507 .

Etg 5 içindir o fiyat eat6 yapsalar satabilir.

Bu araçlar için net bilgi alan oldu mu ? 1.6 dizel mi kaç beygir olan modeli... paket opsiyon mevcut mu ?

• husamsdu kullanıcısına yanıt
    Eski girişli ise bence alabilirsiniz , Anadolu şehirlerinde olabilir belki .

• 6 aralıkta vw polo 1.0 tsi comfortline için 74000 teklif almıştım esenyurt doğuştan. altur 75400 den aşağısı olmaz demişti. Güncel olarak 2017 polo teklif alan var mı :d bi arkadaşım da 81500 e 1.0 dsg almıştı yinedoğuş esenyurt.

• Toyota Corolla 1.6 life cephesinden son durum,talebe yetişmekte zorlanıyorlar gibi duruyor durum. Bugün sadece 1 adet filo için araç çekmek istedik satış için maalesef 1 tane bile araç temin edemediler.

• Arkadaşlar 80 bin TL ye kadar en mantıklı seçim corolla 1.6 life mi sizce?

Alternatif önerebilecek var mı?

B veya C segmenti olmalı.

Otomatik olursa ballı kaymak olur. Olmazsa düz vites de kabulumüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Arkadaşlar 80 bin TL ye kadar en mantıklı seçim corolla 1.6 life mi sizce?

Diger forumlardan elentra 1.6 duz motor otomatik icin 79 bin gibi rakamlara alanlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Arkadaşlar 80 bin TL ye kadar en mantıklı seçim corolla 1.6 life mi sizce?

Ocak ayında 2016 model sıfır nissan pulsar 1.5 dci tekna aldım. 2. el almış gibi düşündüm alırken. 2.el fiyatına sıfır aldım. Beklentilerimi karşılıyor, severek kullanıyorum.

• daldiy D kullanıcısına yanıt
    Yine de corolla, elantra dan daha mantıklı değil mi? Hem 7.000 TL daha ucuz hem 2. Eli daha güçlü gibi gibi..

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Hocam araç otomatik mi? Ne kadara almıştınız? 2016 modeli sıfır olarak hala bulunabiliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 12941295129612971298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.