Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun Allah kaza beladan korusun,yanında extra bişe hediye ettilermi,ettilettilerde sizmi istemediniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Subatin son gunu 2018 toyota corolla touch 79.250 ye alindi. Otv dilimi altta kalan bayideki tek arac dendi. Fiyat iyi bayiler aranip sorulabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben elentranin ses yalitimi , malzeme kalitesini ,koltuk dosemelerini daha iyi buldum. Genislik olarak ve bagaj olarak hemen hemen aynilar. Elentrayi otomatik dusunmek lazim. Tam otomatik akmaz kokmaz.

Not: Alim tavsiyesi degildir.

• cemocancem kullanıcısına yanıt
    Hocam 2018 i nasil o fiyata biraktilar

• asıl motor bitik

• derhce D kullanıcısına yanıt
    Corolla da malzeme kalitesi ve işçilik berbat. Bir premium multidrive s sahibi olarak söylüyorum.

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    2017 mi 2018 mi?

• İstanbulda corolla life için en uygun fiyat alan varmı

• Opel Erdemir'de Son Firsatlar! 1.6 Opel Astra Sedan 69.900 TL! Erdemir Otomotiv Tel: 0212 422 08 04 SMS cikis icin: erdemir ret yaz 7889a gonder. Mersis:0346026529700015 B331

Belki işine yarayan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

Ben elentranin ses yalitimi , malzeme kalitesini ,koltuk dosemelerini daha iyi buldum. Genislik olarak ve bagaj olarak hemen hemen aynilar. Elentrayi otomatik dusunmek lazim. Tam otomatik akmaz kokmaz.

Not: Alim tavsiyesi degildir.

Aslında asıl elantra motoru lpg ile çok uyumlu. Corolla motoru belli süre lpgli kullanımda sübap sıkma eğilimine sahip. Çevremde 1 corolla 1 avensis lpg nedeniyle sübap takımı değişti. Eralar (1.4) lpg ile 600 bini devirebiliyor mesela.

Ama TR şartlarında motor düşse de corolla almak daha mantıklı gibi gibi. Life baya iyi fiyatta. Yakında bulunamayacak sanki, alacakların acele etmesinde fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • corolla vs elantra iç kısım , tarafsız olarak malzeme kalitesi ve koltuk vs. elantra çok daha iyi geldi baktığımda , mekanik ve motor olarak toyota ağır basıyor ama , istanbul içi toyota alj 2018 71500 beyaz 1.6 life paket bu arada soran olursa.

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA

• Elantra daha dar bir araç, malzeme hissi biraz daha iyi ama kalite farkı yok gibi diyebilirim. Hangisi derseniz tercih meselesi.

• Peugeout 308 active 1.6 bluehdi dizel otomatik sedefli beyaz, cam tavan, park senserü , 17 jant , arka park camerası 106,400 TL e Ankara Göral dan alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patya -- 10 Mart 2018; 17:59:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patya

Peugeout 308 active 1.6 bluehdi dizel otomatik sedefli beyaz, cam tavan, park senserü , 17 jant , arka park camerası 106,400 TL e Ankara Göral dan alındı.

Yeni 308 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 Tam Otomatik S&S 137.500 TL

Liste fiyatı bu , kaç model olursa olsun ,liste fiyatı ile satış fiyatı arasında bu kadar fark varsa ozaman insanlar ne yapacağını şaşırır. Oluru ne ise onu yazın bari insanlar korkup kaçmasın. 106 bin liraya bunu veren bayinin 1.2 benzinlisini 85 bin , otomatik 208 aracı ise 70 bin gibi vermesi lazım .Bu kadar makas fazla.

• Bugün Seat bayisine gittik. 1.0 ecotsi 95 hp ibiza için. Testte 115 hp dsg modeli varmış. Test sürüşü çok keyifliyfi. Cidden çok canlı ve yakışıklı arana. Sonra fiyat konuştuk. Sitede kampanyalı 77.200 tl olan fiyata net 78.700 fiyat çıkardılar. Alma durumumuz yok pazarlık yapmadık ancak 1 kuruş inemeyeceğini söyledi. Üstelik hediye de yok. Acaba ben mi tok bayiye denk geldim.

• Corolla 1.6 life icin aldiginiz fiyat ve hediyeleri paylasirmisiniz. Sivas 73000TLfiyat verdi opak beyaz icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

quote:

Orijinalden alıntı: patya

Peugeout 308 active 1.6 bluehdi dizel otomatik sedefli beyaz, cam tavan, park senserü , 17 jant , arka park camerası 106,400 TL e Ankara Göral dan alındı.

Yeni 308 ACTIVE 1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 Tam Otomatik S&S 137.500 TL

Liste fiyatı bu , kaç model olursa olsun ,liste fiyatı ile satış fiyatı arasında bu kadar fark varsa ozaman insanlar ne yapacağını şaşırır. Oluru ne ise onu yazın bari insanlar korkup kaçmasın. 106 bin liraya bunu veren bayinin 1.2 benzinlisini 85 bin , otomatik 208 aracı ise 70 bin gibi vermesi lazım .Bu kadar makas fazla.

bazı bayilerde 2017 model son makyajlı kasalar 2018 e kalabiliyor onları uyguna veriyorlar bende böyle bir araba bulup aldım araştırarak.

peugeot ta benzinli ve dizel arasında ucurum yok bunun nedenide sanırım dizel pazarı ilerde daralacak ona hazırlık.

• 3 yıl corolla 1.33 kullanıcısı olarak bu fiyata 1.6 life kaçmaz.

• arkadaşlar 1.6L Ti-VCT 125PS 6 İleri PowerShift Titanium ford focus araç almak istiyorum. acaba aranızda kullanan ve bu araçla ilgili fiyat alan veya en uygun fiyatı alabileceğim bayi konusunda yardımcı olabilecek var mı? şimdiden çok teşekkür ederim, herkesin gönlündeki araca en uygun fiyata kavuşması dileğiyle :)

• yav bıktık corolla çöpünün mesajlarından tamam işte 70-75 arası değişiyor daha paylaşmayın isteyen varsa konu açsın orada tartışsın konuyu saptırmayın yeter corolla corolla çöpten başka bir şey değil yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 10 Mart 2018; 21:24:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12961297129812991300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.