Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
665
Favori
3.256.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • VW Golf 1.0 TSI, 2018 model 110 bin lira. Standart paket.

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    sedan araç düşünmüyorum ancak başka da seçenek kalmıyor. lpg kullanmıyorum.
    yakın rakamlar için ceed alternatifi sadece egea hb oluyor.
  • 2018 model Skoda Fabia 1.0 DSG Style 91.400 TL olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

superB ve premium kavgasına biraz ara vermek istiyorum.

Kartal Tekkar otomotivden 2017 model Kia Ceed Live 1.4 benzinli için 76 bin tl fiyat aldım.
    Tasarım ve donanım yeterli olmasına rağmen aracın bu kadar az satmasının özel bir nedeni var mı sizce?

cee'd C2 24 22 46 39 (ilk 4 ay toplamı 131 adet)

Kasa eskimesine rağmen zero indirim. Hiç kampanya vs yapmıyorlar. Sıfır satışı yerlerde fakat ikinci elde de enteresan biçimde arz yok talep var. Düzgün ilanlar hemen satılıyor. Sıfırında güzellik yapsalar müşteri potansiyeli olan bir araç aslında ama en son cazip kampanya 2015 ortasında idi gerisini siz düşünün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O satılanların %90’ı da filo hocam zaten. Ce’ed satışlarının büyük kısmı Garenta adlı kiralama şirketine yapılır. İnternette malum ilan sitesindeki satılık Ceed’lerin gene büyük kısmı Garenta’dan çıkma araçlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seat leon 1.2 tsi dsg style 91.000 TL fiyat aldım az önce (samsun özön). fiyat pazartesine kadar geçerliymiş.

fiyat oldukça cazip geldi.
  • Merhabalar bir sorum olacak 2 fiyat aldım

1. 2018 hyundai elentra 1.6 benzinli manüel baz donanım 81bin tl (multimedya filan yok)

2. 2017 Opel astra 1.6 benzin manüel edition plus (multimedya var, cam filmi, geri görüş filan bir kac basit eksra daha) 78 bin tl fiyat aldım.

Hangi seçenek daha mantıklı pazartesi almayı düşünüyorum. Yardımcı olmanız mümkün mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: x_ir

Merhabalar bir sorum olacak 2 fiyat aldım

1. 2018 hyundai elentra 1.6 benzinli manüel baz donanım 81bin tl (multimedya filan yok)

2. 2017 Opel astra 1.6 benzin manüel edition plus (multimedya var, cam filmi, geri görüş filan bir kac basit eksra daha) 78 bin tl fiyat aldım.

Hangi seçenek daha mantıklı pazartesi almayı düşünüyorum. Yardımcı olmanız mümkün mu?
    Elantra hakkında fikrim yok hocam.

Astra edition plus geçtiğimiz aylarda 70bin civarında bulunuyordu, herhangi bir ek paket veya multimedya olmadan. Multimedya için de yanlış hatırlamıyorsam 2 bin diyorlardı. Bunları göz önünde bulundurunca 78 bence fazla gibi.

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Benim ödeme şekli biraz farklı. Marka model olarak düşünsek hangisi daha mantıklı olur.

• KONU BAŞLIĞI ÇOK SAYFAYA ULAŞTIĞINDAN YAPILAN İŞLEMLER ALT YAPI GEREĞİ KONU İÇİNDE YER İŞGAL ETMEKTEDİR.

BU NEDENLE YENİ BAŞLIKTAN DEVAM EDİLMESİ VE BU BAŞLIĞIN KAYNAK OLARAK SAKLANMASI UYGUN OLACAKTIR...

https://forum.donanimhaber.com/sifir-arac-alanlar-sifir-arac-teklifi-alanlar-buraya--132918743#132918743
  • 
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.