Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun bu arada güzel araç ona asla lafımız yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neverdone N kullanıcısına yanıt
    Civic daha ucuz değildi. Executive civic 110 , dynamic a3 hb 105 liraydı

• jasua85 J kullanıcısına yanıt
    Göçükten haberim yoktu. Ayrıca a3 hb çok dardı. Civic aile için daha ferahtı sunroof vs. Malzeme kalitesi olarak tabiki a3 çok daha iyi.

• Vay arkadaş nasıl bir insan topluluğu burası.. " Hayırlı olsun " dışında herşey söylenmiş.. 150 bin lirayı bir arada görmemiş adam gelmiş burda ahkam kesmiş.. Sana ne kardeşim adamda para var.. Passat almış birde " R line " serisi almış . Sana ne .. dersin o parayı şu daha uygun olurdu o kadar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Luuca L kullanıcısına yanıt

• Bizim millet bir garip,kendi doğrularını herkesin doğruları zannediyor.İdeal bir dünyada var kafasında onu uygulayacağım diye uğraşıyor.

İş amaçlı bir ortamda bulunuyorsanız o ortama uygun veya o ortamı yönlendirecek araçlara binersiniz.Gerçek hayat budur. BMW 320 ile Passat'ın böyle ortamlarda bıraktığı etki bir mi? Herşeyi geçtim iç mekanı bile bir değil.

İyi o zaman daha kaliteli 1+1 evler varken niye 3+1 evde oturuyor insanlar? Niye bazısı fazla kirada verse çarşıya yakın iş yeri kiralıyor.Sizin mantığa göre piyasada iş yapayım derseniz iki güne batarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Belash

Vw passat 1.6 tdi highline dsg + dış rline ve 1-2 ufak iphone donanımı ekli halde 220.500 tl ye alındı. Geçen hafta ki fiyattı.

Hayırlı olsun.Ancak benim tercihim A4 quattro olurdu.Arada donanım farkı var elbet ama 190bg motor + 4 çeker + 70bin sıfır faiz + Audi olması azımsanacak farklar değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 8 Mart 2018; 13:35:49 >
  • Belash B kullanıcısına yanıt
    siz alınganlık yapıp yanlış anladınız sanırım. ben sadece "Bütün müşterilerim passat kullanıyor. İş amaçlı ziyaretlerde arada araba konusu açılıyor, sohbet devam ediyor." sözünüze istinaden eski başkanın; "bütün belediye başkanları audi, mercedes kullanıyor ben passat mı çekeyim yanlarına" sözü aklıma geldi.

yoksa elbette kendi paranız alınteriniz ve tabii ki tasarrufu size ait... kusura bakmayın...

aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sağlıkla kullanın dilerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: frtfrtfrtfrt

2018 A3 Sportback 1.0 Tfsi Stronic 126.000TL fiyat aldım.

Malum sitede 2017 lere 122 çekmeye başlamışlar milletin şirazesi kaydı iyice.. Bi ufak indirim gelsede görsek şunları

• Bende bugün Mercedes bayisine gittim. B 180 cdi test sürüşü yaptım. Araç Urban paket ve 199.000 Tl olmuş. Geri görüş kamera+cam tavan+elektrikli hafızalı ön koltuklar vs. Yani yol sesi desen var, lastik sesi desen var. Tamam kaliteli, az yakıyor genişliği konforu bana yetiyor ama bu fiyat ne be kardeşim. Takas desteği yaklaşık 10 bin Tl. Bunu kullanırsam 199 bin yok eğer kullanmaz isem 190 bin. Yani takas desteği HİKAYE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatlisevgi -- 8 Mart 2018; 14:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

benzinlisi cok tutmayacagi tahmin edildiği ve üretimin %95 i dizel oldugu için ne yazık ki benzinli kalmamıştır. dizel otomatik enjoy cam tavanlı olan modeller 142 bin TL

GRANDLAND X EXC 1.6 120HP AT6 Siyah Tavan+19"A.Jant+Tavan Rayı 175,000 TL

GRANDLAND X EXC 1.6 120HP AT6 Siyah Tavan+Cam Tavan+Deri Döşeme 182,000 TL

Hocam hic saglam indirimler yapmiyorsunuz hani firsat arac seklinde

Hani soyle guzel indirimler yapsaniz forumdan grup olucak gelip filo gibi +10 +20 arac alabilecek potansiyel var

Ama sizde haklisiniz araclar satiyorsa kardan zarar etmek sikinti olabilir , araci kendine fatura edip otv farkini cebe indiren satis firmalari varken hersey kara odakli arac piyasasinda sanirim

• freeboy74 F kullanıcısına yanıt
    insignia dan daha önce ötv indirimli tekliflerde bulunmuştum.yine düsündügünüz bir model için teklif isterseniz özel mesaj atabilirsiniz

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi yazmışsınız da 170-180.000₺ e de passat var ve en çok satan versiyonlar bu seviyelerde. Reşat altını gibi piyasası olabilir ama o paralara değecek özellikleri göremiyorum şahsen. Herkesin kendi zevki ve uygunluğuna göre tercihidir, tartışılmaz tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_motive

Hocam iyi yazmışsınız da 170-180.000₺ e de passat var ve en çok satan versiyonlar bu seviyelerde. Reşat altını gibi piyasası olabilir ama o paralara değecek özellikleri göremiyorum şahsen. Herkesin kendi zevki ve uygunluğuna göre tercihidir, tartışılmaz tabi ki.

Doğru söylüyorsunuz da, alternatif de ağır başlı iş sedan arabası olarak rakibi yok. Bir de ikinci eli tutuluyor, yani el mahkum biraz iş için alıyorsanız.

• Konuda fiyat arayanın işi iyice zorlaştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yurt dışındaki arkadaşla araba konusu açıldı .Dedim bizim ülkede sıfır km çok lüks olmayan modeller 80-90 hatta 100.000tl civarından başlıyor dedim. Arkadaşım siz delimisiniz diyor. Alan alıyor dedim,ya çok kolay kazanılıyor para bizim haberimiz yok,yada başka türlü zenginler bilemem. Sizin ülkenizde insanlar çok zengin yada çok müsrif dedi Ne deyeyim haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

Orijinalden alıntı: Belash

Vw passat 1.6 tdi highline dsg + dış rline ve 1-2 ufak iphone donanımı ekli halde 220.500 tl ye alındı. Geçen hafta ki fiyattı.

Hayırlı olsun.Ancak benim tercihim A4 quattro olurdu.Arada donanım farkı var elbet ama 190bg motor + 4 çeker + 70bin sıfır faiz + Audi olması azımsanacak farklar değil.

Bahsettiğiniz aracı kaça bırakıyorlar?

• Antalya Bakırcılar Toyota Corolla 1.6 life için 72500 TL vermiş en son,bilgi olarak geçeyim.

• ogz_gny O kullanıcısına yanıt
    Şu muhabbetten hiç vaz gecmeyeceksiniz değil mi, boş insan ne kadar çok bu memlekette. Bunu da söyle bakalim otorite arkadaşın ne diyecek. Yazarsın burada

Konuya dönersek civic için bu hafta birçok bayi aradım, küçük iller genelde çok yüksek veriyor, en iyi fiyatı Ankara ve İstanbul veriyor. Son fiyat İstanbul bayileri executive için 112.500 verdi, elegance 102.500 (eco model)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 8 Mart 2018; 21:1:34 >
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    O fiyata Honda alınır mı? 100 bin daha ekle passat

Şaka bi yana merak ettiğim için soruyorum. Bu arabalarda göçük oluyor dediler. Bunu göze alıyor musunuz? Nedir sizi bu tercihe iten? Honda tutkusu mu mesela? Fikrinize karşı çıltığımdan değil diğer insanların araba seçim mantığını anlamaya çalılıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.