Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diyeydin zorla para kazanıp kur farkından zengin gibi dolaşıyorsunuz. Bizim insanımızın alım gücü yüksek diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak konuşuyorsun,işin ne ,kaç yaşındasın,neler yapıyorsun bilmiyorum ama boş konusuyorsun .Gercekler ne yazik ki acıdır ,benzin fiyatları,ötv ve kdv sana normal geliyorsa senle burada laf anlatmaya gerek yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogz_gny -- 8 Mart 2018; 21:10:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

O fiyata Honda alınır mı? 100 bin daha ekle passat

Şaka bi yana merak ettiğim için soruyorum. Bu arabalarda göçük oluyor dediler. Bunu göze alıyor musunuz? Nedir sizi bu tercihe iten? Honda tutkusu mu mesela? Fikrinize karşı çıltığımdan değil diğer insanların araba seçim mantığını anlamaya çalılıyorum.

burada böyle tartışmalara girmek istemiyorum ancak samimi olduğunuzu düşünerek cevap vereyim,

evet honda göçüyor diyorlar, benzer şekilde vw de dsg arızalanıyor diyorlar, toyota yağ yakıyor diyorlar, kia çok yakıyor diyorlar, nissan şanzıman bozulursa arabadan daha pahalı diyorlar, fiat şirket arabası diyorlar, subaru mazda satarken çok zarar ettirir diyorlar, citroen malzeme kalitesi düşük diyorlar .........

Ben burada bunlar oluyor ya da olmuyor demiyorum, diyorlar diyorum.

Bilmem anlatabildim mi

• 2017 1.4 tsi 125 beygir comfortline Tiguan 125 bin tl’ye alındı. Geçen hafta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bob Kelso -- 8 Mart 2018; 21:47:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

O fiyata Honda alınır mı? 100 bin daha ekle passat

Şaka bi yana merak ettiğim için soruyorum. Bu arabalarda göçük oluyor dediler. Bunu göze alıyor musunuz? Nedir sizi bu tercihe iten? Honda tutkusu mu mesela? Fikrinize karşı çıltığımdan değil diğer insanların araba seçim mantığını anlamaya çalılıyorum.

burada böyle tartışmalara girmek istemiyorum ancak samimi olduğunuzu düşünerek cevap vereyim,

evet honda göçüyor diyorlar, benzer şekilde vw de dsg arızalanıyor diyorlar, toyota yağ yakıyor diyorlar, kia çok yakıyor diyorlar, nissan şanzıman bozulursa arabadan daha pahalı diyorlar, fiat şirket arabası diyorlar, subaru mazda satarken çok zarar ettirir diyorlar, citroen malzeme kalitesi düşük diyorlar .........

Ben burada bunlar oluyor ya da olmuyor demiyorum, diyorlar diyorum.

Bilmem anlatabildim mi

Ama saydıklarınızın birçoğu her zaman görülmeyen sorunlar, civic'in ki ise bildiğin üretim hatası var gerçi artık üretilen arabalarda o sorun yok diye biliyorum, belki de olayın bu kadar büyümesinin sebebi honda'nın ilk başta ciddi yaklaşmaması ve bizim insanımızın olayı büyütmesi, adamlar sorunu kabul edip düzeltelim dediler ama bizimkiler yeni araba istiyor

• Honda hb 118 liste fiyatı var bu araç bu fiyatı edermi?

Kia ya biniyorum, çok yakmayor. Performanslı kullanımda her araç çok yakar. Sakin kullanımda fabrika verilerini tutturursunuz ki ben öyle yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: frtfrtfrtfrt

2018 A3 Sportback 1.0 Tfsi Stronic 126.000TL fiyat aldım.

Malum sitede 2017 lere 122 çekmeye başlamışlar milletin şirazesi kaydı iyice.. Bi ufak indirim gelsede görsek şunları

Sirazeleri kaydi zaten:) Subat ayi bayi fiyatlari 135bin’di 1.0Dynamiclerin 126’ya cektiler fiyatlari.İlanlari inceliyorum Galeriler hala 126larda takildi.Millet 6 7bin km kullandigi araclari 115 binden asagi vermiyor.Bir tane sifir mantikli arac var,bu aracta 126 istiyodu 118’e cekti ilani bayi ile arada 8bin oynuyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sifir-0-km-xenon-keyless-go-532624940/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: 210507

Honda hb 118 liste fiyatı var bu araç bu fiyatı edermi?

Tasarımı begenıyorsanız kesınlıkle eder, yalnız cok yakıyormus uzebılır o bakımdan.. Ayda 6-7 adet satıyor, 2017 bulma ıhtımalınız var.

Daha dün arkadaşla konuştuk bu Honda mevzusunu. Bizim başka bşr arkadaş Honda sattı para biriktirip yine Honda aldı. Bana Honda al diye de tabsiye etti hatta. Marka olarak Honda tutkunluğu mu var ,o yüzden mi yoksa başka bir tercih sebebi mi var onu sordum. VW alanlar da 2. el nedeniyle tercih ediyor mesela.

Benim tercihim sadece geniş olması marka farketmez. Marka olarak insanların tercihine bakıyorum bubaralar bana yardımcı olması açısından.

• Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    Cok iyi fiyat

• Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    Nerden aldiginizi sorabilirmiyim mahsuru yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Tasarımı begenıyorsanız kesınlıkle eder, yalnız cok yakıyormus uzebılır o bakımdan.. Ayda 6-7 adet satıyor, 2017 bulma ıhtımalınız var.

90 sabit 4.5 yakıyor. 1450 kg ve 182 beygir benzinli olduğunu heaaba katarsak yakıtı bence yüksek değil hatta makul denilebilir

• plus45 P kullanıcısına yanıt
    Ankara Etimesgut doğuş oto.

• Aksam aksam aklima araba dusurdunuz,yarin arayip bir sorayim,tesekkurler

• tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Superb Passat için iyi bir alternatif. Aracın her tarafı kalite. Bizzat kullanıyorum. Tam f/p aracı.

• quote:

Orijinalden alıntı: oasis99

Superb Passat için iyi bir alternatif. Aracın her tarafı kalite. Bizzat kullanıyorum. Tam f/p aracı.

Skodada 2.eli nedense oturtamadi.Artik bir aracin 2.eli oturmasi icin genc kitleye hitab etmesi gerekiyor bir modelinin.Ornegin Seat 10sene once ki halinden eser yok.Mk2 leonlar ile patladi suan galeri tabiri ile 2.eli leblebi

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

90 sabit 4.5 yakıyor. 1450 kg ve 182 beygir benzinli olduğunu heaaba katarsak yakıtı bence yüksek değil hatta makul denilebilir

Hocam teknık verısınde sehır ıcı 7.9, sehır dısı 5 gozukuyor.. Motora gore guzel degerler ama benı uzer bu yakıt :) uzun sure ınceledım bu aracı almak ıcın ancak dıs tasarım ıcıme sınmedı, bısıler rahatsız edıyor :) bır de cvt nın performansı olumsuz etkıledıgı yonunde ıncelemeler var, bu aracın manuelı tahmınen 7-7.5sn arası 0-100 degerıne sahıp olur

• Honda Civic elegance Eco için fiyat alan varmı.Ellerinde 2017 kalmış mıdır acaba.

• 301 2017 1,6 dizel active 62,5 trafik kasko hariç

• 
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.