Şimdi Ara

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
49.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Müşterilere de Le-Cola veriyorlardır :P

Şaka bir yana faydalı bir hizmet tebrikler.
  • Keşke daha iyi bir isim düşünseydiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayıt olup teklif istedim. Bilgiler bayilerle paylaşılmamaktadır diyor, bu şekilde kalsın lütfen. Bayiler arayıp yarın bir gün teklif iletirse külahları değişiriz.

Sitenin gelir modeli ne bu arada? Bayiden ve kullanıcıdan para kazanmıyorsa nerden kazanıyor? Hic bisey kazanmiyorsa bu isi neden yapiyorsunuz? Bayiler fiyat tekliflerini bir arayüzden mi giriyorlar?

• false6 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sitemizi kullandığınız, endişelerinizi ve merakınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Bilgi Güvenliği;
    legaraj.com, kullanıcı bilgi ve hesaplarınızın 3. şahıslarla paylaşılmayacağı güvencesini vermektedir. legaraj.com dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. Bu güvenlik sistemi, internette saklanan verilerin en etkin koruma yöntemidir. SSL şifreleme teknolojisi, kredi kartı işlemleri ve kişisel bilgilerinizin saklanması konusunda sağlam bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır. 128 bit’lik şifreleme teknolojisi bu güvenlik duvarının temelidir. Bilgi akışı esnasında herhangi bir güvenlik açığına ya da bilgilerin çalınmasına engel olmaktadır.

Gelir Modeli;

Gelir modelinde kendimize has bir formülümüz ve modelimiz mevcut.
    legaraj.com bu geliri satıcı tarafıyla çözmektedir. Siz değerli üyelerimize şimdi ve sonrası için legaraj.com her zaman ÜCRETSİZ olacaktır.

legaraj.com yetkili bayileri dolaşmanıza ve tek tek indirimleri öğrenmenize gerek kalmadan, yetkili bayiler tarafından size özel oluşturulan en uygun 5 teklifi sunarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.

Bayi Teklifleri;

Bayilerimizin verdikleri her teklif kendi hür iradelerinde ve inisiyatiflerinde sizlere sunulmaktadır. Bu teklifleri sizlerle paylaşırken onların kullanımlarına özel olarak tasarlanan "Yetkili Bayi" panelinden giriş yapmaktadır. Bu panel üzerinden bir bayinin ihtiyaç duyduğu her şeyi yapabilirler.

Umarım kısa ve öz olarak merakınızı gidermiş ve sizi bilgilendirmişizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 12 Ekim 2018; 16:9:46 >

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef BMW yok, olması gerekirdi belkide ancak biz reel çalışmayı ve objektif olmayı seven bir web sitesiyiz. Henüz çalışmaya başlamadığımız bir markayı sitemizde aktif ederek sizlerin tekliflerini boşta bırakmayı istemiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor umarız ilerde BMW de dahil olmak üzere bir çok markayı sizlerin hizmetine sunarız. :)
  • Teşekkür ederiz, umarız faydası olmuştur sizlere de ?
  • thuglife kullanıcısına yanıt
    Bizlerinde heyecanla beklediği markalardan bir tanesi. Umarız ilerleyen zamanlarda sizlerin hizmetine sunarız.
  • alahaddin kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Deneyimlerinizi bizimle de paylaşırsanız fikir sahibi olabiliriz. Varsa da bir eleştiriniz memnuniyetle dinleriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 12 Ekim 2018; 16:11:2 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle bayilerimizin iş akışından kaynaklı bir gecikmedir. Tekliflerinizin es geçildiğini düşünmüyorum çünkü bayilerimiz istikrarlı bir şekilde takipteler. Gerçekten arkada büyük bir emek ve heyecan var. Aldığınız tekliflerinizi bizimle de paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 12 Ekim 2018; 16:12:14 >
  • Elantra 1.6 crdi dct elite teklifi geldi liste fiyatı 160.550 bana gelen teklif 162.900 sorduk borçlu çıktık bu arada ben izmir'deyim hep istanbul,tekirdağ'dan teklifler geliyor ne diye istiyorsunuz o zaman kayıt olurken oturduğum yeri ?
  • Clive kullanıcısına yanıt
    Öncelikle değerli Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Yukarıdaki başka bir üyemize de belirttiğimiz gibi Yetkili Bayilerin verdikleri teklifler tamamen onların hür iradeleri ve insiyatiflerinde. ilgili teklifinizi kontrol ettiğimizde 9050 TL lik bir indirim rakamıyla 151.500 TL lik bir teklifiniz daha mevcut. Teklifinize ilerleyen saatlerde diğer bayiler tarafından yeni teklifler eklenecektir.

il/ilçe kaydı neden alınıyor?

il ilçe kaydının alınmasının sebebi sizlere teklif veren bayilerin sizlere yakınlık ve uzaklığını belirlemek ve belirtmek içindir.

Herhangi bir bölge de bulunan bayi yada bayiler tekliflerini stok durumlarına göre vermektedirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 12 Ekim 2018; 16:57:22 >
  • legarajcom kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Güzel girişim.

• Ford ticari araç kategorisi malesef yok courier connect transit gibi araçların olması gerekirdi çünkü bayiler arasında felaket fiyat oynaması var

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sitemizle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Önümüzdeki hafta içerisinde legaraj.com 'da Ford Ticari Araç kategorisi yer alacaktır. Bilginize sunarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 13 Ekim 2018; 11:12:29 >
  • i20 1.2 style manuel araca 79bin teklif geldi.

• Sitenizden kayıt olduk teklif istedik satış temsilcisi arkadaş sağolsun çok uğraşmış ve liste fiyatını aynen yollamış bu kadar vurdumduymaz ve ukela satış temsilcileriyle bu iş yürümez geçenlerde satış temsilcilerinin işten çıkması ile ilgili bir topik vardı eminim ilk önce böyle ciddiyetsiz çalışan boş

olanları yollarlar işini iyi yapanlar kalır..Sitenizin böyle teklifleri teklif olarak sunmamması veya direk liste fiyatı veya üstü yazanlar için bir denetim sistemi olmalı ...

• Güzel bir site tebrik ederim. Fakat bir önerim olacak. Mesela şu an teklif istedikten 3 dakika sonra bayi tarafıma ulaştı fakat ben bunu yarım saat sonra farkettim. Bildirim yollasanız daha güzel olmaz mı? Ya da mesela sitede sağ üstte bulunan "Garajım" yazısı üzerinde 1 bakılmamış teklif için 1 yazsa? Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

Sitenizden kayıt olduk teklif istedik satış temsilcisi arkadaş sağolsun çok uğraşmış ve liste fiyatını aynen yollamış bu kadar vurdumduymaz ve ukela satış temsilcileriyle bu iş yürümez geçenlerde satış temsilcilerinin işten çıkması ile ilgili bir topik vardı eminim ilk önce böyle ciddiyetsiz çalışan boş

olanları yollarlar işini iyi yapanlar kalır..Sitenizin böyle teklifleri teklif olarak sunmamması veya direk liste fiyatı veya üstü yazanlar için bir denetim sistemi olmalı ...
    Gidip ayni bayiden indirim almadiysaniz bu dediklerinizin en ufak bir degeri yok. Belki o bayi indirim yapmiyordur belki o marka liste fiyatlarini zamlamamis liste fiyatindan satis yapiyordur.

Sistemi ve calisani elestirebilmeniz icin esdegeri bir araca daha dusuk bir teklifi bayiden almaniz gerekir ki le garaj calisanlarida sistemi gozden gecirsin.

Aracin fiyatina kizip burda milleti haslayamazsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Gidip ayni bayiden indirim almadiysaniz bu dediklerinizin en ufak bir degeri yok. Belki o bayi indirim yapmiyordur belki o marka liste fiyatlarini zamlamamis liste fiyatindan satis yapiyordur.

Sistemi ve calisani elestirebilmeniz icin esdegeri bir araca daha dusuk bir teklifi bayiden almaniz gerekir ki le garaj calisanlarida sistemi gozden gecirsin.

Aracin fiyatina kizip burda milleti haslayamazsiniz.

Alıntıları Göster
    komik olmayın liste fiyatından araba alan birisi varmı bilmiyorum ama ben sıfır araçlarımı liste fiyatından almadım

burada bahse olan konu bu teklifi teklif olarak yazan işgüzarın ciddiyetsizliği ...

aracın fiyatına kızıp çalışanı eleştirme konusuda komik olmuş teklif olarak oraya liste fiyatını yazan ne yazıkki işini yapamayan birisi ismi v.s de teklifte yazıyor ama önemli deil sistem ona gereken ilgiyi gösterir...

adam oturmuş çalışmış bir sistem ortaya koymuş araba alırken birçok bayi vs gezdim işten izin aldım burada bir pratiklik bir bilgie erişim sağlamış ama bizim ukela satış temsilcimiz bizi alıcı potansiyeli olarak görmeyip sallamış Allah yolunu açık etsin ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 14 Ekim 2018; 22:57:19 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.