Şimdi Ara

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
49.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konudaki olumsuz yorumlar ve eleştiriler neden siliniyor??? Gerçekleri söylemeye hakkımız yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai Elantra 1.6 CRDi DCT Elite Plus / Sunroof 138.000 TL teklif geldi tesekkurler legaraj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

komik olmayın liste fiyatından araba alan birisi varmı bilmiyorum ama ben sıfır araçlarımı liste fiyatından almadım

burada bahse olan konu bu teklifi teklif olarak yazan işgüzarın ciddiyetsizliği ...

aracın fiyatına kızıp çalışanı eleştirme konusuda komik olmuş teklif olarak oraya liste fiyatını yazan ne yazıkki işini yapamayan birisi ismi v.s de teklifte yazıyor ama önemli deil sistem ona gereken ilgiyi gösterir...

adam oturmuş çalışmış bir sistem ortaya koymuş araba alırken birçok bayi vs gezdim işten izin aldım burada bir pratiklik bir bilgie erişim sağlamış ama bizim ukela satış temsilcimiz bizi alıcı potansiyeli olarak görmeyip sallamış Allah yolunu açık etsin ..

dostum site üzerinden iyi teklifler alan var ben de iyi birer teklif aldım. Ama hiç teklif vermeyen veya türkiyeye gelmediğinden emin olduğum araca yalan yanlış teklif veren de var evet. Ama piyasa bu derece çalkantılı iken pahalı alınmış bir aracı liste fiyatından teklif vermiş olabilirler detayları bilemem. Sonuç olarak bu site size arabayı piyasanın çok altında veya indirimli olarak satma gibi bir amaç sunmamış. geçen seneye kadar vw'e de gidince listeden 1 kuruş inmiyordu aynı durumlar başka markalar için de zaman zaman söz konusu oldu. Sonuçta herifler senin yerine bir pazarlık yapmıyor satıcı ile. Aynı satıcı ile telefonda da konuşsan benzer teklif vereceğini düşünüyorum, ama savunmam için bir sebep yok. Ben uygun bir araç buldum diyerek yazdım cevabımı.

ayrıca soruna cevap vereyim fiyat listesi üzerinden biz 2018 ocağında bir araç satın aldık. Ve kazık da yemedik buna da eminim. Her marka her bayi indirim yapacak diye bir durum söz konusu değil ne yazık ki. Yoğunsanız ve gezemiyorsanız da telefonla teklif alın, bayiler çok da farklı fiyat vermiyor gidince. Ha almaya karar verirseniz 2.bir pazarlığa gidersiniz haftasonları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş dizel otomatik passat comfortlineye bu gün liste fiyatını teklif olarak veren işini yapmıyor demektir gerisi beni ilgilendirmez...

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatına göre yaklaşık %20 indirim oranı teklif etmişler. Tebrikler. Umarız memnun kalmışsınızdır.
  • pulpa kullanıcısına yanıt
    legaraj.com olarak, alıcı ve satıcı arasında ki bir çok engel ve gereksiz prosedürleri ortadan kaldırıp aynı zamanda en temiz hali ile aracınıza kavuşturmayı hayal ederek yola çıkmış bir siteyiz. Burada söz konusu bayi ya da bayilerin verdikleri her teklifi, kendi hür iradeleri ve inisiyatifleri doğrultusunda olduğunu belirtmekte fayda var. Yetkili bayilerin genelde liste fiyatı vermesi "Sistemdeyiz, sizlerleyiz ancak elimizde bu araç yok." ya da "Şu an için temin edemiyoruz." gibi anlamlar taşımaktadır.

"Sitenizin böyle teklifleri teklif olarak sunmaması veya direk liste fiyatı veya üstü yazanlar için bir denetim sistemi olmalı..."

Her eleştiriyi lehimize çevirmek için çalışıyoruz, bu uyarınızı da dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz. Sisteme nasıl uyarlayabiliriz diye üzerinde çalışacağız.

Ayrıca şuna da sevinerek belirtmek isterim ki, ilgili teklifinize yeni bir teklif daha tanımlanmış %29 gibi bir indirim oranıyla. Hiç bir üyemizi boşa çıkartmamak gayreti içerisindeyiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 15 Ekim 2018; 11:49:36 >

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Sistemin ana çalışma prensibi her bir teklif talebiniz için her zaman en iyi 5 teklifi sunmak. Dolayısıyla gelen her en iyi teklif bir önceki teklifi bertaraf etmektedir. Böylece her teklif düştüğünde sizlere mail yada SMS yoluyla bilgilendirme yaptığımızda birazcık bizlerden şikayetçi olabilirsiniz. Bunlar yerine teklifleriniz tamamlandığında sizlere teklifleriniz tamamlanmıştır diye bir mail geliyor. Akabinde yeni bir güncelleme yaparak tamda sizlerin belirttiği yere bir bildirim penceresi hazırlandı. Teklifleriniz ya da mesajlarınızı bildirim sayfasından takip edebileceksiniz. legaraj.com ailesi olarak bizler teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 15 Ekim 2018; 11:51:44 >

• Yukarıdaki yazılara bakarsanız olumsuz yorumlar duruyor. Belirttiğiniz gibi bir şey yok. Ancak hakaret içerikli mesajlar "yorum" adı altında yazıldığında silinebiliyor. Bunlara sadece biz değil forumdaşlarda müdahale ediyorlar. Ayrıca yapılan her eleştiriyi lehimize çevirip sizlerin hizmetine sunmak için çabalıyoruz. Umarız sizlere de yardımcı olabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 15 Ekim 2018; 11:56:38 >
  • 4Marilyn kullanıcısına yanıt
    Güzel bir indirim yakalamışsınız, liste fiyatına göre yaklaşık 25.000 TL indirimli. Tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 15 Ekim 2018; 12:6:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legarajcom

Bizlerinde heyecanla beklediği markalardan bir tanesi. Umarız ilerleyen zamanlarda sizlerin hizmetine sunarız.
    Çok teşekkürler. Sisteme engelli (ötv muafiyetli) araç alımı ile ilgili bir seçenekte ekleyebilirseniz bunun için mesajlaşmak zorunda kalmayız :) sadece bir fikir.
  • Çok başarılı bir uygulama tebrik eder başarılar dilerim.
    çok incelemeyedim o yüzden yazılmış olabilir ama tekrar sorayım irtibat bilgilerimizi bayilerle paylaşmıyorsunuz değil mi? (sürekli rahatsız edilmek istemiyorum)
    aynı anda birden çok araç için teklif isteyebiliyormuyuz?
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler. legaraj.com'a üye olduktan sonra siz artık siz olmuyorsunuz :)

Size sistemde bir Garaj ID numarası tanımlanıyor ve bu ID numarası ile satıcı sizi tanıyor. Yetkili bayiyi aradığınızda Garaj ID numarasını veriyorsunuz, sizinle olan yazışması teklifleri vs. detayları görüyor ve kontrol edebiliyor.

İletişim bilgileriniz kesinlikle 3. sahışlarla paylaşılmamaktadır.

Son olarak evet birden fazla teklif talebi oluşturabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legarajcom -- 15 Ekim 2018; 17:11:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legarajcom

Yorumunuz için teşekkürler. legaraj.com'a üye olduktan sonra siz artık siz olmuyorsunuz :)

Size sistemde bir Garaj ID numarası tanımlanıyor ve bu ID numarası ile satıcı sizi tanıyor. Yetkili bayiyi aradığınızda Garaj ID numarasını veriyorsunuz, sizinle olan yazışması teklifleri vs. detayları görüyor ve kontrol edebiliyor.

İletişim bilgileriniz kesinlikle 3. sahışlarla paylaşılmamaktadır.

Son olarak evet birden fazla teklif talebi oluşturabilirsiniz.
    Üye oldum tekliflerde gelmeye başladı.

Bu uygulamayı bizde zamanında arkadaşlarla fikir cimnastiği yaparken düşünmüş ve konuşmuştuk ama bazıları konuşur bazıları yapar bu anlamda tekrar tebrik ederim, çok güzel olmuş ve gördüğüm kadarıyla çok iyi çalışıyor.

• On numara sistem, tabiki herşey gibi bu da geliştirilmeye açık ama görevini yerine getiriyor. Bayilerin geri dönüşü oldukça hızlı.

Teşekkürler
  • yüksek gelir sahibi değiliz

• Site cok guzel dusunulmus kutlarim.Acaba diger uyelerin de aldigi fiyatlari gorsek guzel olmaz miydi?

• güzel bir uygulama umarım katılan bayi sayısı artar ve çeşit çoğalır
  • Ftrhüseyin kullanıcısına yanıt
    malum site derken teklifi nerden aldınız acaba bende elantra lpg exculusive bakiyorum. fiyat bilgisi paylaşırsanız veya site paylaşırsanız sevinirim.
  • erdem_61500 E kullanıcısına yanıt
    Sahibinden hocam.Lpg yok sanırım 92900 den 97000 e kadar sıfır Elantra var şu piyasa için mantıklı gibi.

• Ftrhüseyin kullanıcısına yanıt
    Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da!

şuan için aldıgım en uygun teklif.

varsa gerçekten sıfır özelden link atarsan sevinirim hocam.

Sıfır diye ilan verenler 3bin de 5 binde falan
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.