Şimdi Ara

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
49.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizi tercih ettiğiniz ve güzel fikirleriniz için teşekkürler.
  • Markalarda BMW yok püüü -1
  • "Hakkında" kısmında hiç bir şey yok. Hangi firmasınız, adresiniz ne, in misiniz cin misiniz belli değil.
  • Fikir gerçekten çok güzel , seçtiğiniz site ismi rezalet.
  • gozcelik G kullanıcısına yanıt
    Hakkımızda kısmında site içeriği ve bütün bilgiler objektif şekilde gösterilmektedir.

Bize Ulaşın kısmında da tüm iletişim bilgilerimizi görebilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya mecralarımızdan da bizi takip edebilirsiniz : Facebook- Twitter - Instagram - Google Plus - Pinterest

• quote:

Orijinalden alıntı: legarajcom

Hakkımızda kısmında site içeriği ve bütün bilgiler objektif şekilde gösterilmektedir.

Bize Ulaşın kısmında da tüm iletişim bilgilerimizi görebilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya mecralarımızdan da bizi takip edebilirsiniz : Facebook- Twitter - Instagram - Google Plus - Pinterest
    OK iletişim kısmında adres var
    Ama ben A.Ş. ya da Ltd gibi direk firma adını merak etmiştim. legaraj yazılım ltd.şti. falan gibi.

• arkadaş sizene isminden cinsinden huyundan suyundan, şiteye ortak mı olacaksınız. siz size verilen hizmete bakın adamlar babalar gibi size indirimli fiyat sunuyor hem hersey aleni hemde ucretsiz. adamların hizmet fikri super. ben denedim Hyundai Tucson 1.6 GDI Style paket liste fiyatı 147K 4 farklı firma teklif gecti 104K fiyat aldım. az laf cok iş.

Sıfır araba mı? Legaraj.com 'da!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loloyd -- 9 Ekim 2018; 15:44:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Neden bu kadar asagiladiniz anlamadim. Ben denedim gayet guzel ve hizli calisiyor. Vw'in bir modeli icin iki farkli bayiden 24 saat icerisinde teklifler geldi. Liste fiyatina gore %25 ve 28 indirim teklif ettiler. Bayiye gitmeden bilgi sahibi olmak icin guzel bir hizmet.
    İsim berbat ve sanki kopya olmuş. Daha düzgün bişeyler bulunabiilirdi.
  • loloyd kullanıcısına yanıt
    Merak ettim arkadaşım. O kadar fiyatlarda teklif verip alacaksam merak ederim. Siteye ortak olmam gerekmiyor. Benim ki pozitif bir geri bildirim. Herkes bu forumdan girmeyecek siteye. Birisi girip de bu bilgileri göremezse boşverebilir. Ben üye bile olmam böyle ne olduğu belli olmayan sitelere. İlk önce güven verecek. Belki seni dolandırıcılara yönlendiriyor ne biliyorsun? Site kötü niyetli olmasa bile diyelim ki gittin şubeye, "104K dün idi bugün 120K oldu ama sana bilmem ne paketi hediye edelim" falan diyip başka ayaklara giriştiler. Kime şikayet edeceksin? Tek muhatabın 0 850'li numara. O da blokladı mı tamamdır zaten harcadığın vakitle kalırsın.
    Neyse herkesin kendi görüşü, size hayırlı olsun alacaksanız, ama bu tip şeyleri araştırmak sormak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozcelik

Merak ettim arkadaşım. O kadar fiyatlarda teklif verip alacaksam merak ederim. Siteye ortak olmam gerekmiyor. Benim ki pozitif bir geri bildirim. Herkes bu forumdan girmeyecek siteye. Birisi girip de bu bilgileri göremezse boşverebilir. Ben üye bile olmam böyle ne olduğu belli olmayan sitelere. İlk önce güven verecek. Belki seni dolandırıcılara yönlendiriyor ne biliyorsun? Site kötü niyetli olmasa bile diyelim ki gittin şubeye, "104K dün idi bugün 120K oldu ama sana bilmem ne paketi hediye edelim" falan diyip başka ayaklara giriştiler. Kime şikayet edeceksin? Tek muhatabın 0 850'li numara. O da blokladı mı tamamdır zaten harcadığın vakitle kalırsın.
    Neyse herkesin kendi görüşü, size hayırlı olsun alacaksanız, ama bu tip şeyleri araştırmak sormak gerek.

Dostum bunlar sadece senin icin aracilik yapiyorlar. Eger yanlis anlamadiysam hizmet ucretlerini firmalardan aliyorlar bizim gibi musterilerden degil. Talebini ilettikleri ve sana iletisim bilgilerini verdikleri bayiler ve satis temsilcileri gercek. Ilk temasi bu yontemle kurduktan sonra bayiye gidip istedigin pazarligi yapabilirsin. Hicbir ise yaramasa bile sana yapacagin alisveris icin bir referans noktasi veriyor. Herkes masa basinda kiran kirana pazarlik yapacak kabiliyete ve sabira sahip degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 9 Ekim 2018; 19:30:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu fiyatlara hala sıfır araç alan var mı?
  • Sıfır fiyatları da ikinci el fiyatları da çok yüksek. Ki zaten araç satışlarında inanılmaz bir düşüş söz konusu. Hükümetin yakın zamanda müdahalesi gelecektir. Bu fiyatlarla otomotiv sektörü dibi görür..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel Bi hizmet tebrik ediyorum

• Hayirlisi olsun hocam siteniz.

• Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Agzina saglik hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gozcelik G kullanıcısına yanıt
    Hocam, ustune alinmissin ama sahsina munasir degil yazilan hersey bu kadar alingan olma benimkide pozitif bir elestiriydi acik olmak gerek. Sistem bana 104k parayi bana ode git al demiyor sana sadece istedigin arabayi en uyguna nasil ve nerden alabilirsinin yaninda gorusmen gereken satis temsilicisinide veriyor.sen gidip bayide bitiriyorsun isi. Sahsen ben oyle yaptim sistemdeki yetkili bayinin satis temsilcisini aradim gorustum. Siteyi elestirmeden once kullansan aslinda ne dedigimizi anlarsin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıfır araç alabilen arkadaşları yürekten kutluyorum. Allah bol kazanç versin.
  • Akakçe'nin araba versiyonu galiba, fikir iyi ama isim gerçekten kötü.

• Honda civic teklifi alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.