Şimdi Ara

sıfır 2010 model dizel elegance corolla mı 407 COMFORT mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başLıktada belirttiğim gibi 50 bin civarı bi araç bakıyorum kesin dizel olmalı.. performans konusunda corolla sıkıntıLı olmasa direk corolla alıcam ama sizLerinde öneriLerinizi bekliyorum ...

• skoda Elegance 1.6 TDI CR 105 HP 49.990
  • Skoda Octavia 1.6 TDI ELEGANCE 49.900, DSG isterseniz 53.890 TL

Donanıma bir göz atmalısınız....http://www.skoda.com.tr/new/donanimdetay.asp?KatID=5
  • hangisini almanız değilde hangisini almamanız yönünde bir önerim olabilir o da 407.Bana göre sınıfının en boş arabası makyaj değişecek vs o yüzden değer kaybettiren bir araç olur.
    bende skoda araçlarını önerebilirim en mantıklı seçim onlar gibi gözüküyor
  • Eğer güçlü , sedan , dizel üçlüsü varsa bana göre Focus ya da Mazda 3 düşünün.

407 artık son demlerinde , Corolla ise 1.4 8v 90 hp.

Mazda 3 ve Focus ise 407 ile aynı motora sahip.
  • İkisi arasında 407'ye hiç bulaşma direkt Corolla derim,bir kere 0 olması avantaj
  • 407 derim..Kullanan iki arkadaşım var ikiside çok memnun...c5 dizelide es geçme bence..Corollo sonuçta c sınıfı...
  • mazda 3 ün 2010 dizel modelide kafama yattı bu karşılaştırmaya mazda 3 ü de katabiLiriz genişlik bakımından corolla mazdadan daha geniş sanırım ?
  • corolla nın performansının sıkıntılı olduğunu nerden çıkardın kısa oranlı 6 ileri şanzıman ile baya atik bir araç

bunun sana yansıyan tek eksisi manuel alırsan elin vitesten kalkmıyor şehir içinde bazen bıktırabiliyor
  • corollanın performansı bir mazdaya göre ya da 407 ye göre düşük kalmaz mı dizeller için geçerLi tabiki ..
  • tek kelimeyle Mazda3 görünüş karizma daha yeni çıkmış oluşu mazdayı ön plana çıkarıyor.
  • Leon'da olabilir.1,6TDİ 45000TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bberkay

corollanın performansı bir mazdaya göre ya da 407 ye göre düşük kalmaz mı dizeller için geçerLi tabiki ..

ciddi bir fark yok corolla da kısa vites ile işi bağlamışlar dediğim gibi corolla dışındakiler ile daha az vites değiştirme gereği hissedersin o kadar. hızlanma konusunda farkı hissetmeyebilirsin bile yinede test et ve sıfır almaya çalış en azından kafan rahat olur
  • sanırım 2010 dizel mazda 3 iLe corolla arasında kaLdım bu arabaları biLen arkadaşlar ikisi arasındaki motor performans ve genişLik açısından değerlendirebiLir mi teşekkürler cevap yazan herkese..
  • Mazda 3

1.6 16v 109 hp 240 nm tork

Corolla

1.4 8v 90 hp 200 nm tork

Bence Mazda 3...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mriya

İkisi arasında 407'ye hiç bulaşma direkt Corolla derim,bir kere 0 olması avantaj

aynrn 407 sorunlu ve yüzü eski bir araç
  • pejoya bulaşma. focus kuvvetlidir. toyotata rahattır .mazdada. bu araçlar arasında bir diğerini mahvedecek kadar fazla bir fark yok. kiminin torku fazladır kiminin 2. eli .. geriye kalan senin göz zevkin bence:) sonuca o karar vercek
  • skoda Elegance 1.6 TDI CR 105 HP 49.990
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.