Şimdi Ara

[SICAKLIĞINI KAYBETTİ]XIAOMI POWERBANK 5V 2A 10400mAh (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
22
Favori
24.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Semers isimli kullanicida sikinti yok arkadaslar. Bikac urun aldim. Orj ve faturali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Paypal hesabına geri yatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

arkadaşlar paypal ile alayım dedim. Paypala kartı nasıl bir azimse 4 kere eklemeyi deneyince benden 4 kere 2,56 TL ücret kesmiş. Bu para geri yatıyordu değil mi?

evet hocam ,sadece 3tl paypal hesabına geçer geriside kartından hiç çekilmeden iade oluyor.
  • Fiyat artmış arkadaşlar. Yalnız önce 15.10 dolar görünüp sonra 17.89 oluyor. Acaba çakallık yaptık diye bizim ülkeye özel mi

Abd'den giriş yaptım fiyat 17.89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibribr -- 2 Nisan 2015; 21:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

Semers isimli kullanicida sikinti yok arkadaslar. Bikac urun aldim. Orj ve faturali

faturalı ama geyikten :) Piston kulaklıı da faturalı ama garanti vermiyor :)
  • ibribr kullanıcısına yanıt
    aynısı 16000likte de oluyor.sitede sorun var. ayrıca solda özet ilanlarda farklı fiyat çıkıyor.sayfayı açınca farklı.1-2 güne düzeliyor veya tarayıcı önbelleği kaynaklı da olabilir.
    şu 16000liğin de fiyatı 20$ın altına insin diye bekliyorum :) farklı renki olsa fiyatla biraz oynayacağız ama böyleyken 1e indirince tam fiyat çıkıyor.
  • Ben de 5 gün önce 13.70$'dan aldım takipli kargo ile birlikte. Kargoya verildi diye e-mail geldi ama takip numarasını hala girmediler, Ankara'ya kaç günde gelir bilgisi olan var mı?
  • İlgilenen olursa bu üründehttp://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-1_5A-5200mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923639.html $2.00 indirim yapan kod: 4935e5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16000 mah olan ürün için indirim kodu var mı?

• ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dediğiniz gibi olmuş. Tracking number Order Details de gözüküyor. Teşekkürler.
  • zam gelmiş 16.70 e düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whole Lotta Rosie

Ben de 5 gün önce 13.70$'dan aldım takipli kargo ile birlikte. Kargoya verildi diye e-mail geldi ama takip numarasını hala girmediler, Ankara'ya kaç günde gelir bilgisi olan var mı?

45 gun once aldigim takipli kargolu urun henuz tr ye giris yapmadi bile. normalde ortalama sure 1 aydir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

şu nasıldır acaba ?

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/gg-kacmaz-urun-yeni-70/57809130

icinde somun cikan hdd yi biliyorsunuzdur. bunlar da biraz oyle. en kapadayi 2000-3000 mah kapasitesi vardir bu urunun.
  • DreamSs kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünle birlikte bir tek usb kablosu geldi kullanım klavuzunda da tablet ve laptop usb'den şarj olmaz yazıyor nereden şarj ediyorsunuz bu cihazı ? :S
    PS:Bu arada semersten ürün geldi ufak bir garanti belgesi de düzenlemiş tarihi ile beraber,alacak arkadaşların bilgisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qezgin -- 3 Nisan 2015; 14:08:58 >
  • qezgin kullanıcısına yanıt
    Cihazi 2 amperlik sarj aleti ile sarj et zaten uzun suruyo 1amper ile bir gun beklersin. Tek kablo cikiyor ztn hocam.

• çin işinin hiç bi mantığı kalmadı. 43 liraya geliyor 16.70 dolar. ben sabah 49 liraya semersten sipariş ettim. 45 gün bekleyenler var yazık. uğraşmaya değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

çin işinin hiç bi mantığı kalmadı. 43 liraya geliyor 16.70 dolar. ben sabah 49 liraya semersten sipariş ettim. 45 gün bekleyenler var yazık. uğraşmaya değmez

aynı ürün mü?
    semers kimdir nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunduz06

quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

çin işinin hiç bi mantığı kalmadı. 43 liraya geliyor 16.70 dolar. ben sabah 49 liraya semersten sipariş ettim. 45 gün bekleyenler var yazık. uğraşmaya değmez

aynı ürün mü?
    semers kimdir nedir?

Sp se satış yapan biri. Yanında kılıf ta geliyor, 5 tl civarı da kargo ücreti var.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=98248462

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu ürün xiaominin kendi mağazalarında (Guangzu/çin) 60 TL'ye denk gelen fiyatla satılıyor ve ebay gibi sitelerde binlerce sahtesi var.

"Düzeltme: Taklit olarak" aldığınız ürünün mah olarak gücü ve içindeki piller kalitesiz, bunu bilerek alın.

Codegen tavsiye ederim size.

Codegen powerx marka 7800mah (yerli marka, üretimi çin, kullandığı piller samsung) çok çok iyi ve çok daha kullanışlı bir ürün. türkiyede 50-55 TL'ye satılıyor bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıfır desibel -- 6 Nisan 2015; 15:39:53 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.