K

Yüzbaşı
18 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 2)
Gönderileri

bir çalışmamla ilgili bu forumda olduğunu öğrendiğim paylaşımlara ihtiyacım var. elinde davet kodu olan varsa rica etsem özelden paylaşabilir mi?

https://forum.exetools.com/

A sütünu içerisindeki dolu hücrelerin yan tarafındaki sütunlarda bulunan adet kısımlarını nasıl bir formülle toplayabilirim?

ekleme: A sütunundaki boş hücrelerin yanındaki satırlar toplama dahil olmayacak
elimde iki farklı excel tablosu var.
tablo1 ve tablo2

tablo1 içindeki düşey A (ad) ve B (soyad) sütunundaki verilerin (2000 civarı kayıt var)
tablo2 içindeki düşey A (ad) ve B (soyad) sütunundaki verilerle karşılaştırarak tablo2 içinde C sütununa eşleşen kısımların yanına "var" ibaresi yazabilecek bir formül var mı?
Sıkça rastladığım sorunlardan biri şifreli cihazlar..
cihazda "desen kilidi", "pin", "parmak izi" yada "şifre" tanımlı olduğunda bunu aşmanın yolu ancak twrp flashlayarak bu güvenlik önlemlerinin tutulduğu dosyaları silmek oluyor.
ancak son android güncellemelerinden sonra gelen "FRP" koruması yüzünden çoğu samsung cihaza recovery flashlanmıyor.
frp hatasını aldıktan sonra düzeltmenin yöntemleri var. peki bu riske girmeden kilitli cihazın içindeki android sürümünü öğrenebilmenin bir yöntemi var mı?
ya da hepsinden önemlisi bu kilit yöntemlerini aşmanın twrp dışında farklı bir yolu var mı?
xda olsun gsmdevelopers olsun bilinen yerlerin hepsine baktım. çin menşeili dongle ile çalışan bir programdan bahsediliyor. UART iletişim kullanarak cihaz açıldığında karşılaşılan kilitleri herhangi bir veri kaybı olmadan açabildiği idda edilmiş.
konu hakkında bilgisi olan biri özelden de olsa paylaşırsa sevinirim.
hayat şarkısının son bölümünde Hülya ile Mahir'in veda sahnesinde çalan fon müziği lazım arkadaşlar.. baya aradım ama yok. bulan, bilen, gören varsa eğer paylaşırsa sevinirim.
bulunduğum yerde 10/100mbps özellikte basit bir switch ile bir server'a bağlı bilgisayarlar var. server'a herhangi bir bilgisayardan bir dosya gönderiyorum, kopyalama hızı 11mb/saniyeyi geçmiyor
hızı maksimuma çıkarmak için ne yapmam gerek?
malumunuz superonline modem yazılımının dns kısmına müdahale ettirmiyor ve bu sebeple hem bizi istediği gibi gözetleyebiliyor hem de istediği gibi kısıtlayabiliyor. dns leak yöntemiyle bir nevi geçmek mümkün. ancak yazılıma müdahale edip tamamen bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum ki benim gibi isteyen çok kişi vardır diye düşünüyorum..
huaweinin çindeki üreticilerine konuyla ilgili mail gönderdim fakat olumlu bir dönüş alamadım. konuyu ülkenizdeki huawei temsilciliğiyle görüşün dediler. şimdilik buradakilerle irtibata geçmedim. ancak superonline ile anlaşmaları olduğundan herhangi bir yardımları olacağını sanmıyorum.
aramızda bu konuyla ilgilenip herhangi olumlu bir sonuca varan oldu mu?
youtubeda özellikle oyun tanıtımlarında kullandıkları eş zamanlı vidyo nasıl yapılıyor?
ekran görüntüsü çekerken kamera da aynı anda bizi çekecek..
Powercolor HD7850 model ekran kartı kasanın içindeyken kargoyla gönderildi.artık kargoda ne olduysa ekran kartı görüntü vermiyor.. ekrana sadece çizgiler geliyor..
soğutucu kısmındaki macun yenilenmesine rağmen sonuç yine aynı..

arıza tespiti ve tamiri için bildiğiniz sağlam yer var mı?
Whatsappta istediğimiz vidyoyu göndermek mümkün mü? vidyo ekleme kısmına gelince kendi çektiğimizi gönderebiliyoruz.. bunun dışında cihaz içindeki herhangi bir vidyoyu gönderebilir miyiz?
Hakkında
Forum İmzası:
Şiddeti Sevmem ama Kullanmayı İyi Bilirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 931
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 63.695 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 231 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.