Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Diablo 3 Betası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
24.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok guzel ir inceleme olmus. Oyun acisindan bakarsak oda cok guzel gorunuyor. Merak ettigim bir soru olacak. Bu oyunu hic bir sekilde online baglantisi olmadan oynayamayacakmiyiz? Ben asyada yasiyorum, Turkiyeden arkadaslarimla beraber oynama imkanim olabilecekmi? Yoksa diger oyunlarda oldugu gibi asya serverinde oynayan oyuncularla mi oynayacagiz?
  • bitişteki müzik eskilere götürdü beni =))))
  • Witch Doctor mükemmel olmuş çok beğendim ilk seçeceğim karakter o olacak
  • Oyunu gerçekten sizin oynadığınıza emin misiniz bana pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın ama :). 1. si loading ekranı görmeden direk townda koşturmaya başladı karakter ki tristram'ın dışında başlıyor beta. 2.si konuşma hiç kesilmiyor ama görüntüler hep farklı. Yani yorumlama kısmı beta oynayan başka insanların videoları üzerinden olmuş gibi geldi bana. inanmadım.
  • üzerinde ne kadar çalıştıkları tartışılır ama oyunun çıkmasını 10 yıldır bekliyorsa(k) fanatikleri GOTY dan fazla şey ifade edecektir :)

Blizin D2 den kar elde edemediğini düşünürsek ( sadece CD key satmaktan ibaretti ) bu sefer acısını fena çıkartacağa benziyor:)

Erdinç in ses tonundan ve konuşma şeklinden aslında dört gözle beklemediğini daha çok incelenecek bir oyun gözüyle baktığını seziyorum bu oyunu bekleyen kimi koysanız oraya çok daha heyecanlı anlatırdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: abstract-a

Oyunu gerçekten sizin oynadığınıza emin misiniz bana pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın ama :). 1. si loading ekranı görmeden direk townda koşturmaya başladı karakter ki tristram'ın dışında başlıyor beta. 2.si konuşma hiç kesilmiyor ama görüntüler hep farklı. Yani yorumlama kısmı beta oynayan başka insanların videoları üzerinden olmuş gibi geldi bana. inanmadım.

Önce video hazırlanmış, üzerine seslendirme yapılmış. Bunu anlamak çok zor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: razz_raziel

Diablo 3'ün kapalı betasını sizler için oynadık ve yorumladık.

bizim için oynamayın verin account u bizde oynayalım ;) yapın bi çekiliş dağıtın bari.. bak oda ii fikir :)
  • quote:

Oyunu gerçekten sizin oynadığınıza emin misiniz bana pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın ama :). 1. si loading ekranı görmeden direk townda koşturmaya başladı karakter ki tristram'ın dışında başlıyor beta. 2.si konuşma hiç kesilmiyor ama görüntüler hep farklı. Yani yorumlama kısmı beta oynayan başka insanların videoları üzerinden olmuş gibi geldi bana. inanmadım.

Merhaba,

Ufak detaylara odaklanmaktan sanırım geneli göremedin. Giriş ekranı ve karekter yaratma kısımlarında Erdinç İyikul ve BSC yazıları var dikkat edersen. 2 saatlik kayıdı haliyle kırparak 11 dakikalık bir video haline getirdik. Bu yüzden yükleme ekranı ve farklı mekanlar yok, sadece anlatmak istediğimiz önemli yerleri gösterdik. Şüphen olmasın tüm görüntüler bize ait. :)

İyi akşamlar,

• Allahına kurban BSC :)
  • quote:

nolur inan la
  • renkler benim pek hoşuma gitmedi açıkçası diablo için mor, pembe ağırlıklı renkler pek hoş olmamış.
  • Hayır geneli de gördüm detayı da. iyi bir izleyiciyim. Sadece login ekranına istediğini yazıp karakter seçip oyuna town'a kadar girilebildiğini biliyorum. Kurgu yapmayı da biliyorum ben şahsi fikrimi söyledim onun dışında yorumlama ve yapılan incelemeye bir şey söylemedim o kısmı gayet güzel. "Nolur inan la" gibi cevapları da dikkate almıyorum. Amacım tartışmak değil.
  • bu tarz oyunları bi turlu sevemedim
  • Heh, oyunu zedelediler bile.
  • ya erdinç abi bide florensia diye bi online oyun var onuda inceleme şansınız varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3uR

Yan karakterin ismi kevaseydi heralde :D

:))

Ben deneme yaparken açmıştım o karakteri:) Malesef su an betadaki bir bug dan dolayı actıgınız karakter silinemiyor.

Bu arada mevcut betanın çok heyecanlandırmadıgını söyleyebilirim. Çok kısa sürüyor ve "çok" beta gibi duruyor:)

Diablo 2 aşıgı birisi olarak Monk'u lvl 10 yapıp diğer karakterleri denemeden sıkılıp kapadım.
  • oyun içi videoları acaba hangi programla alıyosunuz ?
  • Zamanında ikincisini bitirmiştim. Kısmetse üçüncüsü artık
  • Bu oyun türkçe gelirse orjinal almassam şerefsizim
  • Bekliyoruz.İnceleme güzel olmuş, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.