S

Teğmen
23 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 2)
361157 Gün Cezalı
357585 gün 11 s. 20 dk. kaldı
Gönderileri
Merhaba yaşım 16 1.70-1.75 arası kilo 59-60 falan sorum şu ;

Okullar kapanana kadar body yapmayı düşünüyorum kapandıktan sonra kick boksa geçmeyi düşünüyorum.

Doğru bi karar olurmu acaba ? Bazı arkadaşlar 18 yaşından küçüksen body zararlı diyorlar fikirlerinizi almak istedim.

Amacım savunma aslında yumruklarımın sağlam olmasını istiyorum dinç çevik olmak istiyorum.
The Usual Suspects (olağan şüpheliler) filmini izlicem ama ALTYAZILI bulamadım internette. Siz bulursunuz belki
3 Haftadır sanırsam internetim acayip yavaşladı 8 mbit (Sınırsız) ama indirme yaptıgım zaman 150 Kb'ı geçmiyor.

İnternette dolaştıgım zaman Kağnı arabası gibi acayip yavaşladı bu durun ne zaman düzelcek ?

Satıldıgı site falan varsa yardımcı olun DH ben bulamadım

Merhaba herkese ben bi internet şubesinden 55 liralık hediye aldım ödemeyide havale ile Garanti bankasına yaptım ,

Ama Hesap adını numarasını değil adını yanlış girdim ama IBAN numarası doğru bi sorun olurmu ?
Genel bi derleme :)

1-) Do A Barrel Roll: Arama yaparken bir savaş uçağında gibi hissetmek ister misiniz? “do a barrel roll” yazdığınızda arama sayfasının döndüğünü göreceksiniz

2-) En yalnız sayı hanigisi: Google’a zor sorular sormaktan çekinmeyin. mesela “What is the loneliest number” (en yalnız sayı hangisi) yazdığınız zaman Google’ın hesap makinesi, size “1″ cevabını verecek.

3-) Askew: Google’da “Askew” yada “tilt” aramalarını yaptığınız zaman, sayfanın biraz yana yattığını fark edeceksiniz.

4-) Google gravity: “Google gravity” yazın ve “Kendimi şanslı hissediyorum” düğmesine basın.Sayfadaki tüm öğelerin yerçekimine kapılıp düştüğünü göreceksiniz. İsterseniz fareniz yoluyla bu yığınla oynayabilirsiniz.

5-) Recursion: “Kendini sonsuz olarak tekrar etme” anlamında olan bu sözcüğü arattığınızda, Google size aynı aramayı yapmanızı öneriyor.

6-) Chuck Norris nerede: “Where is Chuck Norris?” yazarak aramasını yaptığınız zaman siziwww.nochucknorris.com sitesine yönlendirerek “Google Chuck Norris’i aramayacak, çünkü siz Chuck Norris’i bulamazsınız, o sizi bulur.” mesajıyla karşılaşışıyorsunuz.

7- ) Ve Son Olarak Google’nin servislerinden birisi olan Youtube‘de video izlerken ileri – geri – üst -alt tuşlarına hızlıca basarak yılan oyunu oynayabilmek mümkün...
Merhaba arkadaşlar Durmadan windows gezgini çalışmayı durdurdu , yeniden başlatılıyor , tekrar çalışmayı durduruyor durmadan bu şekilde hata alıyorum trafik lambası gibi gelip gidiyor.

Explorer.exe ' yi değiştirdim işe yaramadı.

Bilgisayarı Tam tarattım 800.000 bin dosyadan 0 virüs çıktı.

Bazı onarım programlarını denedim gene işe yaramadı.

Elim kolum bağlı her şeyi görev yöneticisinden yapıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Pc Game
Forum İmzası:
Hakkımda:
Manny Ribera: Bence elindekiyle mutlu olmayı bilmelisin.

Tony Montana: Sen elindekiyle mutlu ol.Ben hakettiklerimi istiyorum.

Manny Ribera: Neyi hakediyorsun peki.

Tony Montana: Dünyayı dostum ve içindeki her şeyi...2b3baf4ceb5a575a8be7c0fb36b1dade8.jpg2b3baf4ceb5a575a8be7c0fb36b1dade8.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
RedRock
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 274
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.334 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 146 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.