Yüzbaşı
05 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler oyunda otomatik nişan alamıyorum hiç bir yerde ne online da nede ilerlemeli bölümde bi anda oldu eski haline nasıl döndürebilirim ?
Beyler psn hesabıma 2. psn girilmiş onu nasıl silicem ? my ps3 system 2 tane var birini nasıl silicem ?
Beyler askere gidiyorum Ps3 mü satiyorum özelliklerine geçelim

Slim 320GB
Içinde 15 tane ORJINAL oyun var oyunlar söyle

TRINE 1
METAL GEAR SOLID HD COLLECTION
METAL GEAR RISING REVENGEANCE
TOP SKIN 2
GTA 4 + EK PAKETLERI
RED DEAD REDEMPTION UNDEAD NIGHTMARE
DIABLO 3
PAYDAY 2
TOM RAIDER ( SON ÇIKANI )
CATHERINE
THE LAST OF US ( TÜRKÇEDIR)
RESIDENT EVIL 4
Fight Night Champion

Evet beyler oyunlar bu ps3 içinde hepsi vardir bazilari kardeslikle alinmistir.Daha 1 yil garantisi vardir kutusu garanti belgesi ve diger belgeleri hepsi elimde temiz bir sekilde mevcuttur satin alacak arkadas kutsunda herseyi verecegim konsolun tek sikintisi psn girmemesidir .Cfw felan hiç bir islem yapilmamistir oyunlarda süre siniri yoktur kutulu oyun çalisir.Fiyat konusunda aklimda tam bir fiyat yok ama acil satmam lazim askere gidicem
Fiyat 500tl dir

http://www.izlesene.com/video/video0005/7055944

http://i44.tinypic.com/2djsxog.jpg
http://i41.tinypic.com/dn1vdj.jpg
http://i39.tinypic.com/2i3nsx.jpg
Beyler psnden oyun almak istiyorum oyunu tam satın alıckaken şöyle bi hata veriyor nedir bu ? we've encountered an while processing your order.the transaction has not been completed.please try again later.
Beyler ttnetten süperönline fibere geçtim.Modem arayüzüne girdim ama mtu bölümünü bulamadım HG253s modem markası yardımlarınızı bekliyorum
Beyler saat 10da betaya girim dedim bana 'desteklenmeyen ekran kartı algılandı Devam etmek beklenmedik sonuçlara ve çökmelere yol açabilir. Donanım gereklilikleri için lütfen rehberinize başvurun' hatası verdi.Ekran kartım gt 9800 normalde kaldırması lazım neyse tamm tıkladım bizim meşur çalışmayı durdurdu hatası verdi ne yapıcam
Arkadaşlar ttnet kullanıyorum taahhütüm bitti.Superonline geçmeyi düşünüyorum ama ordada akk var.Tttnette akk varken bile hız düşmezdi superonline böyle bi durum var mı ? yok sa ttnet gibi hızı artık hemen düşürüyorlar mı ?
Arkadaşlar 6 gün önce gold bilgisayar değişim için bana ps3 istedi bende 3 tane hesapım var bir tanesi babamım kredi kartı bilgileri onda olur oyun felan indirirken orda indirirdim ve 2 tane daha hesapım vardı onlarda ben girerdim bu üç hesapın mail adreslerini şifrelerini aldım kağıda yazdım ve psn bi ayar çektim oto girme şifre sor diye yani girmek istediğin zaman sadece mail gözüküyor şifre değil neyse Yeni ps3 geldi kendi kullandığım iki şifre maile girdim oldu ama babamın psn giriyorum şifre yada mail hatalı diyor denemek amaclı yeni psn adresi alim dedim babamın msn adresini yazdım oldu yeni üyelik için izin verdi ama nick yazdım kullanılıyor diyor msn adresi değişmiş işin garibi yeni ps3 de gold sirkeciden almış şimdi arkadaşlar babamın psn adresini nasıl alırım yada goldu nereye şikayet ederim sirkeciden mal kendi malım diye bana gönderebilir mi
Arkadaşlar ps3 değiştirdim ama psn adresimi kapatmadım şimdi e maile giriyorum böyle bi adres yok diyor yeni bir tane açıyorum maile kabul ediyor ama psn adresim olan Senakar kabul etmıyor bende Senakar_TR olarak açtım ve bir sıkıntı var önceki ps3deki savelerimi görmüyor ve uncharted 3 de online pass istiyor şimdi ne yapmam lazım ?
Arkadşalar size bi sorum var.Şimdi ben yarın PS3 değiştiricem gold değiştiricek hakem kararı ile içinde Battlefield 3 oyunu var psnden indirdim kardeşlikle.Onu vermicekler ben şu an kullandığım psn adresindne oyunu indirmedim başka psn adresinden oyunu indiridim şifrede değişmiş.Şimdi ben yeni ps3 de şu an kullaındğım kullanıcımla oyunu yani oyunu indirmediğim psnede indirebilirmiyim acil cevapınızı bekliyorum Bi kere daha sordum tam cevapını alamadım oyunu indirğdim psn yok yani kredi kartıyla alan arkadaşın psnı yok sadece indirme işlemini yaptığım kendi kullandığım psn var oyunu tekrar indirebilirmiyim ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 671
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 20.355 (Bu ay: 188)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 113 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.