Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Diablo 3 Betası (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
24.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 tl olmaz gerçi aral sağolsun Starcraft 2 ilk çıktığında 140 tl idi ama...Yurtdışı fiyatı 60 dolar olur sonuçta.
  • Bence gayet güzel olmuş oyun, ama evet daha çok bekleriz full sürümü adamlar süründürmeyi seviyor milleti.
  • acaba siz press / media beta'dan mı aldınız key'i yoksa closed beta'dan normal olarak mı geldi key?
  • Bir an önce çıksın ama şu oyun.Bekle bekle bi hal olduk.
  • heyecanlandırdı bu inceleme beni
  • gerçekten renkler içerik harika ama tarihi eser metin 2 deki alan saldırısı neden yapılmıyor anlamak mümkün değil kılıcı istediğin gibi sallayıp herkeze kılıcın vurması bu nasıl yapılamıyor böyle harika bir oyuna anlamıyorum
  • diablo 2 deki karakterlerin olmasını beklerdim. ordaki orjinal karakterler ve hikaye korunsaydı keşke.. lise yıllarımın vazgeçilmez fenomeni Diablo 2 ve exp.pack. in etkisini sürmesini beklerdim.. Bu haliye daha çok kendisinden sonra çıkan taklit oyunlara benzemiş..
    Kimse bana grafik, efekt vb demesin..
    Diabloyu kendisi yapan, muhteşem konusu ve özgünlüğü idi..
    Saygılar..
  • Atmosferde ve renk paletinde bir sıkıntı yok bence 1. oyunu da 2. oyunu da epey oynadım. Kırmızı,pembe falan diyorsunuz da o renklere dikkatli bakın bir matem havası var o renklerde

Ayrıca artık her oyun türünün belirli bir kitlesi yok artık eskiden öyle değildi mesela adamlar Rpg mi yapıyor onu , o oyunu oynayan kitleye göre hazırlıyorlardı şimdi daha genelleşti artık firmalar oyunlarının herkese hitap etmesini istiyorlar sırf bu yüzden mesela eski tarz rpg oyunları öldü Baldur's Gate gibi . Bu yüzden artık eski oyunların havasını beklemeyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron

quote:

Orijinalden alıntı: abstract-a

Oyunu gerçekten sizin oynadığınıza emin misiniz bana pek inandırıcı gelmedi kusura bakmayın ama :). 1. si loading ekranı görmeden direk townda koşturmaya başladı karakter ki tristram'ın dışında başlıyor beta. 2.si konuşma hiç kesilmiyor ama görüntüler hep farklı. Yani yorumlama kısmı beta oynayan başka insanların videoları üzerinden olmuş gibi geldi bana. inanmadım.

nolur inan la

ehehehe acheron koptum
    ehehehe acheron koptum
    neyse kendi açımdan baktığımda hoşuma gitmeyen 2-3 olay var
    1.si offline özelliği olmaması! yani illa internete bağlanma gereksinimi cidden olmamış. canım sıkıldığında istediğim yerde oynayabilmeliyim kardeşim,diablo I II lod,hepsi benim ttnete karşı "duygusal" gerginliğimi atmam için kesinti zamanlarında imdadıma koşan şeylerdi.
    2.si sistem gereksinimlerinin görsellik nedeniyle çok yüksek olması ve kasma durumu. yani şu saçma laptopum kaldırmayacak,illa evdeki pc'mden bağlanmam gerekecek.
    3.sü item sahtekarlığı olabilitesi. işin içine bireyler ve oyuncular da katıldığında satış aşamasında sorun çıkabilir. ki çıkacaktır da. her neyse
    ama sevdiğim özellikler de var,türlerin dişi-erkek olarak ayrılması,yoldaş öldüğünde ayağa kaldırabilmek,duvarların lehe yıkılması,bulmacasal gidişat(eğer videoda denildiği gibiyse skeleton king olayında,gerçi tristiam olayı daha bulmacasaldı ya neyse :D),forge olayında blacksmith'in de levelini arttırabilmek vb. diablo II lod'u hagorrath ve yanımıza aldıklarımıza item verebilme özelliği açısından sevmiştim,ama sadece online oynanabilen bir oyun bana çok da sevecen bir diabloymuş gibi gelemedi karagözlüm,shop kısmını kapatsak da dilediğimiz gibi offline oynasak çok daha ergonomik olur. item almak isteyen bağlanır vesaire. hem nasılsa beta sürümü,blizzard yapma etme gözünü seveyim böhüh zaten kaç senede yaptın şu oyunu diğer warcraftlara takılıp,bari multifonksiyonel yap,nasılsa multiplayer oynamak isteyen,item değişmek isteyen arkadaş arasından hamachiden yapıyordu yav.
    ama ehe,yine de seni görmek güzel be diablo.
  • Tarzda pek bozulma göremedim gayet başarılı duruyo heyecanla bekliyorum! sunum yapan arkadaşlarada çok teşekkürler
  • şu diabloda en çok hayal ettiğim şey yine yok :( karakterler level atlayınca görsel fiziğininde değişmesi çok iyi olur diye düşünüyorum zırh değilde bedenin gelişmesi
  • oyun güzel olmuş gibi duruyor şimdilik ama yine söylemeden pas geçmeyeceğim. Allah belanı versin Blizzard !
  • rezerv ediyorum burayı akşam bakıcam
  • bunela

internetsiz diablo oynayamıyomuyuz ne kadar saçma
  • Bu satın alma sistemi hep net istemesi oyuna çok kazandıracağı gibi çokta kaybettirecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkxy

telefon oyunumu
    kızmayın len :)

aslında android'te olsa hiçte fene olmaz
  • Yeni bir sistem toplama zamanı geldi.
    Uykusuz geceler bizi bekliyor alacağın olsun Blizzard
  • orjinal oyun zorunluluğu bu oyun için yerinde olmuş.. bunu hayatında sadece birkaç tane orjinal oyun almış biri olarak söylüyorum (o da oyunun çıkış tarihinden en az bir sene sonra). Blizzard hakediyor. bu oyunu alan belki 10 yıl boyunca oynayacağı bir oyun almış olacak. bir sürü expansion çıkacak. arşivlik koleksiyonluk bir oyun. bir efsane. yeni kuşak bu oyundan ne kadar anlar, ne kadar kıymetini bilir bilemem. ama bizdeki yeri farklıdır diablonun. cheat programları yokken, trainerler yokken kendi gayretlerimizle oynamak süperdi...müthiş bir senaryo ile bütünleşen bitmek tükenmek bilmeyen bir merak. acaba daha iyi bir kılıç bulurmuyum, set itemlarıma bir parça daha ekleyebilir miyim ? , horadric cube formülleri, runeworldler...
    bazı oyunlar vardır ki netten indirmeye bile deymez ama bazı oyunlar vardır ki göz kırpmadan 150 verilir...Diablo işte böyle bir oyundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi configsYs -- 28 Eylül 2011; 21:13:49 >
  • oyunu indirdik crack çıkmasını bekliyoz
  • 90dk oyun süresi için kısa olmus, companıan'ın daha fazla acıklama ve o kosup duran tavuk ne idi gibi bir sürü soru sorulabilir, yinede teşekkürler ;)
    2. inceleme için bekliyoruz ;)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.