Binbaşı
18 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Yaklaşık 4.5 sene önce bu işe başladığımda buralara gelicemi tahmin etmemiştim ama geldik :) 800 den fazla ders anlattık umarim sitemizi beğenirsiniz
https://www.kolayvideodersler.com/
tamamen ücretsiz dağıtılan ve türkce olan bir scripti scriptin demosuna asagıdan bakabilirsiniz indirme linkleri ve kurulum videoda anlatılmıstır..

demo linki : http://newsbull.gurkanuzunca.com/

merhaba arkadaslar temaları wordpressten daha iyi bir script var buda data life engine scripti gercekten cok guzel bir script

ayrıca script tamamen ajax sistemi ile donatılmıs kurulum ve indirme linkleri asagıdaki videoda anlatılmıstır iyi seyirler..

Bu konu altında javascript ile cekmis oldugum dersleri sırayla eklemeye calışacağım sayfa devamlı gunceldir yeni dersler eklenicektir anlamanız için en kolay sekilde anlattım iyi seyirler.

13. ders className kullanımı

12. ders donguler

11. ders fonksiyonlar

10. ders dom yapısı

9. ders diziler

8. ders setinterval zamanlama fonskiyonları

7. ders operatörler

6. ders veri tiplerinin kullanımı

5. ders koşullu ifadelerin kullanımı

4. ders olayların (events) kullanımı

3. ders getElementById kullanımı

2. ders değişken kullanımı

1. ders alert kullanımı

javascript nedir ?

beyler bildiğiniz gibi karanlık madde diye birsey var bilim dunyası hala bu maddeyi bulmaya calısıyor bazı teoriler ortaya atıldı cok farklı dusunceler var bende bunla ilgili bi video cektim sizinde yorumlarınızı bekliyorum birlikten guc doğar..

windows 10 en basit kurulum yontemini bu videoda bulabilirsiniz ayrıca indirme linkleride videoda anlatıldı..

not: trial versiondur bölede kullanılabilir ama tabi burda crack yasak oldugu için orjinal yapma anlatılmamıstır internette bunlar ilgili cok basit anlatımlar vardır burda söz etmedik..

windows 7 cdrom olmadan kurulum yontemi en basit anlatımdır daha kolayını bulamassınız en hızlı yontem ayrıca windows 7 indirme linkleride video anlatılmıstır...

slm arkadaslar eskiden trt1 hd kanalında bir bitane adam vardı belgeselmi diyim sovmu anlamadım super bi adam herseyi saatlerce deneyerek yapıyodu mesela bitane videosunda arabayı ucurumdan atıyolar arabaya baglı zincir var zincirin ucuda adama baglı adam yere dusune kadar zincirdeki kilidir cozmeye calısıyor baska videolarında kadına bıcak atıyordu kafasında elma felan var sapanla kızın elindeki su sisesini kuruyordu arkası donuk muhtesem bir adamdı kafası gel sorum su bu sowun ismi nedir arkadaslar bilen var lutfen yazssın youtubeda arıyorum bulamıyorum insan dogaya karsı gibi biseydi ama bu admın yaptıkları cok farklıydı super adammı öle biseydi...
bir ders videosudur bu videoda simdiki zamandan 10 dakika once aralıgında olan butun yorumları konuları bu sayede listeleyebiliriz..

beyler bu videoda altında php ile cektiğim butun dersleri vakit buldukca eklicem hala yeni videolar cekmeye web site derslerine devam ediyorum bu baslık altından derslerime ulasabilirsiniz ayrıca videoların altında derste kullanılan kodların indirme linkleri mevcutttur...

DERS 8

DERS 7

DERS 6

DERS 5

DERS 4

DERS 3

DERS 2

DERS 1

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.713
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 97.055 (Bu ay: 365)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 688 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.