Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına: Diablo 3 Betası (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
24.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunu oynamak zor olacak erdinç abinin dediği gibi zırt pırt düşeriz artık oyundan ayrıca biraz da ingilizce skiller falan kafam allak bullak oldu :D
  • Diablo 1 ile 1997'de tanıştım, 7 yaşında bir çocuk için ürkütücü olsa da unutulmaz dakikalarım oldu. Konsol'a çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum. İnceleme için teşekkür ederim, puzzle olayı hoşuma gitti, "dal-parçala" dışında bişeyler yapmak güzel olur. World of Warcraft'tan oldukça özellik almış D3, bu iyi haber.
  • Aylık ucretlı mı olacak yoksa tek odememi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultr4slan

Aylık ucretlı mı olacak yoksa tek odememi ?

Sadece CD-KEY'e para veriyorsun, başka para yok.
  • Dövmeyinde beni bu diablo nasıl bir oyun anlamadım fps degil strateji fegil hic oynamadim ama merak ediyorum biri açıklarmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia

Dövmeyinde beni bu diablo nasıl bir oyun anlamadım fps degil strateji fegil hic oynamadim ama merak ediyorum biri açıklarmı

Boşver, kafanı yorma boş boş oyunlarla. Knayt oynsa sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Dövmeyinde beni bu diablo nasıl bir oyun anlamadım fps degil strateji fegil hic oynamadim ama merak ediyorum biri açıklarmı

Arkadas soru sormus tersleme sebebiniz ne?
  • Acayip uykum var başlığı "sıçtı sıçıcak : diablo 3 betası" diye okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

Sende ona cevap vereceğine adamın sorusuna cevap versene

• quote:

quote:

Ben knight oynaniyorum bu muse'un bir sarkisi burada adam gibi soru sordum.
  • Beklete beklete usandırdılar.Bakalım yarattıkları bu kadar beklentiyi karşılayabilecekler mi,hep birlikte görürüz elbet
  • @Knight7Cydonia

Niye dövelim hocam. Al burdan bak, link aşağıda :) Titan quest oynadıysan o türün babasıdır Diablo ve en iyisidir tartışmasız. Hayatımda ilk kez bana bir oyun için bitirdiğimde sevinç çığlıkları attıran ( ilk Diablo) ve de oyunu satın almak için sabahın köründe yollara düşmeme sebep olandır (2ci oyun).

http://tr.wikipedia.org/wiki/Diablo
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

quote:

Sende ona cevap vereceğine adamın sorusuna cevap versene

Ne alakasi var ben sadece boyle cikismasina arkadasin tepki gosterdim.Bende oynamadim ona cevap verirdim ama olay burada gereksiz tepki.

• harika ya bayıldım mayısa kadar çıkar umarım
  • Oooo bomba olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

@Knight7Cydonia

Niye dövelim hocam. Al burdan bak, link aşağıda :) Titan quest oynadıysan o türün babasıdır Diablo ve en iyisidir tartışmasız. Hayatımda ilk kez bana bir oyun için bitirdiğimde sevinç çığlıkları attıran ( ilk Diablo) ve de oyunu satın almak için sabahın köründe yollara düşmeme sebep olandır (2ci oyun).

Tesekkurler acıklama icin. Yani bir nevi online oyunlar gibi skill gelistirip karakterimizle gorevleri tamamliyoruz yanlis anlamadiysam ?

• Video inceleme sistemi diğerlerine nispeten daha iyi olmuş. Oyunun açık betası ne zaman yayınlanacak bu arada? Birde videonun sonundaki müziği çok özlemiştim mazi kokuyor buram buram..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

@Knight7Cydonia

Tesekkurler acıklama icin. Yani bir nevi online oyunlar gibi skill gelistirip karakterimizle gorevleri tamamliyoruz yanlis anlamadiysam ?

Kesinlikle. Fakat kafanda monoton bir yapi olusmasin, sonucta bu turun babasi sayilir

• @Knight7Cydonia

Rica ederim. Aynen öyle. Ama MMORPG'lerden farkı inanılmaz bir single deneyimi vardır. En rahat böyle açıklarım yani kısa ve öz şekilde Ama multi isterim dersen aynı şekilde co-op ta oynayabilirsin o senaryoyu ya PVP şekilde de kapışabilirsin. PVP arenalar da gelecek bu oyunda. Şahsen işin multi kısmı beni ilgilendirmiyor çünkü ben Diablo'yu single olarak sevdim ve heralde tek kişilik senaryoyu yine 39232946 saat falan oynarım. RPG'de çok multi seven biri değilim çünkü.
  • Sürekli internet bağlantısı istemesi kötü olmuş. Bu oyun yazlıkta gece vakti oynanır. Diğer yandan grafikler ne kadar güzel olsa da sabit kamera artık olmuyor bence. Wow da alıştık kamerayı her yere çevirmeye. Keşke wow benzeri offline oyun şeklinde yapsalardı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.