Şimdi Ara

shuster haklı millet........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • güzel yazı olmuş.. tam anlatmak istediklerimi yazmış altınsay.. zamanında hem gs'yi hem bjk'yi şampiyon yapan lucescu'yu kovdurdu bu basın korkak futbol oynatıyor, karizması yok diye ama şimdi sevdalısı oldular.. lan savunma yapsan hücum yap derler, hücum yapsan savunma yap derler.. çekecen kılıcı, teker teker kılıçtan geçirecen bu spor yazarlarını...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

güzel yazı olmuş.. tam anlatmak istediklerimi yazmış altınsay.. zamanında hem gs'yi hem bjk'yi şampiyon yapan lucescu'yu kovdurdu bu basın korkak futbol oynatıyor, karizması yok diye ama şimdi sevdalısı oldular.. lan savunma yapsan hücum yap derler, hücum yapsan savunma yap derler.. çekecen kılıcı, teker teker kılıçtan geçirecen bu spor yazarlarını...

Korkak anadolu futbolu tarzı oynamaya alışanlar olduğu için schusterin futbolu ters geliyo millete . Kendileri yapamayınca da çamur at izi kalsın mantığı işte . Bu adam en az 2 sene kalsın ben 5-10 sene ileriye gideceğimizi tahmin ediyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

güzel yazı olmuş.. tam anlatmak istediklerimi yazmış altınsay.. zamanında hem gs'yi hem bjk'yi şampiyon yapan lucescu'yu kovdurdu bu basın korkak futbol oynatıyor, karizması yok diye ama şimdi sevdalısı oldular.. lan savunma yapsan hücum yap derler, hücum yapsan savunma yap derler.. çekecen kılıcı, teker teker kılıçtan geçirecen bu spor yazarlarını...

Korkak anadolu futbolu tarzı oynamaya alışanlar olduğu için schusterin futbolu ters geliyo millete . Kendileri yapamayınca da çamur at izi kalsın mantığı işte . Bu adam en az 2 sene kalsın ben 5-10 sene ileriye gideceğimizi tahmin ediyorum .

sence bu taraftar ve basınla kalabilirmi?

• quote:

Artık bir karar verin. Milyonlarca euro verdiğiniz, yoluna halılar döşediğiniz kariyerli hocalar sizin kafanızdaki topu mu oynatacak yoksa kendi kafalarındakini mi? Kendimi de katayım, biz mi değişeceğiz, onlar mı?

quote:

Onlar değişecekse neden veriyoruz bu kadar parayı adamlara? Schuster’in sorunu çok açık. Bu kadronun onun kafasındaki oyunu oynaması zor. Tribün için transfer edilen ve doğal olarak tribüne oynayan yıldızlarla, emekli ikramiyesi transferler yapmış veteranlarla ve bir oynayan bir oynamayan gençlerle, bırakın 2010’u, olağan bir takım düzeyine ulaşmak mucize gibi bir şey.

quote:

Ama siz piyasa değeri kalmamış Beşiktaş kadrosuna ‘harika, muhteşem’ derseniz, suçlayacak Schuster’den başka kimse bulamazsınız. Sonunda, iki yıldır doğru dürüst oynamamış Fatih Tekke, ‘kurtarıcı’nız olur. Sonra da “Madem Konya demode top oynuyor niye yenemedin” diye dâhiyane yorumlar yapılıyor…

quote:

Olumlu top oynamaya çalışan takımlar kapanan takımlara puan kaptırabilirler. Ama bu durum onların yukarıya ötekilerin aşağıya oynadıkları gerçeğini değiştirmez.

mükemmel olmuş

• millet Ali Ece İbrahim Altınsay Okay Karacan veya Güntekin Onay ları dinleyeceğine İsmail Air lere Orhan Yıldırımlara veya fotomaça fanatiğe uyup gaza geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

quote:

quote:

sence bu taraftar ve basınla kalabilirmi?

taraftarın hocaya sahip çıktığını bariz belli etmesi lazım, ne bileyim pankart olur tezahürat olur bi şekilde yönetime hocaya destek olduğumuzu anlatması lazım.. basın giderek daha çok saldıracaktır ama yönetim de eskisi gibi hareket etmediği, öncelikli olarak taraftarı dinlediği için schuster'i yedirmeyecektir.. medyanın amacı belli, çirkin saldırılarla kandırabildikleri kadar taraftarı kandırıp, gazlayıp hocayı göndertmeye çalışacaklar.. burada yönetim kadar taraftara da görev düşüyor, schuster'e mutlaka uzun vadede şans tanınmalı artık yoksa başa sararız, bu yıl şampiyonluk felan önemli değil sonuçta her yıl şampiyon olamıyoruz, önemli olan uzun vade için ilk olarak mantalitenin seviye atlamasıdır eğer ki çabuk hoca yollayan bu zihniyeti yenersek gelecek yıllarda klübün geçmişte olduğundan daha başarılı olması için hiçbir engel yoktur.. dediğim gibi meya giderek çirkinleşecek.. ahmet çakar mesela geçen ötüyordu ne demek 60'lar futbolu, schuster denilen herif cezalandırılsın futbolumuzun marka değeri düşüyor diye (görüyoruz marka değerini son yıllarda) sabır olmadan başarı gelmez, 100. yıldaki başarı kısa vade içindi ve takım sonraki yıllarda dökülüp dağıldı, şimdi uzun vadeyi istemeliyiz, günü değil yarını kurtarmak için taraftar olarak sabretmeli ve hocamıza destek olmalıyız..

• la ne kadar geri kafalı bu basın da yorumcular da

türk futbolunun marka değeri mi var

millet kafasını 2 x 5 kum havuzundan ne zaman çıkaracak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voleci Şeref

la ne kadar geri kafalı bu basın da yorumcular da

türk futbolunun marka değeri mi var

millet kafasını 2 x 5 kum havuzundan ne zaman çıkaracak acaba

kuma değil boyunları uzamış başka bi yere sokmuşlar kafalarını

marka değeriymiş, lobiymiş eşşeğin kulağıymış üfürüp duruyorlar.. yok arkadaş marka değeri felan kime ne anlatıyorsun, bi dönem saman alevi gibi yanıp sönen bi ülkeyiz.. gitti bitti o günler.. şimdi çok kötü durumda ülke futbolu olarak.. adamlar yapıcı eleştiri yapmayı bilmiyor, ülke futbolunu 10 numara sanıyor ve klüpler yerinde sayıyor hatta daha kötüleşiyor..

• quote:

quote:

Bizim futbolumuz Schuster'e ters geliyor olmasın ?

Artık kaç yıl öncesinin futbolunu oynuyor anadolu takımları bilemicem ama adamların full kapanıp kontrayla gol aramaktan başka çareleri yok gibi. İyi bi teknik hoca yoksa başlarında.

Sizin dediğiniz futbolu oynamaları için o kapasiteye ve yeneteğe sahip bi sürü Türk futbolcu olması lazım. Ki zaten bahsettiğiniz futbolu sizin takım bile beceremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xTraP

quote:

quote:

Bizim futbolumuz Schuster'e ters geliyor olmasın ?

Artık kaç yıl öncesinin futbolunu oynuyor anadolu takımları bilemicem ama adamların full kapanıp kontrayla gol aramaktan başka çareleri yok gibi. İyi bi teknik hoca yoksa başlarında.

Sizin dediğiniz futbolu oynamaları için o kapasiteye ve yeneteğe sahip bi sürü Türk futbolcu olması lazım. Ki zaten bahsettiğiniz futbolu sizin takım bile beceremiyor.

adam özeleştiri yapmış ama bazıları istediğini anlayıp istediğini anlamamakta özgür

• Türkiye'de karşı takımı oynatmamak üzere bir futbol oynatılıyor.Açık zevkli futbol yok.Buna kimsenin karşı çıkmasını beklemiyorum.
    Shuster'in 1960 futbolu konuşmasında herkes Alman teknik adama yükleniyor.Bursaspor 6 yiyince Shuster haklı deniyor.
    Ne kadar garip bir milletiz.Doğruları illa paramparça olduktan sonramı göreceğiz.
    Beşiktaşın lig futboluna ardındanda avrupa kupası futboluna bakın.Aradaki fark ortada.
    Umarım Shuster'i küstürmezler ve ona kulak verirlerde futbolumuz biraz ilerler
  • Bursa'nın bu hallere düşeceğini şampiyon olduklarında söylemiştim bunu anlamak için deha olmak gerekmez

1960 yılı futbolunu oynadığımızı sanan Shuster kılıf aramaya çalışıyor Del Bosque geldiğinde de 60'lı yılların futbolunu oynuyorduk heralde beşiktaş o durumlara düşmüştü ve 2 sene evvel şampiyon olmuş bir takım var ortada sonra 2008 avrupa üçüncüsü olmamızda 60'lı yılların ürünü galiba fenerbahçe'nin çeyrek final oynaması hatta yunanistanın avrupa şampiyonluğuda aynı şekilde oldu ?

İşlerin kötü gitmesine bahane aramakla biryerlere gelinmez son 2'yıldır ters giden durumlar var ama bu yanlış transfer politikaları ve yöneticilerin sorumsuzluğundan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earcome

Bursa'nın bu hallere düşeceğini şampiyon olduklarında söylemiştim bunu anlamak için deha olmak gerekmez

1960 yılı futbolunu oynadığımızı sanan Shuster kılıf aramaya çalışıyor Del Bosque geldiğinde de 60'lı yılların futbolunu oynuyorduk heralde beşiktaş o durumlara düşmüştü ve 2 sene evvel şampiyon olmuş bir takım var ortada sonra 2008 avrupa üçüncüsü olmamızda 60'lı yılların ürünü galiba fenerbahçe'nin çeyrek final oynaması hatta yunanistanın avrupa şampiyonluğuda aynı şekilde oldu ?

İşlerin kötü gitmesine bahane aramakla biryerlere gelinmez son 2'yıldır ters giden durumlar var ama bu yanlış transfer politikaları ve yöneticilerin sorumsuzluğundan kaynaklanıyor.

iyi de hep anlık patlamalara örnek vermişsin ne yunanistan bi daha avrupa şampiyonu olur ne de biz dünya üçüncüsü

hem dünya kupasına gidemedik hem avrupa şampiyonasına gidememe riskimiz var

futbolumuzda istikrarın i si yok..düzen yok sistem yok eğitim yok yok oğlu yok

• Yahu verin şu şuster' in !!! hakkını daaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Earcome

Bursa'nın bu hallere düşeceğini şampiyon olduklarında söylemiştim bunu anlamak için deha olmak gerekmez

Galatasaray'ın UEFA ve Süper Kupa zaferi ve Milli takımın dünya üçüncülüğünden sonra hangi başarımız var.Milli takımında hali ortada kulüplerinde.Bırakın Allah aşkına Avrupada GS'dan başka başarı elde eden takım yok ülkemizde.Bakın bunu çok sağlam bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum.Fener Inter'i yenmiş , Trabzon Liverpool ile kafa kafaya oynamış.Bunlar ölçü değil.İstikrar yok.Eğer istikrar olursa başarı gelmiş demektir.

• shuster in söyledikleri doğru ama bunları yanlış zamanda söylemişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.