Şimdi Ara

Bu nasıl bir goldür.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtubeda gezerken denk geldim Ayhanın pozisyon başından sonuna itibaren içinde olması golün mükemmelliği derken yaşadığımız hayal kırıklığını sanırım anlatmama gerek yok. Şu oynanan futbolu çok özledim renkdaşlar

• Spikerin Brezilya gibi dediği günler ne güzeldi.Ama ne yazıkki Adnan Polat Haldun Üstünel'i gönderdi ve takım şu hallere düştü.Belki de o maçta yenilmeseydik Uefa'yı yeniden alabilcektik...
  • Arda'nın pas müthiş. Baroş'un vuruşu ise çok klas. Her ne kadar saçmalayarak bu maçı kaybetmiş olsak da ben de bu futbolu çok özledim.
  • Bu günlerde oynadığımız futbolu beğenmeyenler vardı, birde şu halimize baksınlar...
  • Yinelemeyi sevmiyorum ama bu maçın sonunda akıttığım gözyaşlarının haddi hesabı yokdur
  • 2-0 olunca rahatladık turu atladık diye seviniyordum sonrası malum çok pis üzülmüştüm.
  • Bu maçtan sonra elime telefonu alıp mıçmaya gitmiştim.Mıçarken arkadaşıma ''abi nolduk lan'' diye mesaj çektim ve aynı anda ağlamaya başladım.
  • Ozaman parçalı çok daha iyiymiş
    hepsiburadada 40tl beyler
    alacam

Bu arada arda süper
    Bitiriciliğe diyecek laf yok
  • Bu maç benim içimde hep travma olarak kalmıştır.Maç bitince o şokla robot gibi direk yatıp uyumuştum
  • ulen moralimi bozdun ya, ne üzülmüştüm, elimizle maçı vermiştik abi avrupayı özledik ya, yemişim süper ligi bizi avrupa paklar
  • Bu da iyi tabi fakat..

Üstüne tanımam.
  • Ağlamıştım bu maçta.
  • Bu golden sonra tamam artık çeyrek finaldeyiz demiştim ama kötü bitti.
  • Sami Yen'de ki ilk maçımdı. Nası bi travma benim için siz düşünün. Eski açıkdaydım Hamburg tüm golleri önümde attı. Ulan yine hatırladım onu anı
  • Şu maçı görünce bi kötü oluyorum 2-0 öne geç 2-3 maçı ver...Bu maçtan sonra sınıfta yas vardı kimse kimseyle konuşmamıştı...herkes düşünüyordu nasıl oldu diye.......
  • Ardanın 66 olduğu zamanlar
  • Avrupada baskaydik... Skibbenin avrupasida baskaydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

Bu da iyi tabi fakat..

Üstüne tanımam.

ne 89'a ne 91'e

• ayrıca favorim arasıra açar izlerim o derece hasretim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

quote:

Orijinalden alıntı: Kapat Aç Düzelir

Bu da iyi tabi fakat..

Üstüne tanımam.

ne 89'a ne 91'e

Keweeeeeeeeoooooooooooool

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.