Şimdi Ara

AKARYAKIT FİYATLARIYLA İLGİLİ YORUMLAR BURAYA (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
39
Favori
402.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zorunlu Bilgilendirme.Sosyal medyada ve bazı basın organlarında bugün motorine 2,60 TL/LT zam geleceği bilgisi yayılmaktadır.Bugün için herhangi bir ürüne zam beklentisi yoktur. Yarın için ise bugün piyasalarda oluşacak değerler belirleyici olacaktır.

• Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatı 97 kuruş düşecek deyolla...

• Barracud@ kullanıcısına yanıt
    1 lira düşer, 5 lira artar fenden sonra dolar 20 i aşarsa benzin 35 tl en az , ha benzin alabilen benzin alamayanlara fazla, 1 milyona otomobil alan 250 ye kadar benzin alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gece mazot 30 tl oluyor.      

• valla şuan balkonda oturuyorum sokaktan vızır vızır araba geçiyor. millet halinden memnun ben öyle anlıyorum artık. Bir ben salağım bir şey kazanamıyorum o yüzden sorun ediyorum. Benden daha az maaş alan ve eşi çalışmayan tanıdığım 4 kişilik ailesi ile tatil planı yapıyor, biz 2 kişi çalışıyoruz çok tutuyor yol parası diyoruz :D

Zam vuryasına hazır olun ekonomi yine karışacak vaziyet alın 🙂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Avrupa ve ülkemizde ki Akaryakıt fiyatları kıyaslaması.

Ülkemizde alım gücü kalmadığı için çok yüksek satış fiyatları vede vergiler de çok fazla var.

• Brent petrol %6 düştü. Bu demek oluyor ki ilerleyen günlerde 2 şer TL zam gelecek.

• Carsamba gunu benzine indirim olacak diyorlardi, yok mu soyle guzel bir soylenti benzine 1.8₺ indirim tarzinda 😀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Brent 111 dolara indi. Kulaklarinin üstüne yatmaya devam ediyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzine 25 kuruş indirim geliyormuş.

Kaynak:https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonomi/benzine-indirim-bekleniyor-iste-guncel-fiyatlar-1949917

• Daci kullanıcısına yanıt
    Petrol 120$ olunca zammi 1-1.5-2₺ civarlarinda cak, indirime gelince 25
    Kurus

• Brent iyice düştü, reisten sağlam bir indirim yapmasını istiyoruz :)

• 26.06.2022 tarihi itibariyle İstanbul ( Avrupa) akaryakıt pompa fiyatları

95 Oktan : 27,26
    Motorin : 29,94
    LPG : 12,30

26.06.2022 itibariyle petrolün varil fiyatı

WTI : 107,6 $
    Brent : 113,1 $

• Döviz 1 lira düştü! Brent petrol varil fiyatı düştü! Ee nerede sağlam indirim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzin ışığı yandı indirim gelecek diye yolda kalmam an meselesi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 28 Haziran 2022; 0:31:6 >
  • Akaryakıt sektörü kaynaklarının aktardığına göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatı 2 lira 50 kuruş düşecek.

Benzin fiyatında ise değişim olmayacak.

En az 2 lira da benzine indirim gelmesi lazimdi.. Sanirim gun gun bolusturduler

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    İbre “E” ye yaklaştı bekliyorum almıyorum benzine indirim gelir diye ama hiç bir haber yok.

• 2 güne kadar bonus kampanyası bitiyor 750/50 puan veriyor. Şuan almam lazım artık benimde çeyreğe yaklaştı. 2 gün daha idare ederim eğer indirim gelirse 750 alırım 50'de bonus gelir iyi olur valla.  

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.