Şimdi Ara

Dikmeli direksiyon kılıfı-2,75

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
2.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu dikmek için 40 lira mı ne istemişlerdi zamanında
  • Bir kere almistim dikerken yirttim, cop oldu ancak yine alacagim bu sefer dikerim diye umuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın profilide sakat duruyo puanı düşük? alınabilir mi ki 8-10 lira kargo çıkarmasın
  • n11 üzerinde firmanın ilanı var. bilen alan var ise aydınlatsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 1 Eylül 2015; 21:43:15 >
  • Satıcı yorumları felaket.Son 6 ayda 278 olumsuz , 173 olumlu yorum almış.Bu profille nasıl satış yapabiliyor?
  • 3 sene önce modacardan aldım galba aynısı çok pahalı değil 10 liraydi o zamanda iğnesi ve iplik var.tek yapmanız gereken YouTube da videar var iyi izleyin.ben çok özledim ve yaptım.tam olarak acele etmeden 2 saati alıyor ve birazda parmaklar açıyor tabi.ama sonuç mukemmel oluyordu.o zamandan beri sorunsuz kullanıyorum ilk günkü gibi.kimsede benim diktigimi anlamıyor ve inanmıyor..tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergoben -- 1 Eylül 2015; 21:57:11 >
  • boyle bir urun icin kargo ucretinn en fazla 5-6tl olmali die dusunuorum anck gonderenin dikkat etmesi gerekenlere dikkat ederse 3tlye bile gonderebilir.bigorusmek lazim adamla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az 2-3 saatinizi ayıracaksanız elimizde yatkınlık varsa alın.

• Aliexpessden 6 tlye aldım.neyse kargoyla aynıya gelird

Aynı ürüne n11 de satan kişi çeşitli fiyatlar yazmış 15 tlye kadar çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve001 -- 1 Eylül 2015; 23:00:42 >
  • direksiyonu aşınan filan varsa alsın ben almıstım 2 sene önce hala sıfır gibi kullanıyorum. 15 tl ye almıstım ozmn kendim yarım saatte diktim ama ip kısa kaldı ceyrek kısmını başka iple dikmiştim. cok güzel kullanın bence
  • Görselliği geçelim kullanım açısından bir rahatlık veya rahatsızlık var mı?
  • ben alibabadan aldım iki hafta önce. bire bir aynısnı satıyorlar hatta görseller bile oradan. benim aldığım fiyat ise $ 2.58 link ise

http://www.aliexpress.com/item/Car-Truck-Leather-Steering-Wheel-Cover-With-Needles-and-Thread-Black/32290061850.html

yani daha ulaşmadı ama fiyat yi duruyor kargo ücreti de uygun ise aynı fiyata gelir neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: basiumus

ben alibabadan aldım iki hafta önce. bire bir aynısnı satıyorlar hatta görseller bile oradan. benim aldığım fiyat ise $ 2.58 link ise

http://www.aliexpress.com/item/Car-Truck-Leather-Steering-Wheel-Cover-With-Needles-and-Thread-Black/32290061850.html

yani daha ulaşmadı ama fiyat yi duruyor kargo ücreti de uygun ise aynı fiyata gelir neredeyse

güzel fiyat, yalnız görsellerde hoşuma giden bir detay var, iplik rengi kırmızı. Acaba sipariş verirken iplik rengiyle ilgili tercihte bulunabildinizmi?

• Merhaba.
    Portatif dikiş makinası ile diksek kötü mü görünür?
  • Mytohology M kullanıcısına yanıt
    O şekil de dikiş çok sırıtır illa elle dikmek gerekiyor. 1 saatte iş tamam. anlamanada gerek yok. bi kaç video izledinmi iş tamamdır.
  • basiumus B kullanıcısına yanıt
    Eğer iplik kırmızı ise çok güzel. Ürün gelince bi yorum yapmanız dileğiyle

• aliexpressden 5 liraya aldım. dikmesi zor değil fakat dikiş şeklini iyi incelemeniz lazım, çok basit ,bir iki dikiş sonrasında 15 dakikada bitirirsiniz , yeterki dikişi nasıl atacağınızı bir videodan görebilin.
  • 5 saatte diktim elimde yatkın olmasına rağmen çok zor gerçekten kolon yerleri güzel durmuyor ayrıca
  • @

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.