Şimdi Ara

Sevgilisini döve döve bayıltıp canlı yayın yaptı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
19.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kızlar bu barzoları çok seviyor ve sonunda benzer örnekleri çok olduğu halde devam ediyolar, emsal olmuyor kimse uslanmıyor. Yapacak bişey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sosyal medyada artistlik yapan yandaş köpekler genelde güçleri sokak hayvanlarına ve kadınlara yetiyor.Silahla resim koymak nedir?Çoğunda onu sıkacak büllük yok.Birisini dövsen sürü gibi adam toplarlar.Ünide gelmişti başımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanCOO -- 6 Haziran 2020; 15:54:26 >
  • tv lerde sürekli kirli sakallı çatık kaşlı maço erkek ve fondütene bulanıp onun peşinden koşan kadın pazarlaması yapılıyor erkekler bu şablonu örnek alıyor

tv dizilerinde erkek her sorunda belinden silah çekip 2 tehdit savurup yiğitlik yapıp sorunları hallediyor

hani bakkala ekmek almaya gitse silah doğrultup 2 ekmek 1 şişe süt ver ordan diyecek senaryo gereği

ve her zaman erkek lüks arabalarla kaçıp kovalamaca yiğitlik sevda aşk senaryosunda kızların aklına bu yerleştiriliyor

e kızlarda sürekli bilinçaltına bu tarz erkek şablonu ve bunların muhabbeti yerleştiği için eğer liseden sonra bir halt olamadıysa(yani kendine güvenen ayakta akalabilen anlamaında ) ve biraz güzelse makyajını yapıp kendi evinde görmediği baba sevgisini o erkek de arıyor

az biraz maçoluk ve kıskançlık gördüğünde tamam bu beni seviyor diyor halbuki sırf cinsel ihtiyacı için onunla beraber olduğunu bir süre sonra anlıyor ayrılmak istediğinde ise artık çok geç

oluyor adam bulmuş beleş şeftaliyi almış tadını bırakır mı ??? ya benimsin ya toprağın diyor

ana ilgilenmez , baba ilgilenmez , din , iman hiç bir eğitim edep adap verilmez

akıllı telefon ve özel tv lerin pembe kuşak tv dizileri ile bir kızın aklının yıkanmasına lüks ve şatafata yönelik aklının yıkanmasına izin verilirse

kızın arkadaş çevresi kontrol edilip önlem alınmazsa

aha işe böyle kirli sakallı, kürdan kollu vitaminsiz eziğin elinde hiç olur gider kızcağız yazık olmuş

bu arada video da arka da bir kadın sesi geliyor görüp de müdahale etmeyen o kim bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 8 Haziran 2020; 12:30:14 >

• Bazı kızlar ağzı pis aşırı maço, psiko tiplere düşüyor Hatta kızların çoğu bunlara düşüyor Sorsan hepsi romantik kibar nazik erkek isterler ama hikaye Çoğunun yanında barzo tipler var Yazık kızım size O adamları tercih ederek hem kendinize hem bizim gibi nazik adamlara yazık ediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Aga anlamiyorum kizlar su tipte ne buluyolar dayak yiyen oldurulen her kizin sevgili profili ayni lan bildigin keko olm profile bak lan
    Kadın güce tapar. Eğlendirilmeye,güldürülmeye, paraya, şöhrete tapar
    Buradaki asalaklar herşeyi tipte sanıyor. Türkiye de yaşadığınızı unutmayın
    Işını bilen her erkek her kadını elde eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle adama gönül verene üzülmem ha bazen anlaşılmıyor ama bu adam aleni belli

• Türkiye'nin özeti bu haber.

• Yaratığın tipi ne olduğunu söylüyor. Kız için şunu diyebilirim herkesin hayatını mahvetme hakkı vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Böyle kızlara zerre acımam nerde it kopuk ipsiz sapsız erkek var onlarla sevgili olup çevrelerinde dolanıyorlar. Su testisi su yolunda kırılır.
    Hümanist armutların hakaretlerine hazırlıklı ol.

• Valla ben bu profilde birini görünce maksimum merhaba-merhaba düzeyinde ilişki kurmaya çalışıyorum ama malesef bazı kadınlar gidip bu tiplerin peşinde koşup duruyor.Sonuda genellikle aynı bitiyor, yapacak bişey yok

• yazık olmuş fakat bu ortamın dinamiklerini garipsememek lazım. bu tarz sosyal çevrelerde büyümüş kadın dayak yer 1 hafta sonra sevgilisiyle story atar, yüzüne kezzap atan çocuğa olan şikayetini geri çeker "seviyorum" der vb

bu kızın mesela -eğer varsa- twitterında paylaştığı o özlü sözleri, rakı fotoğraflarını, "adam dediğin..." diye başlayan beylik lafları, yıldız tilbe şarkı sözlerini daha bakmadan hissedebiliyorum. yani aslında kız da o çocuğun kadın versiyonu, erkek doğsaydı aynı çevrede büyüyüp kendisinden dayak yediği veya öldürüldüğü çocuğa dönüşecekti. kız güzel diye "bu kız bu çocuğa nasıl bakar" demeyin yani, olay kültürel seviyeyle ilgili

• Videoda kadın hiç dövülmüş gibi durmuyor, diyecektim ki admamın profil fotoğraflarını görünce vazgeçtim
  • kızlarda da suç var, nerde keko tip varsa onları buluyorlar.
  • İyi adamlar yalnızlıktan ölüyor, İyi kadınlar ise kötü adamların balkonundan gökyüzüne bakarken…

istediğiniz gibi eleştirin beni ölüme acırım kişiye değil nerde bi olum olsa 3 temel baslık var

üniversite
    rezidans
    sevgilisinin evi

gram acırsam evladıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 6 Haziran 2020; 23:17:58 >
  • Cccc ülkücü hareket engellenememiş görüyoruz

• Zibidinin uzerindeki giydiği gömleğin igrencligine bakarmısın dugmeleri kopacak artik darlıktan rezilllll..

• Kötü seçim sonucu.
    Şimdi eğri oturup doğru konuşmak bazı şeyleri masaya yatırmak gerek. Sosyal medyada saçma sapan ironi yapmaya benzemiyor.
    Bakın genelleme yapmayı doğru bulmuyorum ama genç kızların çoğunda kolay yoldan yırtma var. Aman parası var gerisi önemli değil. Güçlü erkek. Evi var. Arabası var. Lafa gelince de aman sevsin, aşk meşk, romantik, Kültür falan diye zırvalarlar.
    İyi adamları böylelerine tercih ederler. Bırak kadını erkek bile böyle tiplerle arkadaşlık etmez. Son zamanlardaki genç kadın cinayetlerine bakın. Katillerin tipleri aşağı yukarı hep böyle.
    Malesef gerçek bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

Zibidinin uzerindeki giydiği gömleğin igrencligine bakarmısın dugmeleri kopacak artik darlıktan rezilllll..
    Bunun gibi tiplerin hepsi tornadan cikmis gibi ayni sekil tarzi var. Kirli sakal, bagri acik asiri dar gomlek, asiri dar tayt gibi kisa paca pantolon, babet corapli ayakkabi... Adamin butun vucut hatlari belli oluyor direk. Ben boyle giyinip babamin karsisina gecsem evlatliktan reddeder

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.