Yüzbaşı
27 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 168 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Corsair H150i kutudan commander core ve ML120 model 3 adet fan çıkıyor. Extra fan takıp push/pull yapmak istesem mesela LL model corsair fan Commander core ve icue üzerinde RGB kontrolü tam sağlanır mı. Yoksa illa ki aynı model fan mı almak zorundayım commander üzerine.
Maddi sorunlar yüzünden satmayı planlıyorum. Makül fiyat sizce ne olmalı?
Samsung 980pro gen4 ssd aldım. anakartta 2 adet M2 girişi mevcut. Bazı yorumlarda işlemciye yakın olan slotu kullanın yazmışlar ama oranın soğutucusu yok. Anakart kitapçığında aynı gibi duruyor. Hız olarak fark edermi? (işlemci 5800x)

Türkiye;

- En öfkeli 2. ülke
- Hayattan en az keyif alan 2. ülke
- En az gülümseyen 1. ülke

Kaynak; Gallup
https://twitter.com/gerceklerfark/status/1488256484760764432?t=yqeUVLLN3QkV-NeXKzIyww&s=19

3 ocakta aldığım kablonun anlık fiyatı. Ehonomi coh eyi...

Şaka bi yana mutsuz, umutsuz, öfkeli biri oldum. Artık psikolojim bozuldu.
Sokak röportajı sırasında, ağzına cep telefonu sokulan vatandaş kendisinden bahsedilen bir başka sokak röportajında böyle görüntülendi.

https://twitter.com/aykiricomtr/status/1476222552057925636?t=gxCo8frwpJAmV_bVBsWGWg&s=19
Tuf Gaming X570 anakartı bugün 3602 bios versionuna güncelledim. Daha sonra her zamanki gibi biostan ramlerin hızını DOCP (xmp) yi aktif edip 3600'e çektim. Ram 3600 Mhz corsair anakartın destek listesinde kodu mevcut. Şimdi bilgisayar kendi kendine arada bir restart atmaya başladı. Kesinlikle DOCP açıkken pc yi kullanamıyorum. Docp kapatınca herhangi bir sorun olmuyor. Hatta daha önceki bios versionunda ramlere ekstra oc yapıyordum yine bişey olmuyordu. Araştırdığımda reddit.com da benzer sorunu aynı kartta yaşayanların olduğunu okudum. Bazıları iade etmiş. Sorunun şu an çözümü yok çünkü bios downgrade edilemiyor. Artık ramleri 2133 mhz de kullanmak zorundayım. Şimdi garantiye versem direk ramleri autoda çalıştırıp bunda bir sorun yok diyecekler. Sonra uğraş dur. (Not:Vaktim olursa ryzen dram calculator ile manuel başka ayarlar da denicem)
Asus tuf X570 anakart, Realtek ses kartına optik kablo ile ses sistemi bağladım. Ancak ayarlarda 5.1 yapılandırma yok en yeni sürücüleri denedim olmadı. Yapılandırma kısmı pasif görünüyor.
https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/istanbulda-trafik-magandasi-teror-estirdi-6083664/

Ülkede ceza kanunlarının, trafik mafandalarına karşı caydırıcı ve ıslah edici olması lazım. Bu nedir arkadaş barışalım deyip tokatı bastı adama.
Hakkında
Meslek: Polis
İlgi Alanları: PSN,Steam
Forum İmzası:
Justice For All
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
turktelekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Steam
Boldrex
TV
Sony XH90
Ses Sistemi
Sony
PSN ID
Excopat
Kulaklık - Amfi
Steel Series
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Rtx2070
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.802
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 12.695 (Bu ay: 1.112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.877 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.