Şimdi Ara

Sevgilisini döve döve bayıltıp canlı yayın yaptı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
19.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik bir ülkücü profili, hiç şaşırtmadı
  • Beyler kızların beyni gram çalışmıyor, nerde serseri soytarı it kopuk varsa onlara aşık oluyorlar
    Bizim gibi efendi ciddi düşünen adamlara bakmazlar boşverin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibret aldıkları da yok hiç. böyle haberler zerre umurlarında değil. bende sağda solda ağlayıp zırlayan kadın gördüğüm zaman pek acımıyorum artık. adamın yürüyüşünden belli sakat olduğu ne diye gider koluna koynuna girersin.

neyse mekanı cennet olsun.
  • Yazık demek bile içimden gelmiyor çünkü böyle insanlarla görüşürsen olacağı budur. Adamın konuşmasında hareketlerinde her an bişeyler yapacak tavrı var. Ama kadınlar sorunlu erkeklerden hoşlanıyor, kendi halinde olan kimseye karışmayan işinde gücünde olan erkekler kadınlara göre sıkıcı. O yüzden böyle vasıfsız cahillerle görüşüyorlar sonrası kötü bitiyor.

• Kızlara laf edip durmuş asosyal eline kız eli değmemiş ergen dh tayfası.

Burada öldürülen bu can için atıp tutan gerizekalı ordusu da aynı bu kafada olan, şiddet yanlısı tipten aşağı kalır bir yanı yoktur. Zaten sapsınız da, inşallah ileride de bu pis düşünceniz ile kız mız bulamazsanız.

Evet kızlar serseri tipleri seviyor. Kimileri koştur koştur gidiyor, kimilerini ise arkadaş çevresi tanıştırıyor. Emin olun çoğu da mutlu değil. Tanıdıklarım oldu böyle serseri tiplerle olan. Arkadaş kurbanı çoğu. Seni biriyle tanıştıracam deyip tanıştırıyor, oğlan da sizler gibi sap işte. Eline kız eli değmemiş, sonra ne oldum delisi olup kendini bir bok sanıyor ve kızı sahiplenmeye başlıyor. Başlarda kız sahiplenilmeyi seviyor ama sonra boku çıkıyor işte.

Kaç kere ayrılmak istedi ayrılamadı. Arkadşalarıyla olan ilişkisine karıştı, akrabalarıyla olan ilişkisine karıştı. Şiddet gösterdi. Bırakırsan şöyle yaparım böyle yaparım....

Hadi ayrıl ayrılabilirsen, seni ölümle tehtid eden birini. Neyse sonra bir şekilde kurtuldu oğlandan, oğlan kendisi bıraktı. Şimdi adam gibi işinde gücünde birini buldu hayatını sürdürüyor.

Öyle dışardan gördüğünüz gibi değil işte her şey.

Zaten bu adamın tipi ve konuşmasını görünce videoda klasik bir olay dedim. Fotolar ise şüpheye yer bırakmadı. Umarım parti marti devreye girip adam kayırmazlar, adalet gereğini yapar ve sonuç neymiş. İntihar mı yoksa darp mı öğrenilir. şahsen intihar olabileceğine inanmıyorum ya neyse.

• üzücü bir durum (

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliss -- 7 Haziran 2020; 5:27:3 >
  • daha geçen gün Muğla'da benzer bir olay yaşanmıştı:https://www.haberler.com/amp/mugla-da-universite-ogrencisi-kiz-evindeki-kavgada-13255009-haberi/

O olayda da elemanın tipi 50 km uzaktan "ben kavgacıyım, problem yaratırım, öldürme eğilimim var" diye bas bas bağırıyordu.https://cdn.eksisozluk.com/2020/5/27/t/tejxre1w.jpg

Kızlar ne buluyor böyle tiplerden derken meğer ölüm buluyorlarmış. Çok yazık.

• Kadına şiddetten ve ruhsatsız silah bulundurmaktan çok güzel bir ceza yer inşallah.

• 1- Normal erkeklere feminen damgası koy keko ve tehlikeli biriyle takıl/evlen uyuşturucu,alkol herşey var

2-Bol dayak ye veya cinayete kurban git

3- Twitter'daki elit feministlerin gündemi ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 7 Haziran 2020; 9:47:43 >
  • Zerre üzülmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.R.A.C.L.E

Kızlara laf edip durmuş asosyal eline kız eli değmemiş ergen dh tayfası.

Burada öldürülen bu can için atıp tutan gerizekalı ordusu da aynı bu kafada olan, şiddet yanlısı tipten aşağı kalır bir yanı yoktur. Zaten sapsınız da, inşallah ileride de bu pis düşünceniz ile kız mız bulamazsanız.

Evet kızlar serseri tipleri seviyor. Kimileri koştur koştur gidiyor, kimilerini ise arkadaş çevresi tanıştırıyor. Emin olun çoğu da mutlu değil. Tanıdıklarım oldu böyle serseri tiplerle olan. Arkadaş kurbanı çoğu. Seni biriyle tanıştıracam deyip tanıştırıyor, oğlan da sizler gibi sap işte. Eline kız eli değmemiş, sonra ne oldum delisi olup kendini bir bok sanıyor ve kızı sahiplenmeye başlıyor. Başlarda kız sahiplenilmeyi seviyor ama sonra boku çıkıyor işte.

Kaç kere ayrılmak istedi ayrılamadı. Arkadşalarıyla olan ilişkisine karıştı, akrabalarıyla olan ilişkisine karıştı. Şiddet gösterdi. Bırakırsan şöyle yaparım böyle yaparım....

Hadi ayrıl ayrılabilirsen, seni ölümle tehtid eden birini. Neyse sonra bir şekilde kurtuldu oğlandan, oğlan kendisi bıraktı. Şimdi adam gibi işinde gücünde birini buldu hayatını sürdürüyor.

Öyle dışardan gördüğünüz gibi değil işte her şey.

Zaten bu adamın tipi ve konuşmasını görünce videoda klasik bir olay dedim. Fotolar ise şüpheye yer bırakmadı. Umarım parti marti devreye girip adam kayırmazlar, adalet gereğini yapar ve sonuç neymiş. İntihar mı yoksa darp mı öğrenilir. şahsen intihar olabileceğine inanmıyorum ya neyse.
    Bir erkege hayir diyebilmek icin fiziksel olarak guclu olmak gerekmez. Guclu karakter lazimdir, bu yaratiklar kan gormus vampir gibi en ufak zayiflikta 5 kati israr ve tehdit eder.

Cok duzgun bir mahallede buyumedim, cok agirbasli-bakislariyla adam doven kiz arkadaslarim oldu hicbirinin de 2 abisi ve belali babalari yoktu. Zamanin reisleri baskanlari bile yan bakamazdilar.

Ayni elemani bir memur cocugu elbisesine koy kesinlikle donup bakmazlar. Bu vahsi dunyada zayiflar hep kaybeder guclu olan ayakta kalir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Yazık demek bile içimden gelmiyor çünkü böyle insanlarla görüşürsen olacağı budur. Adamın konuşmasında hareketlerinde her an bişeyler yapacak tavrı var. Ama kadınlar sorunlu erkeklerden hoşlanıyor, kendi halinde olan kimseye karışmayan işinde gücünde olan erkekler kadınlara göre sıkıcı. O yüzden böyle vasıfsız cahillerle görüşüyorlar sonrası kötü bitiyor.
    ama gercekten oyle.. melek gibi kizlar suriyeli kilikti tiplerle geziyorlar
  • Umarım hakettiği cezayı yer ama korunacak diye de korkuyorum resimlerindeki malum kişiler tarafından.
    ORman çocuğu bir de videoya almış, ne hadsiz insanlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 7 Haziran 2020; 12:3:28 >
  • Hiç umurumda değil, şu tiple sevgili olan kıza üzülemem.

O değil eleman yakışıklı da değil, maymun tipli bir şey. Tam olarak nesine kapıldı acaba parasına mı?
  • bu tipler yok olmadığı sürece hiç bir zaman gelişemeyeceğiz alayı barzo dızo
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Hiç umurumda değil, şu tiple sevgili olan kıza üzülemem.

O değil eleman yakışıklı da değil, maymun tipli bir şey. Tam olarak nesine kapıldı acaba parasına mı?
    Maço, mafyavari tavırlarına kapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 7 Haziran 2020; 13:52:39 >
  • şu tip veya benzeri tiplerle buluşan takılan gezen arkadaşlık edenin aklına edeyim.

malesef ülke bunu tasvip ediyor nerde kro hanzo varsa yanında bebek gibi hatunlar.

evet olmaması gereken bir olay , keşke yaşanmasaydı ama böyle bir maganda ile sevgili olanda bilemedim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 7 Haziran 2020; 14:0:38 >
  • Lüks yaşam sevdası ölümü olmuş kızın. Kızın ailesinin durumu kötü anlaşılan bu piskopattada babadan para var ona kapılmış. Yapacak bişey yok çevremde var böyle kızlar çıkar uğruna ne tipine nede huyuna bakarlar varsa yoksa para araba lüks yaşam.

• Allah rahmet eylesin. Insanlik için bir Tufan şart.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.