Şimdi Ara

Sevgilisi Olduğu halde malum bağımlılıktan kurtulamayan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorum ciddi arkadaşlar. sevgilisi & düzgün bi ilişkisi olduğu halde, yine de bu malum işi yapan var mı? yoksa sevgiliniz olunca bıraktınız mı?

• kız bulduk diye sağ elimizi satacak diiliz yeni manita mi yaptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

kız bulduk diye sağ elimizi satacak diiliz yeni manita mi yaptın

ney
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

quote:

ney

yeni manita mı yaptın diyorm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

quote:

ney

yeni manita mı yaptın diyorm

ben sadece bi anket yapmaya çalışıyorum
    son günlerde forumdaki performansını beğeniyorm
  • Sen bizi film izlerken gördün don jon mu zannettin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgilim olduğu zamanlar yapmıyordum. Daha doğrusu ''en iyisi bi 31 patlatayım.'' demiyordum. Zaten sevgilin varken yapasın da gelmiyor nedense.
    Buna rağmen yapasın geliyorsa o zaman birden fazla sevgili yap
  • birakmadim ama bagimlilik degil tabi

• Eğer cok odaklanmaniz gereken bir is yoksa bırakmak gayet kolay bence. Oyalanacak yeni aktiviteler bulmak gerekli sadece. Ara tatilde bırakım dedim 1 ay yapmadim. Kitap okudum flüt caldim falan cok eglendim ama :D. Sonra üniversite acildi. Yine vize haftasi . Yapmayinca beynimi mesgul ediyor derslere tam odaklanamiyorum malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

Sen bizi film izlerken gördün don jon mu zannettin?

Sanki herkes sevgilisiyle düzenli cinsel ilişki yaşıyor
  • Ohoo senelerdir düzenli ilişkim oldu ama 31in zevki ayrıdır agam merak etme.
  • aga manitam varken daha cok yapiyordum :d cunku beni bilerek durtuyordu :d ayrilali 1 ay olmustur kendi kendine azaldi. tabi yeni aktiviteler yapmak, daha fazla calisma ve zaman bulamama nedenleride eklendi. bunlarda desteklemis olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Eğer cok odaklanmaniz gereken bir is yoksa bırakmak gayet kolay bence. Oyalanacak yeni aktiviteler bulmak gerekli sadece. Ara tatilde bırakım dedim 1 ay yapmadim. Kitap okudum flüt caldim falan cok eglendim ama :D. Sonra üniversite acildi. Yine vize haftasi . Yapmayinca beynimi mesgul ediyor derslere tam odaklanamiyorum malesef.

Osbir patlatmayıp flüt takılıyorsanız sıkıntı büyük hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Eğer cok odaklanmaniz gereken bir is yoksa bırakmak gayet kolay bence. Oyalanacak yeni aktiviteler bulmak gerekli sadece. Ara tatilde bırakım dedim 1 ay yapmadim. Kitap okudum flüt caldim falan cok eglendim ama :D. Sonra üniversite acildi. Yine vize haftasi . Yapmayinca beynimi mesgul ediyor derslere tam odaklanamiyorum malesef.

Başarılı yorum hocam artini verdim. O flutu agzima almanin zevki bir baska oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeker-sigara-alkol-kumar vs yok bir tek bu bağımlılık var.Ben de kurtulmak istiyorum.Haftada 1 idealdir.Veya 2 haftada 1.
  • sevgilisi olan günde 3 öğün sex yapıyor mu sanıyon genç ? burası hollandamı canım? coğunuzun bacısı var müslüman bir toplumdayız saçmalayıp durmayın..evli desen neysede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Mart 2018; 23:31:14 >
  • Her sevgilisi olan seller sular gibi birbirini yiyor mu sanıyorsun. Aksine evlenene kadar dahada arttırıyor insan osbiri. çünkü karşı cins hep yanında. uyarıyo beden kendini engel olamıyorsun. ya kızdan çıkartıcaksın ya çavuştan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Başarılı yorum hocam artini verdim. O flutu agzima almanin zevki bir baska oluyor

Sağol canım ben de senin butonuna bastım

• Sevgilim var ancak evli olmadan osbiri bırakmak imkansız. Haftada ya da 4-5 günde bir yakınlaşabiliyoruz en iyi. E 4-5 gün osbir çekmezsem kızın yanında 3 dakkada boşalırım o yüzden önceki gün patlatıyorum bi tane.

• Olm evli adamlar bile 31 çekiyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.