Şimdi Ara

Sevgilim Oldu Çok Mutluyum :)))) [ AYRILDIK - 04.12.2019 ] [HAYATA DEVAM] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
25
Favori
96.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu devirde dürüst insan bulmak zor biraz zaman geçsin birbirinize iyice alışın tamam bu dogru kişi dediğiniz anda evliliği gündeminize getirebilirsiniz mutlu olmanız dileği ile.
  • Nazar değmesin.
  • Trol gibi ama yine de darısı bekarlara.
  • kardeşim güle 20 tl verdim falan bunlar nasıl detaylar, böyle şeyler ulu orta forum gibi bi yerde anlatılır mı.. ben şok gerçekten
  • Tavsiyem bu konuyu sakın kiz arkadaşina gösterme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38 senedir Elizabeth hickiz arkadaşım olmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayatının hatasını yapıyorsun . Aynı iş yerinden , aynı sınıftan yada genel olarak her gün aynı ortamda gördüğün birisi ile asla ve asla sevgili olma herhangi bir duygu besleme . Çünkü bir gün bitirdiğiniz zaman asla eskisi gibi muhabbet edemeyeceksin , aynı ortama girince aranızda soğuk rüzgarlar esecek ve gün geldiğinde onu başkasıyla görünce içinde bir şeyler acıyacak . Yapma güzel kardeşim yol yakınken bitir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Tavsiyem bu konuyu sakın kiz arkadaşina gösterme
    Aynen

Toy delikanlı ,daha şimdi den,2 öğlen yemeği parasını bir çiçeğe verdim,dede den miras ile evliliğe kadar varan ekonomik gelir gider çetelesi tutmaya başlamış.

Eğer doğruysa ki troll bir hikaye gibi geldi bana ,bütün bunlar da samimiyse,daha dur bunlar daha iyi günleri.

Mavi hapı yutmuş bile.

Sevgilisi bu konuyu görse ,direkt ofsayta düştüğünün resmidir.

Milleti alay etmekle suçlayan,temenni de bulunanlar da,hayatı toz pembe gören ,iki gönül bir olunca samanlık seyran sanan tipler.

İstisnalar hariç,

Hatun kişi,yok iki öğlen yemeği parasını benim için bir çiçeğe vermiş,arzular şelale demez.Bir der iki der,sevginin karın doyurmadığını iki tarafında anlaması uzun sürmez.

Ama öğrenecek arkadaş,şuan sevgili yapmanın tadını çıkarsın,şimdi den çetele tutan bu kafayla yarın öbür gün de,ilk sevgilim den ayrıldım,aşk acısı çekiyorum veya manita yapmak nekadar külfetliymiş diye konuda açması kuvvetle muhtemel.

Nekadar sevinirse sevinsin,Nekadar ilkleri yaşarsan yaşa,mutlu olursan ol,boyuna kilosuna ,çiçeğe verdiği paraya kadar, yazmak ,kendini açık etmek nasıl bir görmemişlik,görgüsüzlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 23 Ocak 2019; 10:3:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Hayatının hatasını yapıyorsun . Aynı iş yerinden , aynı sınıftan yada genel olarak her gün aynı ortamda gördüğün birisi ile asla ve asla sevgili olma herhangi bir duygu besleme . Çünkü bir gün bitirdiğiniz zaman asla eskisi gibi muhabbet edemeyeceksin , aynı ortama girince aranızda soğuk rüzgarlar esecek ve gün geldiğinde onu başkasıyla görünce içinde bir şeyler acıyacak . Yapma güzel kardeşim yol yakınken bitir
    Daha kötüsü var.Birçok iş yeri yönetimi aynı iş yerinde bu tür ilişkiye sıcak bakmaz.Hatta dikkat çekerse ileride ikisin den biri işin den bile olur.

Bir çiçeğe verdiği ,2 öğlen yemeği parasını düşünürken aylık gelirin den de olmak var.

• Kız bir de bakireyim dedi mi?
  • biz bulamadık sen bari mutlu ol kardes
  • MaSSive kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle . Koca koca insanlar liseli aşıklar gibi gizliden gizliye yaşayacaklar mecbur
  • Asıl olaya gelebildin mi et ete değdimi aga

• Çok tecrübeli sayılmam bu konularda ama, kıza da bu heyecanını belli ediyor ve içinde kelebekler uçuştuğunu ifade ediyorsan ilişkinin fazla sürmeyeceği kanaatindeyim.
  • Ne tatlı bir hikaye. Umarım hep mutlu olursunuz, ama hayat bu olur da anlaşamazsanız da dünyanın sonu değil başka güzel maceraların hep olacaktır dostum. :) Mutluluk güzeldir devam edin hep böyle mutlu kalmaya.
  • güzel duygular, güzel heyecanlar. eski günler geldi aklıma. ben de bu duyguları yıllar önce yaşamıştım. hala aklıma geldikçe gülümserim. sonu da kötü bitecek diye bir şey yok. benim bahsettiğim kişiden 1 erkek 1 kız çocuğum var şimdi. hala çok mutluyuz hamdolsun
  • Çok tatlı :D

Umarım mutluluğunuz daim olsun

• Pek sanmıyorum ama umarım her şey yolunda gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

=) Biraz liseli hikayesi gibi başlamış ama 3-4 hafta sonra intihar konusu açma
    Hahahaha

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.