Şimdi Ara

Sevgilim Oldu Çok Mutluyum :)))) [ AYRILDIK - 04.12.2019 ] [HAYATA DEVAM] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
25
Favori
96.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
265 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • troll olduğuna kalıbımı basarım dhli bunları yememeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haha komedi ya,bu devirde modası geçti olm bu işlerin kazığı yer oturursun yakında. bu işlerde para konuşur para,paran çoksa zaten onlar seni bulur...... her işin başı paradır...
  • 3 ay sonra açarsın böyle bir şey. Allah yardımcın olsun

https://forum.donanimhaber.com/dogru-mu-yaptim-ask-evlenme-konusu--136808756
  • sostalistim ama asosyal değilim ne alaka... kapitalistim ama kapıcı değilim.
  • Aşk Para hesabına kadardır ne yazıkkı?

Kadında Erkekte enınde sonunda ıs cıddıye bınınce daha ıyı maaşa sahıp daha zengın aıleden eş kovalamaya başlar ama bulamazsa,bulamıycagını anlarsa eldekını kullanır evlenır

Bu acımasız gerçeklerdir...

Herkez daha iyisinin peşindedir.

Aşkı aramayın Huzuru arayın(Dini kastetmiyorum , deist bir adam) :))
  • "Sosyalist" kelimesine yeni bir anlam kazandıran adam gibi adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • detaylı kız incelemesi ve kutu açılımı videosu bekliyoruz kendisinden.
  • quote:

quote:

''güle 20 tl verdim. öğlen ve aksam fiyatları farklıymış. aksam 30'a çıkıyormuş gerçi kişiden kişiye değişir dedi birkac arkadaş''

bu adamlar çok farklı bir kafa yaşıyorlar, aşk hikayesini anlatırken bile fiyat bilgilendirmesini yapıyorlar.

İyi güldüm :)))
  • Yaştan eminiz umarım. Ayrılınca üzülme.

Konuyu da anlamadım. Çok komiksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: stanco

https://eksisozluk.com/ilk-kez-sevgilisi-olan-donanimhaber-uyesi--5916586

ekşiye düşmüş konu
    show anahabere çıkmazsa adam değilim

• İnsanlar her şey ile dalga geçmeyi vazife zannediyor artık. Ne var yani adam çocuksu duygularla yazmış. Senin bu şekilde hissetmemen onun suçu mu ?

Ben çok samimi buldum yazdıklarını kardeşim. Umarım hayat senin yüzüne de güler. Mutlu bir beraberliğin ve seni seven insanlarla geçireceğin bir ömrün olur. Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

show anahabere çıkmazsa adam değilim

Alıntıları Göster
    konu sahibi iyimserlikte çığır açmış. bu zamanda böyle iyi niyetli bir bakış haberlere konu olsa değer :)
    çoğu ilişkide olduğu gibi bir gün çıkar çatışmasına dönmez de bu güzel tablo mutlu bir evlilikle son bulur dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 23 Ocak 2019; 13:46:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

İnsanlar her şey ile dalga geçmeyi vazife zannediyor artık. Ne var yani adam çocuksu duygularla yazmış. Senin bu şekilde hissetmemen onun suçu mu ?

Ben çok samimi buldum yazdıklarını kardeşim. Umarım hayat senin yüzüne de güler. Mutlu bir beraberliğin ve seni seven insanlarla geçireceğin bir ömrün olur. Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Alim -- 23 Ocak 2019; 13:49:43 >
  • Yazılanı okudum, daha sonra edit'leri okurken aha "KANADA YA TAŞINAN BIR TÜRKÜN GÜNLÜĞÜ" hikayesine dönecek dedim. :D

Neyse ki öyle birşey olmamış ve umarım ki o hikaye ye benzemez. :))

Allah mesut etsin kardeşim
  • 4 yaşındaki bir çocuğun doğum gününde oyuncak uzaktan kumandalı araba alması kadar sevinmiş ya.
  • 1 ay önce sevgili olsaydınız haftanın 3 günü kahvenizi ısmarlardım. şimdi istanbul'a geri döndüm.
  • Ben de sosyalistim. Yaşasın sosyalizm...
  • Ekşide gördüm yalan değil bıkmadınız mı saçma sapan flört ilişkilerini buraya yazmaya zaten ayrılacaksın büyük ihtimal.Ulan ülke gençliği nereye gidiyor yahu.

"2 günlük öğle yemeği parami bir adet güle verdim."Bu ne lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Ocak 2019; 14:21:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.