Şimdi Ara

Sevgili Lane'de Oynayan Arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzer bir konu açmıştım önceden, tekrar benzer birşey açma gereği duydum.

4.5 patch i ile birlikte jungle oyuncuları için "Feral Flare" denen bir item geldi biliyorsunuzdur. Sizden birkaç ricam olacak. Tabii takımınızdaki jungle oyuncunuz kötü ise, söylediklerimi yoksayabilirsiniz ._.

1- Oyun bilginizi yükseltin.

Sizin takımınızda Shyvana, karşı takımda Lee Sin var ise jungle da, "WTF Lee 2. kez geldi shyvana hala farmlıyor" diye bıdı bıdı yapmak yerine, oyunu öğrenmeyi deneyin. Scaling nedir öğrenin. Lee nin 3 lvl daki etkisi ile Shyvana nın 3 lvldaki etkisini öğrenin. Elbette early gamede Lee nin etkisi Shyvanaya göre daha fazla olacak.

2- Feral Flare kullanan bir junglerınız var ise, devamlı gank diye başının etini yemeyin.

Eğer jungle oyuncunuzda atıyorum Nocturne gibi bir karakter varsa, "bize gank lazım" diye ağlamak yerine safe oynayıp, adamın itemı bitirmesine izin verin. 6 olmasına izin verin emin olun *oyuncu mal değilse* drake fightındaki etkisi karşı jungle a göre çok daha fazla olacaktır.

3- Feral Flare kullanan bir jungle seçildiyse, laning i güçlü karakterler almaya çalışın.

Feral Flare kullanan jungler gank atmaktan çok jungle ı farmlayıp bir an önce 25 stacki tamamlamak isteyecektir. Eğer laningi güçlü bi karakter seçerseniz (Renekton top pls) adam gank-farm ikileminde kalmadan rahat rahat farmlayabilecektir.

Şimdi geleyim jungler oynayan arkadaşlara.

1- Feral flare kasacağım diye jungledan çıkmamazlık yapmayın

Evet biliyorum itemı almanız gerekiyor ama early gamei güçlü olupta bu itemı kullanan karakterler de var. (Xin Zhao pls.) Aradaki dengeyi kurmayı öğrenin.

2- Timerları alın

Çok zor bir şey değil. Bufflar 5 Dragon 6 Baron 7 dakika. Yazıverin chat e.

3- "Feral Flare OP"

Belki öyle, belki de değil ama gidipte her jungle a bu itemı kasmayın. Pantheon a, Lee sin e, Wukong a kasmayın. PLS.

Bir de genel olarak bi tavsiye, Master Yi yi banlayın. Fk dat champ >.>

• Bu konu değerlenir. Adam emek vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arctic Cat

Benzer bir konu açmıştım önceden, tekrar benzer birşey açma gereği duydum.

4.5 patch i ile birlikte jungle oyuncuları için "Feral Flare" denen bir item geldi biliyorsunuzdur. Sizden birkaç ricam olacak. Tabii takımınızdaki jungle oyuncunuz kötü ise, söylediklerimi yoksayabilirsiniz ._.

1- Oyun bilginizi yükseltin.

Sizin takımınızda Shyvana, karşı takımda Lee Sin var ise jungle da, "WTF Lee 2. kez geldi shyvana hala farmlıyor" diye bıdı bıdı yapmak yerine, oyunu öğrenmeyi deneyin. Scaling nedir öğrenin. Lee nin 3 lvl daki etkisi ile Shyvana nın 3 lvldaki etkisini öğrenin. Elbette early gamede Lee nin etkisi Shyvanaya göre daha fazla olacak.

2- Feral Flare kullanan bir junglerınız var ise, devamlı gank diye başının etini yemeyin.

Eğer jungle oyuncunuzda atıyorum Nocturne gibi bir karakter varsa, "bize gank lazım" diye ağlamak yerine safe oynayıp, adamın itemı bitirmesine izin verin. 6 olmasına izin verin emin olun *oyuncu mal değilse* drake fightındaki etkisi karşı jungle a göre çok daha fazla olacaktır.

3- Feral Flare kullanan bir jungle seçildiyse, laning i güçlü karakterler almaya çalışın.

Feral Flare kullanan jungler gank atmaktan çok jungle ı farmlayıp bir an önce 25 stacki tamamlamak isteyecektir. Eğer laningi güçlü bi karakter seçerseniz (Renekton top pls) adam gank-farm ikileminde kalmadan rahat rahat farmlayabilecektir.

Şimdi geleyim jungler oynayan arkadaşlara.

1- Feral flare kasacağım diye jungledan çıkmamazlık yapmayın

Evet biliyorum itemı almanız gerekiyor ama early gamei güçlü olupta bu itemı kullanan karakterler de var. (Xin Zhao pls.) Aradaki dengeyi kurmayı öğrenin.

2- Timerları alın

Çok zor bir şey değil. Bufflar 5 Dragon 6 Baron 7 dakika. Yazıverin chat e.

3- "Feral Flare OP"

Belki öyle, belki de değil ama gidipte her jungle a bu itemı kasmayın. Pantheon a, Lee sin e, Wukong a kasmayın. PLS.

Bir de genel olarak bi tavsiye, Master Yi yi banlayın. Fk dat champ >.>

+1

• öncekin i de okumuştum. ::)

timer zor değil gerçekten de tutun şunları
  • Bu Flare denen olay en çokta xine yaradı bayağı sevindim en sevdiğin jungler :)
  • ne zaman feral flare kasmaya çalışsam bütün laneler kaybediyor sonra chatden aglıyolar topa gank gittin mide gelmedin mide giderim bot aglar bune len
  • Emeğinize sağlık güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konu.Anlatım şeklini de çok beğendim.İki sorum olacak.

Feral Flare Vi için gider mi?
    Feral Flare için uygun olan Jungle heroları hangileri?
  • Helal olsun :)
    Ben jungle'ye kesinlikle tek vuruşta inecek ve koridorda duran adam olmadıkça mesaj bile yazmam. Kendi kendime oynarım isterse karşıdaki 10 kez gelsin, jungle yok gibi oynamak en iyisi.
    Ki en iyisi, adam rahat ediyor rahat oynuyor takım oyunu oluşuyor. Sürekli ' gelsene ya, hay ben senin, ya sen nasıl jungle'sın ' falan yazmak hoş olmuyor kavga çıkıyor sonra. Adc iken support'a bile laf etmiyorum :(
    Malum bilirsiniz ki, sana suppluk mu yapacağım ya deyip küsen, küfür eden, besleyen ya da üst koridorlara gidenler oluyor. Sözüm sadece supp'lara değil tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Güzel konu.Anlatım şeklini de çok beğendim.İki sorum olacak.

-Vi de denemedim olur ya da olmaz diyemem. Ama W sundan aldığı 3 attack sonrasındaki attack speedi nedeniyle elder lizard yada ancient golem daha mantıklı duruyor kağıt üzerinde, denemek lazım.

-FF kullanabilecek bir sürü jungler var aklıma gelenleri yazayım.

Aatrox
    Master Yi
    Udyr
    Nocturne
    Xin Zhao
    Warwick
    Tryndamere
    Shaco

Bunların haricinde uygun olan bir çok champion olabilir, bunlar sadece şu an aklıma gelenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arctic Cat -- 17 Nisan 2014; 14:34:50 >
  • Zaten kendi takımın sussa oyun taşınır . Millet oynamaktan çok flame yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sawtain

Bu Flare denen olay en çokta xine yaradı bayağı sevindim en sevdiğin jungler :)

Yi çok op oldu yav.Çok rahat solo baron alıyor namısssız.
  • Masster yi banlamayın tek stuna eriyor nede olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arctic Cat

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

Güzel konu.Anlatım şeklini de çok beğendim.İki sorum olacak.

-Vi de denemedim olur ya da olmaz diyemem. Ama W sundan aldığı 3 attack sonrasındaki attack speedi nedeniyle elder lizard yada ancient golem daha mantıklı duruyor kağıt üzerinde, denemek lazım.

-FF kullanabilecek bir sürü jungler var aklıma gelenleri yazayım.

Aatrox
    Master Yi
    Udyr
    Nocturne
    Xin Zhao
    Warwick
    Tryndamere
    Shaco

Bunların haricinde uygun olan bir çok champion olabilir, bunlar sadece şu an aklıma gelenler.

Cevap için teşekkür ederim hocam.Ranked gireceğim birazdan,Usta Yi ile deneyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sawtain

Bu Flare denen olay en çokta xine yaradı bayağı sevindim en sevdiğin jungler :)

usta yi içinde bayağı iyi oldu almıyacaksam banlıyorum :D alırsamda cc dinlemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolikantos

Masster yi banlamayın tek stuna eriyor nede olsa

qss QQ

• Emeğine sağlık %200 +1
  • +1
  • Güzel konu rep

• Feral flare ney oluyor kardeşim* (dalga geçmeyin bayağıdır oynamıyorum)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.