Şimdi Ara

Okulda en rezil Olduğunuz an :) GülMek İsteyen Buraya.. -2-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
305
Favori
138.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer Konu Kapanmış arkadaşlar buradan devam edelim.

- Evet arkadaşlar okulda en rezil Olduğunuz an neydi?
    -Sadece Okumakla kalmayın siz de rezil olduğunuz anı paylaşın!!!
    -Küfürlü kelimeler kullanmayalım!!!
    -"Konunun aşağılarda kalmaması dileğiyle" :)

*zayef*

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben Başlayayım

Bir gün derse hocadan sonra geldim kapıyı çaldım içeriye girdim hocaya oturabilirmiym dedim hoca da otur dedi tam yerime gidiyordum arkadaş bir çelme taktı pat bi düştüm çok utanmıştım o gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zayef- -- 15 Şubat 2013; 13:39:23 >

• Benim kadar rezil rüsva olan yoktur , 3 olay aynı anda başıma geldi çünkü

Lise 1 Edebiyat dersi , okulun başı daha ilk ders tanışıyoruz işte. Kız meslek lisesi olduğu için 2 erkeğiz , hoca dedi çıkın tahtaya bakalım tanıtın kendinizi dedi , çıktık tahtaya hocadedi ilk önce ikiniz tanışın diye. Çıktık tahtaya ve ...

Çocuk: Merhaba ben Tufan
    Ben : Merhaba bende xxx memnun oldum ,
    Çocuk : Bende.
    Ben : Nasılsın ( burada hoca dedi hal hatır sormucanız tanışçanız dedi burada kıpkırmızı ben , sonra hoca neyse dedi diğer çocuga dedi sende sor madem nasılsın diye )

Çocuk : İyim sen nasılsın xxx arkadaşım.
    Ben : Nasılsın. ( burada fişler koptu artık bütün kızlar yerlerde nasılsın diyip duruyorum çocuga )

Sonra yeteri kadar rezil oldum tam oturacaz , hoca bana dedi bi dakka sen bekle dedi , diğer çocuk oturdu , hoca bana dedi sonra bir daha giyinirken acele etme dedi pantolonun fermuarını göstererk , baktım kapatmamışım fermuarı komple açılmış bide orası beyaz külot görünüyo içimdeki

Bütün millet artık sıralara vuruyor mal ya gerizekalı falan diyorlar arkadan kızlar

o günden sonra tam 13 gün okula gitmemiştim rapor mapor devamsızlık falan o sene bitincede ayrıldım zaten okulda mal çocuk olarak adım çıktıgı için
    Biyoloji dersinde muhabbet ederken halısahada koşarken kalp krizinden ölen bir adamdan konu açıldı. 'Haberlere falan da çıktı işte Mahmut(ismi hatırlamıyorum) 43 yaşında halısahada koşarken kalp krizi geçirdi' diye anlatıyor hoca. Adamın adını soyadını ilk defa duyuyorum, 'hocam o benim amcamdı ya :(' dedim hoca özür diliyor sınıf şaka yaptığımı biliyor tabi gülmeye başladı millet. Önümde oturan kız döndü 'Onur o benim gerçekten amcamdı' dedi gözleri doldu falan kızın hakkaten amcasıymış daha geçen hafta vefat etmiş. Kızdan günlerce özür diledim. Bu kadar utandığım çok nadirdir lise hayatımda.
    Soğuk bir kış günü okulda müdürü arıyorduk(neden hatırlamıyorum)okulda bir oraya bir buraya koşturuyoruz.Tabi kışın herkes grip olmuş falan koşturdukça burnumuz akıyor bir elimize peçete hönkürüp duruyoruz.Neyse müdürü en alt katta elinde kupa bardağı gezerken gördük.Hocam hocam diye seslendik arkasından sonunda bize döndü.Keşke hiç dönmeseydi...Burnunun iki deliğini de peçeteyle tıkamıştı beyaz peçete burnundan aşağı doğru uzanıyordu.Arkadaşım onu o halde görünce gülme krizine girdi.

Ho ho hahahahahha hoca hahahahaha hoc hahahaha (hocam demeye çalışıyor,elinide ayol yapar gibi yapıp duruyor ileri geri)
    Hoca tabi şaşkın.Ben ise korku ile komedi arasında kalmışım.Ama korku baskın çıktı tabi "şeyy"diyorum hocaya bakıyorum patlatıyorum kahkahayı.Arkadaş halen kopuyor tabi..

Hoca halen şaşkın "söyle oğlum"diyor.Arkadaş hocam biz diyor sonra pııııhhhf hıhahah diye gülüyor(kendini tutuyrdu gülmeyim diye yine saldı).Ben hemen atılıyorum tabi "şeey hocam biz" dedim o sırada hoca bardağındaki çayı yudumladı bardağı geri çekti ve bıyığından damla damla çay akmaya başladı.Ben bunu gördümya artık geberiyorum.ölüyorum gülmekten yere çömelmişim(nden bu kadar komik geldi bilmiyorum)ama arkadaş zaten komada elinide şeyinin üzerine bastırıyor sapık.Sonra hoca bağırdı "iyice densizliği ele almışsınız" diye devamı geliyordu kii burnundaki tıkaç hoop çayının içinde düştüü ben zaten ağlıyorum yerde gülmekten.Hoca "defolunnnnn" diye bağırıyor..Arkadaş zaten kopuyor koş koşş dedi bana herhalde hocadan korktu kaçalım dedi diye düşündüm ama merdivenlerden çıkarken olayın ciddiyetini anladım.Arkadaşım altına işiyordu.Koşup erkekler tuvaletine girdik ama tamamını yapmış.Başlıyor gülmeyle karışık ağlamaya.Benim güle gitti tabi ne oldu niye ağlıyorsun diyorum bir yandanda gülüyor.3-5 dk sonra toparladık kendimizi o ağlıyor gülmesi kesildi.Gitti musluğa arkasını dayadı ıslatıyor.Ne yapıyorsun be dedim halen ağlıyor.Sonra 5-6 dk sonra tüm pantolonu ıslanmıştı gitti arkasını tuvaletteki kaloriferlere dayadı kuruması için..

Neyse sonra müdürün yanına izin kağıdı almaya gittik falan bağırdı çağırdı izin kağıdıda vermedi arkadaş gün boyu sırasından kafasını kaldırmadı.Ben hariç kimse onun altına işediğini bilmiyordu...
    bende utanmam gerekn bir olaya utanmadan devam etmiştim onu anlatayım

arkada öyle güzel osuruyorum ki sınıf resmen b.k götürüyor artık arka sıradaki arkadaşlar isyan etmektedirler. Sonra yanımdaki arkadaşıma bak ne yapcam şimdi dedim zartt diye bir ses çıktı. İlk önce arkadaşım mal mal suratıma baktı şok olmuşcasına, sonra ben ohhh deyince bir gülmeye başladı ki ardından tüm sınıf yerlere yattı. Bizim salak hoca anlamadan ne oldu ne oldu diyordu. Ardından utanmaz ben tekrardan son atom bombasını attım ki hoca bile artık ya kimse gitsin tuvalette halletsin işini demişti
    Birgün dersten sıkıldığım için hocam tebeşir alıp geleyim dedim, hoca da halden anlayan birisiydi heralde tebeşir olduğu halde izin verdi. Ben de nöbetçinin yanına gittim, nöbetçi bi arkadaşımdı(kız) neyse işte muhabbet etmeye başladık derken muhabbetin aldığı son durumu yani yerin dibine girmek istediğim son anları yazayım...
    K- ya işte öyle annem çok sinirli babamsa çok vurdumduymaz ama ben ikisinin ortasıyım.
    E- hadi yaaa olsun en azından aileye farklı bi renk katmışsın ortayı bularak
    K- öyle yaa zaten hiç anlaşamıyoruz, birisi beni hiç umursamıyo diğeri aşırı umursuyo...
    E- arada herkese olur yaaa
    K- benim arada değil işte her zaman, başka dünyaların insanlarıyız
    ehe ehe kem küm derken kız anlatmaya devam ediyo işte öyle farklıyız böyle farklıyız falan.
    E- kızım sen evlatlık olmayasın
    K- :S Nerden biliyosun?
    E- :S anlamadım neyi nerden biliyorum
    K- evlatlık olduğumu..
    dedii ve ben orda bittim resmen kız üzüldü falan aşırı derecede üzülmüş bi şekilde özür dileyerek muhabbeti kapattığım ve tebeşir almak için nöbetçiye kadar indiğim fakat almayı unuttuğum gün budur işte. Gerçekten çok üzülmüştüm 2 gün etkisinde kalmıştım
  • o konuyu da sen açmıştın
  • bu konudan 1299988878676989230012323434433 tane açıldı. diğerlerinden devam etseniz
  • kantinden yemek almıştım tost. o sıralar bi kız seviyodum veletken onu kızdırmak için yanına gittim sırasına oturdum. işte senin buran niye böyle şuran niye şöyle diyodum sonra ağzımda yemek var tabi ben hararetli bi şekilde gülerken ağzımdaki yemekten ıslak bi parça sarı bişey. lapa olmuş. kızın suratına uçtu yapıştı yanağına sonra kız o lapa olan şeyi aldı baktı ağlamaya başladı zarıl zarıl sonra suratıma tükürdü onun da dişinin arasında kırmızı domates parçası kalmış tükürünce o da benim yüzüme fırladı ben tükrüğü sildim derken farketmemişim o domates sabahtan akşama kadar alnımda kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: tcan

kantinden yemek almıştım tost. o sıralar bi kız seviyodum veletken onu kızdırmak için yanına gittim sırasına oturdum. işte senin buran niye böyle şuran niye şöyle diyodum sonra ağzımda yemek var tabi ben hararetli bi şekilde gülerken ağzımdaki yemekten ıslak bi parça sarı bişey. lapa olmuş. kızın suratına uçtu yapıştı yanağına sonra kız o lapa olan şeyi aldı baktı ağlamaya başladı zarıl zarıl sonra suratıma tükürdü onun da dişinin arasında kırmızı domates parçası kalmış tükürünce o da benim yüzüme fırladı ben tükrüğü sildim derken farketmemişim o domates sabahtan akşama kadar alnımda kalmış

Serin hikaye bilader

• lisedeyken ingilizce dersinde tahtaya kalktım bi metin okurken salyam akmıştı sınıfa bi baktım herkes öundeki kitaba bakıyor bi kız bana bakıp gülüyor. Hocaya baktım o da metini takip ediyor. Sonra okumaya devam... Şimdi bunu hatırladım :D
  • Birgün dersten sıkıldığım için hocam tebeşir alıp geleyim dedim, hoca da halden anlayan birisiydi heralde tebeşir olduğu halde izin verdi. Ben de nöbetçinin yanına gittim, nöbetçi bi arkadaşımdı(kız) neyse işte muhabbet etmeye başladık derken muhabbetin aldığı son durumu yani yerin dibine girmek istediğim son anları yazayım...
    K- ya işte öyle annem çok sinirli babamsa çok vurdumduymaz ama ben ikisinin ortasıyım.
    K- öyle yaa zaten hiç anlaşamıyoruz, birisi beni hiç umursamıyo diğeri aşırı umursuyo...
    ehe ehe kem küm derken kız anlatmaya devam ediyo işte öyle farklıyız böyle farklıyız falan.
    K- evlatlık olduğumu..
    dedii ve ben orda bittim resmen kız üzüldü falan aşırı derecede üzülmüş bi şekilde özür dileyerek muhabbeti kapattığım ve tebeşir almak için nöbetçiye kadar indiğim fakat almayı unuttuğum gün budur işte. Gerçekten çok üzülmüştüm 2 gün etkisinde kalmıştım

• ben de bi ara (bu durum 2 kere oldu farklı farklı hocalarda) hocaya birşey söyliyim derken alelacele... Olum dedim :D:D İlkinde hoca duymadı arkadaşlar duydu... İkincisinde farklı bir hocada bu hocada Kız idi, hocada bi daha söyle ne dedin dedi bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

Birgün dersten sıkıldığım için hocam tebeşir alıp geleyim dedim, hoca da halden anlayan birisiydi heralde tebeşir olduğu halde izin verdi. Ben de nöbetçinin yanına gittim, nöbetçi bi arkadaşımdı(kız) neyse işte muhabbet etmeye başladık derken muhabbetin aldığı son durumu yani yerin dibine girmek istediğim son anları yazayım...
    K- evlatlık olduğumu..

Off
    Yerinde olmak istemezdim

• Ön sırada çok afedersiniz osurmuştum.2 sıra arkası duydu, onların arkasındaki kızlar da duydu;ama allahtan benim yaptığımı kimse anlamadı.Çok utanmıştım gerçekten.
  • şu salya akması mevzusu bana da olmuştu ya
    listening dersinde kaset koyacaz teybe
    kaset ağzı aık uğraşıyoruz orda iki arkadaş
    hayvaan gibi salya bi aktı tam da kasetin oturduğu yere
    orda teyp çalışmasa zaten batmıştım ben
    arkadaşa ve hocaya rezil olmuştum
  • çok saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

quote:

Orijinalden alıntı: tcan

kantinden yemek almıştım tost. o sıralar bi kız seviyodum veletken onu kızdırmak için yanına gittim sırasına oturdum. işte senin buran niye böyle şuran niye şöyle diyodum sonra ağzımda yemek var tabi ben hararetli bi şekilde gülerken ağzımdaki yemekten ıslak bi parça sarı bişey. lapa olmuş. kızın suratına uçtu yapıştı yanağına sonra kız o lapa olan şeyi aldı baktı ağlamaya başladı zarıl zarıl sonra suratıma tükürdü onun da dişinin arasında kırmızı domates parçası kalmış tükürünce o da benim yüzüme fırladı ben tükrüğü sildim derken farketmemişim o domates sabahtan akşama kadar alnımda kalmış

Serin hikaye bilader

tam olmadı eksikler var

• Benim kadar rezil rüsva olan yoktur , 3 olay aynı anda başıma geldi çünkü

Lise 1 Edebiyat dersi , okulun başı daha ilk ders tanışıyoruz işte. Kız meslek lisesi olduğu için 2 erkeğiz , hoca dedi çıkın tahtaya bakalım tanıtın kendinizi dedi , çıktık tahtaya hocadedi ilk önce ikiniz tanışın diye. Çıktık tahtaya ve ...

Ben : Nasılsın ( burada hoca dedi hal hatır sormucanız tanışçanız dedi burada kıpkırmızı ben , sonra hoca neyse dedi diğer çocuga dedi sende sor madem nasılsın diye )

Ben : Nasılsın. ( burada fişler koptu artık bütün kızlar yerlerde nasılsın diyip duruyorum çocuga )

Sonra yeteri kadar rezil oldum tam oturacaz , hoca bana dedi bi dakka sen bekle dedi , diğer çocuk oturdu , hoca bana dedi sonra bir daha giyinirken acele etme dedi pantolonun fermuarını göstererk , baktım kapatmamışım fermuarı komple açılmış bide orası beyaz külot görünüyo içimdeki

Bütün millet artık sıralara vuruyor mal ya gerizekalı falan diyorlar arkadan kızlar

o günden sonra tam 13 gün okula gitmemiştim rapor mapor devamsızlık falan o sene bitincede ayrıldım zaten okulda mal çocuk olarak adım çıktıgı için

• quote:

Orijinalden alıntı: *Libertad*

Benim kadar rezil rüsva olan yoktur , 3 olay aynı anda başıma geldi çünkü

maşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: *Libertad*

Benim kadar rezil rüsva olan yoktur , 3 olay aynı anda başıma geldi çünkü

simleylerle şekilmi çizmeyemi çalıştın

• süper konular dönüyor aklıma gelirse bende anlatırım . devamm
  • Ben de yağmur esnasında, patatesli almıştık. Kantinin önü su olmuş zeminde kaygan şap diye yere düştüm. Utancımdan dediğim şey patatesliye bişy olmadı ohh...
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

Ben rezil olmadım ama yinede anlatıyım :
    ders zili çalmıştı biraz geç kalmışım kapıyı çaldım girme dedi çaldım girme dedi sonra kapıyı azıcık açıp hocam ayıp oluyo ama dedim hocanın lafı hem beni hem bütün sınıfı bitirdi;
    -Olum bi s... Git ya.

benimde rezil oldgum degilde bi gün oturuyoduk dişarda bank var bank okulun girişiyle bitişik onumzuden geciyor hereks okula girerken neyse ahmet çamlıca diye bi analatik hocasi vardi kızlarla konusoz işte hoca gecio tam hocam günaydin dedik hoca oturdgumz yerin yanina tükürdü ve okula girdi yıkıldık Ayni hocaya topluca 1 vermişti bize gittik lise sondaydim ozamanlar :D bahçede başak vardi (hani atınca üstünde kalan ot)hoca arksini bi dondu herkes salldi hoca ve farketmeden cikti öyle dişari ertesi ders mudur yardımcısıyla gelmişti Liseyi özledim yaw

• voleybol oynarken pantolon pat

bide sırada uyurken ossurmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R -- 23 Haziran 2010; 23:50:26 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.