Şimdi Ara

BÜTÜN KNİGHT OYNAYAN KARDEŞLERİME BİR DERS OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar , kardeşlerim , abilerim vs vs

ben bu lanet (pislik) oyunu 4 senedir oynuyorum.tabi ilk başladığım zamanlar hiç itemle felan alakam yoktu ve daha 13 yaşında öğrenciydim,sadece lvl kasıp duruyodum ve oyunda çok tanıdığım kişiler olmuştu her gün sabahlara kadar oynuyordum,öğrencilikle hiç bi alakam yoktu,neden ; çünkü ilk,orta okul mecburi olduğu için geçiriyolardı hiç ders çalışmadım.

ve koca bir 2 yıl felan boşa gitti.sonra gb olayını felan öğrendim gidip aldım item felan yaptım.lise hayatım karardı bu knight yüzünden.ve lise 1 ' de 2 kere sınıfta kalıp okuldan atıldım.ee aklım yeni başıma geldi.bütün herşeyimi anvil'de yaktım ve bıraktım oyunu.ve öğrendim ki hayat zor.açık liseye kayıt oldum ve yarın işe başlıyorum.

Sizlere bir tavsiyem olucak ; LÜTFEN BU LANET OYUNDAN KURTULUN VE BU ANLATTIKLARIM HEPİNİZE DERS OLUR İNŞ.

Hepinize Saygılar.

• Bende lise 1 e geçtim.Geçen sene oks ye hazırlanıodum.Ama duramadım yine knight oynuodum.sonunda olan oldu.oks i kazanamadım.Aklım başıma geldi.Aynen bende senin gibi bütün itemlerimi ucuz fiattan sattım kutu aldım kırdırdım.Fll ezik item çıktı bıraktım oyunu.Artık derslerime çalışıcam.bu sene lise1 i ii bi derce ile bitirmem lasım.Sana hayatında başarılar...
  • senin için iyi olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: archery57

Bende lise 1 e geçtim.Geçen sene oks ye hazırlanıodum.Ama duramadım yine knight oynuodum.sonunda olan oldu.oks i kazanamadım.Aklım başıma geldi.Aynen bende senin gibi bütün itemlerimi ucuz fiattan sattım kutu aldım kırdırdım.Fll ezik item çıktı bıraktım oyunu.Artık derslerime çalışıcam.bu sene lise1 i ii bi derce ile bitirmem lasım.Sana hayatında başarılar...

inş,istediğini başarırsın.sadece hırs yapmak lazım.sanada başarılar
  • quote:

Bende lise 1 e geçtim.Geçen sene oks ye hazırlanıodum.Ama duramadım yine knight oynuodum.sonunda olan oldu.oks i kazanamadım.Aklım başıma geldi.Aynen bende senin gibi itemleri dağıttım. bütün itemlerimi ucuz fiattan sattım kutu aldım kırdırdım.Full ezik item çıktı zaten hb dol falan çıksaydı onlarıda satar yine kutu alırdım bıraktım oyunu.Artık derslerime çalışıcam.bu sene lise1 i ii bi derce ile bitirmem lasım.Sana hayatında başarılar...
  • quote:

Bende lise 1 e geçtim.Geçen sene oks ye hazırlanıodum.Ama duramadım yine knight oynuodum.sonunda olan oldu.oks i kazanamadım.Aklım başıma geldi.Aynen bende senin gibi bütün itemlerimi ucuz fiattan sattım kutu aldım kırdırdım.Fll ezik item çıktı bıraktım oyunu.Artık derslerime çalışıcam.bu sene lise1 i ii bi derce ile bitirmem lasım.Sana hayatında başarılar...

oo kötü olmus. gecen senenin basında aklın yerinde olsaydıda simdi güzel bir fen anadolu lisesinde yeni bir hayata adımını atsaydın
  • dozunu kacırmadan oynucan kardes herseyin fazlası ZARAR.Ben dozunu kacırmadan günde 2-3 saat oynuyorum en fazla ama yinede allaha şükür derslerim cok güzel
  • Geçmiş olsun . Yakmışsın kendini ama hala önünde bir ışık var . Sabredip direnirsen başarırsın . burda bunları kabul etmek de güzel . hayatında yeni bir dönem başlıyor durmadan çalış . ilerde birgün şöyle geriye dönüp baktığında arkadankilerden gurur duyacaksın .
  • önerin için sagol ama lisede isen ve kendine uygun düzenli bir program yaparsan knight nin zarar verecegini sanmam mesela okuldan gelip direk pc yi açıp yatana kadar knight oynayacagına 2-3 saat oyna yeter fazla bişey kaybetmessin.
  • quote:

quote:

Bende lise 1 e geçtim.Geçen sene oks ye hazırlanıodum.Ama duramadım yine knight oynuodum.sonunda olan oldu.oks i kazanamadım.Aklım başıma geldi.Aynen bende senin gibi itemleri dağıttım. bütün itemlerimi ucuz fiattan sattım kutu aldım kırdırdım.Full ezik item çıktı zaten hb dol falan çıksaydı onlarıda satar yine kutu alırdım bıraktım oyunu.Artık derslerime çalışıcam.bu sene lise1 i ii bi derce ile bitirmem lasım.Sana hayatında başarılar...

Bi yeri yanlış yazdım deiştir diceme alıntı demişim ::D

• üzüldüm walla ağlıcam şimdi bende birtürlü bırakamıyom hem item yapamıom hem hala oynuyom adam gibide kasamıom 1 yıldır oyuyom en yuksek lwl 52 yeni yaptım onuda sıkılıyom çar değiştiriom item yapamıorummmm bırakçam bu oyunu + da basamıom hemen yanıyo item
  • 20+ olsa oyun ne güzel olacak
  • valla ben oksden sonra basladım ama şimdide öss yaklaştı be
  • valla arkadaşlar siz bilirsiniz.ben size diyeceğimi dedim.günde 1-2 saat oynasanda yazık 5-10 saat oynasan'da yazık yani.hem pc başında olup birşeylere çabalıyorsunuz hem de gözlerinizi kötü yönde etkiliyorsunuz.

yok kardeşim ben oynarım,bana karışmayın diyenlere sözüm yok.benden sadece şu laf gelir ; inş sonunuz benim gibi olmaz...
  • Yorumlar için saolun.Sonuna kadar haklısınız.Oyun bayabi boşaldı okullar açılınca ve yeni moradonun gelmesi bunun büyük sebebi bayabi kişi itemlerini çok ucuz sattı.Belki bi ihtimal oyun kalkmassa oynayabilirim yaz tatillerinde falan.oks hedefim anadolu lisesiydi ama olmadı düz liseye gidioruz napalım. Gerçi fazla kötü bi lise deil.Bence şimdiden knightı bırakın kurtulun oyun iyice kötüye gidior.adamların para için yapmadıgı kalmadı.

Başlıgı açan kardeşimizin yazdıklarını iyice okuyun.Belki şu yönden haklı olabilirsiniz.Kinghtdan başka oyun sarmıor beni falan.ama geleceğinizi düşünün.oks sonuçları açıklandıgında kazanamadıgımı görünce içim gitti ama sonuçlara bile bakarken knightdaydım ve alt+tab ile sonuçlara bakıodum durum o derce vahimdi yani.ama şimdi kurtuldum derslerime çalışıorum Mutluyum

• g.olsun valla
    nasıl bi oyun ya insanı bagımlı yapıyor bırakamıyon
  • quote:

Yorumlar için saolun.Sonuna kadar haklısınız.Oyun bayabi boşaldı okullar açılınca ve yeni moradonun gelmesi bunun büyük sebebi bayabi kişi itemlerini çok ucuz sattı.Belki bi ihtimal oyun kalkmassa oynayabilirim yaz tatillerinde falan.oks hedefim anadolu lisesiydi ama olmadı düz liseye gidioruz napalım. Gerçi fazla kötü bi lise deil.Bence şimdiden knightı bırakın kurtulun oyun iyice kötüye gidior.adamların para için yapmadıgı kalmadı.

Başlıgı açan kardeşimizin yazdıklarını iyice okuyun.Belki şu yönden haklı olabilirsiniz.Kinghtdan başka oyun sarmıor beni falan.ama geleceğinizi düşünün.oks sonuçları açıklandıgında kazanamadıgımı görünce içim gitti ama sonuçlara bile bakarken knightdaydım ve alt+tab ile sonuçlara bakıodum durum o derce vahimdi yani.ama şimdi kurtuldum derslerime çalışıorum Mutluyum

ben bu sene 1 sınav yüzünden okuldan atıldım.başarısız oldum o ders'ten bu sene okul kapanmadan 1 hafta öncesine kadar 65 warrior vardı ve son hafta olduğu için hiç okula gitmedim.sabah 7 de kalkıp akşam 11-12 'ye kadar kasıyodum.warrior 1 haftada 67 oldu...ama artık her şey boş benim için..kafam çok karışık benim.sizleri düşündüğüm için açtım bu topiği lütfen herkes dersini alsın ve hayatına olduğu yerden devam etsin.bu oyun 20'yı bırak 58 yaşında adam bile oynuyor.hatta ailece oynayanlar bile var.adam çocuğuna bu oyunu oynatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsızhesap2 -- 23 Eylül 2007; 21:40:07 >

• DEDİKLERİNİN HİÇBİRİNE KATILMIYORUM

merhabalar arkadaşlar ben bu oyunu 2 senedir oynuyom

bende oynuyom bende lvl , item , np kasıyom ama derslerimle orantılı

önemli olan dozunda bırakmak

7. sınıf karnem bu sene hepsi 5 bi tek müzik 4 geldi

bu sene 8. sınıf
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinho1

DEDİKLERİNİN HİÇBİRİNE KATILMIYORUM

bu sene 8. sınıf

Bu haftalık sürem bitior bi dahakine görüsürüz ark.

he bu arada notlarına güvenip knighta devam edersen iyice bağımlı olucaksın.Bak dostum ilk okuldaki orta okuldaki notlar çok şişme notlar 7. sınıf karnenin hepsi 5 olması çok ii bişi diil benimde hepsi5 diyani kendine çok güvenme sora sende topic açarsın oks i kazanamadım sizde bırakın bu oyunu falan senide görücez ve senin gibi daha bir sürü kişiyi...

• quote:

Orjinalden alıntı: ronaldinho1

DEDİKLERİNİN HİÇBİRİNE KATILMIYORUM

bu sene 8. sınıf

ilk okulda karnenin hepsini 5 getirmek marifet gerektiren bi şey degil ki . seni liseye gecince goruruz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.