Şimdi Ara

Ses kartına bluetooth özelliği eklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cukkaSG (2 mesaj) turuncu55 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Stereo Ses Sistemleri >> Ses kartına bluetooth özelliği eklemek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    113 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkese selamlar. Prodigy Cube ses kartı kullanıyorum ve kullandığım hoparlörler bu karta bağlı, ancak artık sesi tek bir vericiden almak yeterli gelmiyor. Benim istediğim şey, bu karta bluetooth özellik kazandırıp, telefondur, bilgisayardır, tablettir ne kadar bluetooth özellikli cihaz varsa sesi kart üzerinden hoparlörlere aktarabilmek. Biraz araştırma yaptım ancak yeterli sonuca ulaşamadım. Aklında bir fikir olup paylaşabilecek olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    4231 Mesaj

Ses kartına Bluetooth özelliği kazandıramazsınız. Fakat alttaki Philips aea2700 Bluetooth alıcıdan alıp hoparlörlerinizi bu adaptöre takarak Bluetooth'lu cihazlarınızın sesini hoparlörlere aktarabilirsiniz.
    http://www.hepsiburada.com/philips-aea2700-multipair-bluetooth-hi-fi-adaptor-p-EVPHAEA2700?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla&gclid=CMTRxumTsM0CFUWfGwodQIAEsw

Hoparlörünüzde 2.bir input (giriş) varsa da kablo söktak yapmadan hem pc ile hem de Bluetooth alıcı ile kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cukkaSG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    113 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Cevap için teşekkürler. Ses kartıyla ve kartsız, ses kalitesinde büyük fark var, bu yüzden ses kartına bluetooth özelliği kazandırabilir miyim diye düşündüm. Aslına bakılırsa bu tarz bluetooth cihazlarla bahsettiğim olay sağlanabiliyor, ancak prodigy cube deki tek input usb üzeri üzerinden olduğu için yapılamıyor.
    |
    |
    turuncu55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,291
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.